Kako pisati na forumu?

Vasi prijedlozi i pitanja u vezi bol-chat foruma
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#92 Post Postao/la sabinax »

sabinaX je napisao/la:ne valja...pa mogao si mi barem reci kako se to zove...kodiranje ili
ni ja buterfly...mozda se barby smiluje...pa kaze svojim rijecima, ali skrt nesto veceras...a i nemam vremena, molim odgovor do sutra :wave:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#94 Post Postao/la sabinax »

hvala na cestitkama....di su cvike, stavi dzozluke i bit ces za 10 ;)
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#101 Post Postao/la mrki62 »

D¾emila, lak¹e je kao ¹to ja radim , pritisni na url dva puta, da doðe ovako , onada izmeðu ta dva url postavi ono ¹to ¾eli¹ da se vidi napisano kao ja sad npr. Vidovita a nije D¾emila ;) pa tek onda uði u prvi url i postavi znak jednakosti ( = ) i odmah iza znaka jednakosti postavi link koji ¾eli¹ .
Sve to postavi¹ do zadnje zagrade ( PRVOG url ), a za¹to se postavlja tek na kraju ( zadnji ) link,........ zato ¹to su pojedini linkovi toliko dugaèki da se onda muèi¹ ( bezpotrebno ) tra¾eæi gdje je kraj a gdje poèetak - kao ovaj link tvog avatara [img=http://www.bol-chat.de/modules/Forums/i ... 648a1e.jpg]

Dakle, prvo obadva url , izmeðu njih upi¹i ¾eljeni tekst , pa tek onda u prvom url do zadnje zagrade postavi = i link i to je sve.

Evo primjer Vidovita a nije D¾emila ;)
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#102 Post Postao/la mrki62 »

sabinaX je napisao/la:ne valja...pa mogao si mi barem reci kako se to zove...kodiranje ili
Objasnio sam vidovitoj , pa èitaj :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#105 Post Postao/la sabinax »

A di je moj post o tome kako se to radi...objasnila ja za buterfly i sebe.... hehhehe izgleda da sam sama sebe obrisala.....

volim te
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Odgovori