Kako pisati na forumu?

Vasi prijedlozi i pitanja u vezi bol-chat foruma
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#108 Post Postao/la paparaci »

kliknes jednostavno na korisnika kojeg zelis dodati kao prijatelja. otvorit ce ti se njegov profil i tu imas opciju da ga dodas kao prijatelja.

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: pomoc

#109 Post Postao/la sabinax »

edo__galaktikos je napisao/la:ja neznam kako da nekog dodam u prijatelje morel ko pomoc
Evo paparaci ti je napisao kako da ga dodas u svoju prijateljsku listu....ali kada on tebe odobri moras i ti njega jos jednom ides u profil na kaficu i gore imas prijateljska lista, kada u to udes, na dnu su oni koji tebe zele staviti na prijateljsku listu....i ako ih volis i dragi su ti kliknes odobri :)

Usput molim sve one koji me nisu odobrili neka to ucine, ako me vole :D
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#110 Post Postao/la sabinax »

Kako postaviti novu temu
Ovo je pomoc za nove èlanove (a moze i stare) koji pokusaju postaviti novu temu, neki to cine vrlo domisljato, ali neki naprosto ne znaju kako to uciniti pa dolazi do gresaka koje budu kaznjavane npr. brisanjem tema...zasto se to desava: kako prvo i osnovno postoje neka nepisana pravila kako postaviti temu da bi bila sto razumljivija i zanimljivija.
1. Morate odabrati pravo mjesto gdje je postaviti...ako npr.postavljate forumsku igru pod teme politika, postoji velika vjerojatnost da tu temu vise nitko nikada nece naci kada potone s topics strane
2. Naslov je vrlo bitan...treba odabrati dobar naslov koji ce vec nagovjestavati o cemu se radi, evo npr.tema Bol-chatovci govori o boli sto ja nikada ne bih rekla i samim cudom tj radoznaloscu sam je otvorila i vidjeh da vrijedi
3. Jasnoca teme...vrlo je vazno postaviti temu tako da svi razumiju o cemu se radi ili npr.navesti neka pitanja koja bi bila vodilja kako o toj temi pisati i
4. Nepisano pravilo i forumski bon-ton nalaze da otvarac teme prvi i odgovori na temu...kako bi ostali shvatili sta je mislio i kako se treba odgovoriti na temu
Evo ovo su kratka uputstva kako se otvara tema i kako necete dozivjeti da vam se brzo i zatvori...vazno je takoder i smisliti dobru temu, paziti da se ne ponavlja i sl.
E pa sretno :)
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#111 Post Postao/la sabinax »

Ajde LGF citaj od prve stranice, tamo je za pocetnike :)
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
Denidemeni
Pocetnik
Postovi: 5
Pridružen/a: 20 Jun 2008 02:00
Lokacija: USA

#112 Post Postao/la Denidemeni »

E mnogo ti hvala uciteljice Sabina:) ja stvarno nisam znao sta je forum i o cemu se radi, inace clan sam ovde vec 2 dana:) a sad kada znam tu sam i drago mi je da mogu da odgovaram na razne teme i da postavim i ja neku naravno:) okic pa cujemo se onda, hajde daj neko neku temu i idemo:) =D>

Avatar
Denidemeni
Pocetnik
Postovi: 5
Pridružen/a: 20 Jun 2008 02:00
Lokacija: USA

#113 Post Postao/la Denidemeni »

ee i jos nesto zaboravi uciteljice Sabina:) ,, kako da stavim svoju sliku na forum?? bio bih ti zahvalanm:) caos

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#114 Post Postao/la vornevljev »

DeniDemeni je napisao/la:E mnogo ti hvala uciteljice Sabina:) ja stvarno nisam znao sta je forum i o cemu se radi, inace clan sam ovde vec 2 dana:) a sad kada znam tu sam i drago mi je da mogu da odgovaram na razne teme i da postavim i ja neku naravno:) okic pa cujemo se onda, hajde daj neko neku temu i idemo:) =D>
dobro dosao prijatelju ,znam kako ti je ni ja nisam ku¾io,ali sad je ok,ovdje je super i ja se nisam pokajao,a nadam se da neces ni ti ....pozdrav!!!!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#116 Post Postao/la sabinax »

DeniDemeni je napisao/la:E mnogo ti hvala uciteljice Sabina:) ja stvarno nisam znao sta je forum i o cemu se radi, inace clan sam ovde vec 2 dana:) a sad kada znam tu sam i drago mi je da mogu da odgovaram na razne teme i da postavim i ja neku naravno:) okic pa cujemo se onda, hajde daj neko neku temu i idemo:) =D>
Hvala Bogu da je ova tema jednom posluzila svrsi....dobrodosao DeniDeMeni :wave:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#119 Post Postao/la sabinax »

moooj je napisao/la:koj je tema na forumu
Bravooooo mooooj uspjela si....sad tako procitas naslov, o cemu se radi i das svoje misljenje :wave: :wave: =D> =D>
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Odgovori