Kako pisati na forumu?

Vasi prijedlozi i pitanja u vezi bol-chat foruma
Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#46 Post Postao/la sabinax »

Ne smijes biti prost ja te ne zahebavam...zaista ti ne vidim avatar...kao ni od Ra-je a ona nije pocetnik...zasto si stekao taj dojam da te zaj******
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

necu
Pocetnik
Postovi: 7
Pridružen/a: 13 Jan 2008 02:00
Lokacija: libija

sellam

#47 Post Postao/la necu »

znas sta ja ovo ti govorim bas uzbeijlno ja trazim da ti imama i ne dam ti nekome

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#49 Post Postao/la im_ex »

sabinaX je napisao/la: Uostalom sta ti tu radis ovo je za pocetnike a ti si stari forumski maher, ajde Mrki objasni ja neznam kako se napise ono sLOVEnija ili dusa mi ostade tamo na mjestu zemlje
Evo ti forumske maherke ... posto nisi dobila objasnjenje, ja cu ti reci, uciteljice pocetnika :D ... pa da vidim kako ces mene nagraditi :lol:

Dakle, uciteljice ... cijenjeni pocestnici, cijenjeni forumasi koji poput uciteljice takodje ne znate kako to izvesti, evo objasnjenja:

klik na *Profil na forumu* ...
vuci misem na nize dok ne ugledas opciju *Mjesto* - upisi zeljeno ...
vuci misem na nize,
na dnu tabele klik na opciju *Potvrdi* i to je to 8)

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#51 Post Postao/la mrki62 »

IM_ex je napisao/la:
sabinaX je napisao/la: Uostalom sta ti tu radis ovo je za pocetnike a ti si stari forumski maher, ajde Mrki objasni ja neznam kako se napise ono sLOVEnija ili dusa mi ostade tamo na mjestu zemlje
Evo ti forumske maherke ... posto nisi dobila objasnjenje, ja cu ti reci, uciteljice pocetnika :D ... pa da vidim kako ces mene nagraditi :lol:

Dakle, uciteljice ... cijenjeni pocestnici, cijenjeni forumasi koji poput uciteljice takodje ne znate kako to izvesti, evo objasnjenja:

klik na *Profil na forumu* ...
vuci misem na nize dok ne ugledas opciju *Mjesto* - upisi zeljeno ...
vuci misem na nize,
na dnu tabele klik na opciju *Potvrdi* i to je to 8)
Hvala na dopuni , isken æu biti - mislio sam da me zeza :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#52 Post Postao/la sabinax »

Ja da se zezam s tako ozbiljnim temama [-( ...hehhhhehe
Hvala Im_ex tek sada vidim kako je bilo jednostavno....buuuu za mene, svejedno hvala kolegice =D>

Kada sam vec tu...vezano za slike...
Slike mozete postaviti na Forumu...na dnu stranice imate "Slike" pa kada to kliknete onda "Slike foruma¹a"...upi¹ite odgovor kao i obièno a onda imate opciju "Browse" kada to kliknete odaberete mjesto na svom PC-u di vam se nalazi slika... i zatim "potvrdi"...i eto vas i slikom medu nas :)
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#54 Post Postao/la indeks »

vidovita_dzemila je napisao/la:
vidovita_dzemila je napisao/la:uèiteljice sabina mene zanima kad citiram poruku kako je mogu izlomiti u nekolika dijela i izmeðu njih pisati. npr ti napi¹e¹ du¾i post i ja citiram jednu reèenicu pa odgovorim na nju pa citiram tvoju drugu reèenicu pa odgovorim na nju itd. a sve to u jednom postu


jo¹ uvijek ne znam. nisam skontala ](*,)
Nikad nisam ni ja.............mada sam pokusavala,al ne ide...... :stupid: :lol: :lol:

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#55 Post Postao/la sabinax »

sabinaX je napisao/la:e tako je...odes u prvu koji ¾elis citirati...onda nju copy...pa odes u drugu koju zelis citirati...u tom drugom citatu postavis na mjesto koje hoces...i napravis paste...ispod toga upises sta ¾elis, a onda ides ispod drugog citata i tamo pises...znaci rjesenje je copy-paste

