Visoko skolstvo

Sta nam donosi buduænost?Da li je to nauka i obrazovanje ...
Poruka
Autor/ica
dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

Visoko skolstvo

#1 Post Postao/la dinko »

Planirate li nakon zavrsetka srednje skole upisati neki fakultetu.Mozemo malo diskutovati o fakultetima i davati neke preporuke posto dosta nas studira i zna sta je studij i kaka je studentski zivot ...

Avatar
alan_ford
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 158
Pridružen/a: 14 Dec 2004 02:00

#2 Post Postao/la alan_ford »

skolA i djubrE nikaD nE izdajU... akO neceS skolU imaS zemljU podjubrI jE i morA roditI... takO mI recE jedaN penzioneR...

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#3 Post Postao/la dinko »

Najprije da Alan_Ford se malo skoluje kao sto mu je i rekao Proud_Muslim ... mislim alene da bi rebao malo vise da cistas literaure ...


Sto se tice fax-a ili fakulteta kako hocete,u mom razredu u bivsoj srednjoj skoli je upisalo nas dvojica fakultet ... ja sam na Gradjevinskom Fakultetu u Rijeci a on je upisao Gradjevinski fakultet u Bihacu s tim da moj fakultet ima titulu Sveuciliste u Rijeci i za koji mjesec bi valjda trebalu preci u Kampus ...

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#5 Post Postao/la dinko »

Alen_Ford se vec zamislio sa krampom u ruci ... samo napred care.Ti sa krampom u rupu a ja sa listom u ruci i vicem ti ... ovdje kopaj,tamo kopaj ... pravim te budalom jednostavno kad imam skolu a ti ne

Avatar
Bebuska
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 42
Pridružen/a: 31 Jan 2000 02:00
Lokacija: USA

#7 Post Postao/la Bebuska »

linux je napisao/la:Alen_Ford se vec zamislio sa krampom u ruci ... samo napred care.Ti sa krampom u rupu a ja sa listom u ruci i vicem ti ... ovdje kopaj,tamo kopaj ... pravim te budalom jednostavno kad imam skolu a ti ne
Mogul samo da kazem jedno od svojih misljenja....Skola je skola ko je zavrsi ima vecu sansu za uspjeh . Sto bi nas narod rekao obrazovan je ALI da bi bio intiligentan i uspio u zivotu ne mora da znaci da ti treba skola i da smao "skolovani" narod je pametan u to sma se uvjerila licno ja koja sam zavrsila 4 razreda medicinske skole u usa ...znam osobe koje nisu isle u skolu a imaju bolje placen posao ....ja sam zuljala ali eto jesam i ne kajem se ali brate dragi komsija nemoj tako nikog podcjenivati moze covjek biti daleko uspjesniji od tebe bez obzira na njegovo obrazovanje..zato skola je skola pamet je pamet...pozdrav...

Avatar
nbeciro6
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 32
Pridružen/a: 29 Okt 2006 02:00
Lokacija: Croatia
Kontakt:

VISOKO ©KOLSTVO

#8 Post Postao/la nbeciro6 »

Obavestenje post izbrisan ugasi ALLCaps mod LAFF
(ovo je vec 7 post sto ti brisem kontas li ti ista?? ugasi allcaps kad pises)

Avatar
Opasna_lavica
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 156
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: lahko je mene naci, poslusaj srce
Kontakt:

#10 Post Postao/la Opasna_lavica »

ja jos neznam sta cu jos se gigam izmedzu Patologije i Pravo

ali me nesto Patologija vuce vise :biggrin:

pozz

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

Re: VISOKO ©KOLSTVO

#12 Post Postao/la dinko »

nbeciro6 je napisao/la:Obavestenje post izbrisan ugasi ALLCaps mod LAFF
(ovo je vec 7 post sto ti brisem kontas li ti ista?? ugasi allcaps kad pises)
Nije arhitektura tako sjajna kao sto mislis ... bio sam je ja upisao prije dvije godine u Zagrebu ali kad sam dosao na prijamni i kad sam vidio da ima 750 kandidata a prmaju samo 60 reko sam nema sanse ... to ti je 24 sata gaze po knjizi a ja na gradjevini svake sedmice sam u drugoj drzavi i Ok mi je ... sta naumim dati dam a ucim samo 4 do 5 dana prije ispita i to je to ...

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#13 Post Postao/la Alyssa_ »

ev i ja da kazem bar nesh...ja sam frizerka vec 6god i nijedan dan se nisam pokajala, za mene boljeg posla nema po mome mishljenju...sasvim dovoljno mi je placen i ja sma zadovoljna...a mogla sam sigurno ici u vishe shkole ali ne gorim za to...a ovdje imam raje koji nisu ishli u shkolu neg poloze neki kurs i za po godine rade nesh na visokoj nozi al to je kako se ko zna snaci...
al ja necu ni da budem shef ni da sjedim na gujci, mogla sam biti shef dobila sam ponudu imala bi dobru platu ali shta onda sa mojim slobodnim vremenom, ja radim od do, i to mi je dovoljno necu citav zivot svoj da uputim poslu jer zivot je jedan i nije sve u parama..

Avatar
leptirica-de
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 661
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Deutschland

#14 Post Postao/la leptirica-de »

dobro alisa, upravu si - nije sve u parama - ali kad mozes , sto da nebi ? zavrsis dobru skolu pa ti onda odmaraj za komp. i primaj platu.
Nema sanse da ja samo zavrsim srednju skolu :nervous: neki dan sam se upisala na fakultet .

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#15 Post Postao/la Alyssa_ »

ma znam leptirice, ali meni nije merak sjedit i radit djaba, nisam takva al svaka cast onima koji to mogu...ali da kazem nisu ipak bolji od mene, zavisi shta covjek zeli srcem, a ja i sa ovim svojim poslom mogu da postignem dosta stvari..dosta puta sam bila na takmicenju ovdje a i u inostranstvu samo shto nevolim o tome, pihh :biggrin:

Odgovori