Sta ce biti sa forumom?

Vasi prijedlozi i pitanja u vezi bol-chat foruma
Poruka
Autor/ica
Avatar
Bausstelac
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 403
Pridružen/a: 01 Apr 2010 01:38

Re: Sta ce biti sa forumom?

#61 Post Postao/la Bausstelac »

Paparaci nemoj je braniti,bar ne sto se tice necega sto je ona sama priznala,jer tako ispada da te vuce za Nos,tu smo svi bili kad je sama to priznala.Sto se tice mene moze raditi sta hoce.Ne bi joj to nikad vise ni spomenuo,ali vidim i dalje nastavlja kao i uvjek,na kritike o njenom radu odgovara uvredama.Ja joj nisam sutio kad je bila moderatot a necu joj sigurno ni sada sutiti,na svaku njenu uvredu uzvraticu "najmanje" istom mjerom.Ta zena je isla toliko daleko,da je na Religiju dozvoljavala cak i psovanje i vrijedzanje Islama i Muslimana,samo da bi ko fol pokazala da je ona ovdje sve i svasta.

Iz njenog javljanja proizlazi,da kad bi ona bila moderator opet bi forum procvjetao.Nije to sigurno istina.Ta zena toliko nema obraza ,opet kad bi joj ponudili da bude moderator opet bi pristala,jer ona sa svojim "ne" karakterom moze da opstane na jednom forumu samo ako ima veca prava nego ostali.Dosada ja od nje nisam cuo niti jednu ljepu rjec da kaze o bilo kojem starijem forumasu.

I sto laze da je "osla" kad se sad vidi da nije to istina,i da je ona jos uvjek na ovom forumu,samo sto nepise.koji je cilj njenom javljanju?Cilj joj je to da opet preuzme forum.Sto se tice mene moze ga slobodno preuzeti kad je vec otjerala citav forum.Eto neka ga preuzme pa ce se vidjeti kakav ce opet biti forum,isti ovakav,povjesce sa sobom onih par decurlija sa svog foruma,i forum ce se svoditi na par igrica,kao sto je bilo dok je ona bila moderator.Ona tek tako moze da prodze kao obicnog forumasa,ali da bi vodila jedan Forum kao sto je nekada bio ovaj,ona to nemoze,jer ona ne posjeduje ni osnove u ophodjenju sa ljudima.
"Smrt je jedna,pa zato neka bude na Allahovom putu"

zivinicannn
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 611
Pridružen/a: 02 Nov 2008 00:20
Lokacija: zivi

Re: Sta ce biti sa forumom?

#62 Post Postao/la zivinicannn »

bone journe [cool.gif]

Avatar
Viper
Administrator
Administrator
Postovi: 198
Pridružen/a: 24 Sep 2008 00:16

Re: Sta ce biti sa forumom?

#63 Post Postao/la Viper »

Mislim sada dopustiti da se dalje vako pise nije potrebno sve je receno.
Neko ce drugi preuzeti administraciju forum-a. Kada izaberem saznacete ko ce biti.


Zatvorena diskusija!

Zaključano