A sada za pocetnike ako se zelite pozvati na nesto sto je netko ranije upisao kliknete na "citat" u njegovom postu i otvori se onaj prozorcic s njegovim napisanim....tada ispod njega upisete sta ste htjeli reci... :wave:
Pa ako vam ovo nije jasno
mrki62 je napisao/la:stavi¹ dio reèenice ( copi - paste ) i na kraju ono quote, ¹to je na kraju citata a ja sam sad postavio bez zagrada - da ne bi izgledalo da te citiram .
i onda pi¹e¹ ¹ta ¾eli¹ ,.................... pa opet kopira¹ osobu , ubaci¹ dio rijeèi i opet quote,..... odgovori¹ ¹ta ¾eli¹ i opet nastavi¹ do onemoglosti :wave:
Ovo vam mora biti jasno...
Ako sam ja ko zadnji bedak za tehnologiju to shvatila onda vi morate :D
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#57 Post Postao/la sabinax »

Ajmo jos jednom...polako...natanane...znaci prvo odes da ces nesto citirati i to sve oznacis...Copy...a onda odes u drugi citat i u njemu Paste na mjesto koje zelis oces li iznad ili ispod drugog citata...moras paziti na one uglate zagrade da ostanu na pravom mjestu....
Ajde malo vjezmaj...mozes na ovom mjestu...ja ti dopustam da ¹ara¹ :D
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#58 Post Postao/la mrki62 »

sabinaX je napisao/la:Ajmo jos jednom...polako...natanane...znaci prvo odes da ces nesto citirati i to sve oznacis...Copy...a onda odes u drugi citat i u njemu Paste na mjesto koje zelis oces li iznad ili ispod drugog citata...moras paziti na one uglate zagrade da ostanu na pravom mjestu....
Ajde malo vjezmaj...mozes na ovom mjestu...ja ti dopustam da ¹ara¹ :D
Mo¾e se i ovako , ide¹ na citat pa kopita¹ samo poèetak a to je
sabinaX je napisao/la:quote sabina ili koga veæ citira¹

Onda kopira¹ samo KRAJ a to je ono quote u zagradi - skroz na kraju
dakle prvo poèetak , pa onda kraj , evo kako izgleda bez teksta
sabinaX je napisao/la:
Dakle , kopira¹ vi¹e tih poèetaka i krajeva , kao ja sad
sabinaX je napisao/la:
sabinaX je napisao/la:
sabinaX je napisao/la:
sabinaX je napisao/la:
sabinaX je napisao/la:
Kad si to uradila, onda jednostavno kopira¹ rijeèi koje ti se sviðaju - koje ¾eli¹ da citira¹ i UBACI© ih izme¾u toga quote sabina i onog na kraju quote u zagradi se nalazi . Zatim mi¹om izaðe¹ van i poène¹ za quote ( iza zagrade )da komentari¹e¹ svojim rijeèima i tako uvijek iznova ,...... .dio po dio , kao ja sad

sabinaX je napisao/la:Ajmo jos jednom...polako...natanane...znaci prvo odes
Ma ja bih i¹ao , ako ima ne¹to prcnut ;)
sabinaX je napisao/la:da ces nesto citirati i to sve oznacis...Copy...a onda odes u drugi citat i u njemu Paste na mjesto koje zelis oces li iznad ili ispod drugog citata..
Ma da me hebe¹ ja to ne kontam cccccccc

sabinaX je napisao/la:.moras paziti na one uglate zagrade da ostanu na pravom mjestu....
Ajde malo vjezmaj...mozes na ovom mjestu...ja ti dopustam da ¹ara¹
A ne, ja strogo kod sexa pazim - da na vrijeme izaðem


:P

Imal ¹ta da nije jasno :wave:

PS. prije nego pritisne¹ na Potvrdi pritisni radije na Vidi kako æe izgledati poruka .Mo¾da vam se to sve æini komplikovano a meni je jednostavno :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#59 Post Postao/la sabinax »

kod tebe sve lako od copy paste preko Quote pa do prca :lol:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Odgovori