Kako pisati na forumu?

Vasi prijedlozi i pitanja u vezi bol-chat foruma
Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#16 Post Postao/la sabinax »

BARABA-IT je napisao/la:
Sabah je napisao/la:Ja kako ovo vidim, ovo je kako pisati ili postati clan u 5 koraka,....
bas si fino skratila a ko jos ne kapira onda ces morati promjeniti u 10 koraka,.............@sabinaX :lol: ali onda ce tek biti komplikovano !
Brz sam ja ko munja a znam bit i spor kad ustreba :)
Ajmo BARABA_IT da vidim dali si naucio poslati pp, da ti dam ocjenu, ali pazi se i za sadrzaj ocjenjujem...hehhhehehhe...nemoj mi slati neke perverzije :P
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#17 Post Postao/la sabinax »

Ajde korajac...citaj od pocetka...pa da te vidim...ocjenjujem sve:
Umjetnicki dojam, pravopis, smisao pisanja, sve 8)
Sretno!
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#18 Post Postao/la sabinax »

Korajac je dobio jedinicu...nista od njega...vise srece drugi put

A dobila sam upit kako se moze bariti na forumu...e pa ovako forum je jedna fina institucija to je dozvoljeno samo fino zavodenje, zabranjeno od struka nanize i navise...hehhhehehe
A za barenje odes tamo lijevo di pise bolchat ulaz 1 ili bolchat ulaz 2, kliknes i cekas da ti se java otvori...ponekad se mozete zahebati jer tamo od jave nema ni J....samo pusti snovi i obecanja :P
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#22 Post Postao/la sabinax »

vidovita_dzemila je napisao/la:uèiteljice sabina mene zanima kad citiram poruku kako je mogu izlomiti u nekolika dijela i izmeðu njih pisati. npr ti napi¹e¹ du¾i post i ja citiram jednu reèenicu pa odgovorim na nju pa citiram tvoju drugu reèenicu pa odgovorim na nju itd. a sve to u jednom postu
pa mislim ovako
hamid_islam je napisao/la:E d¾emila samo ti i ja na ovom forumu pravi smo maheri ovi drugi spavaju kao topovi.
samo da provjerim
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#23 Post Postao/la sabinax »

e tako je...odes u prvu koji ¾elis citirati...onda nju copy...pa odes u drugu koju zelis citirati...u tom drugom citatu postavis na mjesto koje hoces...i napravis paste...ispod toga upises sta ¾elis, a onda ides ispod drugog citata i tamo pises...znaci rjesenje je copy-paste

A sada za pocetnike ako se zelite pozvati na nesto sto je netko ranije upisao kliknete na "citat" u njegovom postu i otvori se onaj prozorcic s njegovim napisanim....tada ispod njega upisete sta ste htjeli reci... :wave:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
mel_79
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 879
Pridružen/a: 18 Jan 2008 02:00
Lokacija: Deutschland

#24 Post Postao/la mel_79 »

Uj uj uj uj sabina, kakva je ovo macka :D :D :D 8) 8) 8)

Avatar
alan_ford
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 158
Pridružen/a: 14 Dec 2004 02:00

#25 Post Postao/la alan_ford »

cuJ toO... pA sljevA nA desnO loL :)

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#26 Post Postao/la mrki62 »

vidovita_dzemila je napisao/la:uèiteljice sabina mene zanima kad citiram poruku kako je mogu izlomiti u nekolika dijela i izmeðu njih pisati. npr ti napi¹e¹ du¾i post i ja citiram jednu reèenicu pa odgovorim na nju pa citiram tvoju drugu reèenicu pa odgovorim na nju itd. a sve to u jednom postu
Veoma jednostavno :D

Kopiraj osobu koju citira¹ - kao sad ja tebe
vidovita_dzemila je napisao/la: stavi¹ dio reèenice ( copi - paste ) i na kraju ono quote, ¹to je na kraju citata a ja sam sad postavio bez zagrada - da ne bi izgledalo da te citiram .
i onda pi¹e¹ ¹ta ¾eli¹ ,.................... pa opet kopira¹ osobu , ubaci¹ dio rijeèi i opet quote,..... odgovori¹ ¹ta ¾eli¹ i opet nastavi¹ do onemoglosti :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#27 Post Postao/la belly_dancer »

uciteljice sabina
dal je ikako moguce da se ocjene dobiju na
ljepe oci?? :D
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#28 Post Postao/la sabinax »

belly_dancer je napisao/la:uciteljice sabina
dal je ikako moguce da se ocjene dobiju na
ljepe oci?? :D
ne nego na lijepu guzu....hehhhehehehe...nema gledanja kroz prste, jedino je BARABA_IT polo¾io, ali eto taman ga naucih i izgubih...ode on grlom u chat :P
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#29 Post Postao/la belly_dancer »

sabinaX je napisao/la:kako se ubacuje zemlja iz koje potièete...prilikom registracije to vas se pita, a posto vecina na to ne obraca paznju...prva po redu je Afganistan (zbog toga je puno ljudi odavde iz Afganistana...ma nismo mi neki talibani, nego eto ljeni ljudi traziti svoju zemlju...
Ali ako ste to profulali...imate mogucnost popraviti
Desno pri vrhu pise profil na kaficu...tu kliknete i otvori se vas profil a onda gore imate vise crvenih kucica jedna od njih je promjeni lokaciju, tu kliknete desno i otvore vam se sve moguce zemlje...osim ilovaèe ili crljenice....Odaberete koju vec zelite i to je to, tu mozete promjeniti i sve ostale svoje generalije (sto je jedam moj smjesni kolega rekao genitalije hehhhehe)
a kako napisat da neznam di sam jer mi dusa nestade u jedan cas??
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#30 Post Postao/la sabinax »

To ce ti Im_ex odgovoriti ja sam samo za 1-4 razred, Im_ex je za vise razrede :P
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Odgovori