Stare ljubavi-simpatije

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
ADMIN_BOL-CHAT.DE

Stare ljubavi-simpatije

#1 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Da li ste se ikad zapitali gdje su te stare *ljubavi*/simpatije/prvi poljupci, sta rade? jeste li se ikad posluzili internetom, zajednickim prijateljima, ili na neki drugi nacin da dobili informacije o toj osobi, cisto onako iz radoznalosti?
Je li bilo kakvih interesantnih otkrica podijelite to snama

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#3 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Pa kako ide...

ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: Stare Ljubavi Simpatije

#5 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

LAFF je napisao/la:
Je li bilo kakvih interesantnih otkrica podijelite to snama
Pa mislim kako je njima kako mu ide
Sta si saznala???

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#7 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

OK mogu da zakljucim da su bivsi bas bivsi
Nema interesovanja
8) :)

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#8 Post Postao/la Alyssa_ »

..hmm...neki dan sam doznala i to od moje mame (nepitajte kud i zashto bash od nje) da se moj bivshi prvi bivshi prva moja ljubav OZENIO, ha jooj normalno bilo mi je i drago a i zaoooo...al et...
a za druge bash neznam...za svog do neki dan neki mjesec, imam ponekad ono kontakt sa njim, neja posla neja nish al sad je otisho malo u Bosnu, i haman sam sigurna da ce sebi mozda dovest shtoshta odozdo :biggrin: ali inace necu nish da znam o bivshima a vala ni oni o meni, drzim ostojanje :)

Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

#9 Post Postao/la Alma_sa »

...sa svim svojim biv¹im sam ostala u korektnim odnosima, e sad, po¹to je to ¾ivot, i on nas baca na razne strane svijeta i nekad, htjeli mi to ili ne, izgubi se kontakt, a onda se desi da se sluèajno sretnete...uglavnom, po¹to su to sve momci ozbiljni i malo stariji od mene, neki i imaju porodice, a neki su jo¹ samci, a o nekima i ne znam gdje su i ¹ta rade...a da sam nekad tra¾ila, ili poku¹avala doæi do njih ili saznati neke pojedinosti, zaista nisam...to je sve sasvim normalno, ali ja nisam radoznala i mislim da svako zaslu¾uje svoju privatnost bez obzira je li se sve zavr¹ilo na fin ili ru¾an naèin (govorim uop¹teno)...jeste lijepo vidjeti ga sretnog, okru¾enog onim ¹to voli i treba mu svakako po¾eljeti sreæu, a nama ostaje da se sjeæamo ponekad onih lijepih trenutaka, da vraæamo film u glavi, i da se samo prisjeæamo lijepih i nje¾nih stvari koje smo do¾ivjeli zajedno, jer vjerovatno se toga i on sjeæa... 8)

Avatar
Bebuska
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 42
Pridružen/a: 31 Jan 2000 02:00
Lokacija: USA

#10 Post Postao/la Bebuska »

Ovo ce mozda biti i mala duza prica ali da odgovorim na ovo pitanje moram vam ispricati cijelu pricu.....Dakle unazad 2001-2000 godinu upoznala sam momka koji je zivio u njemackoj na chatu smo se upoznali....pricali god i po dana svaki dan po bezbroj sati....Vidjeli se u Bosni u tom periodu..Tad sam imala 18-19..god...Bili smo na ljubavnim stazama i voljeli smo se...Medjutim moja sestra je znal za tog momka ,ali ni u sali nisam pomislila da bi me odala materi...Kad je vidjela da sam ozbiljno snjim pocela vezu mislila je da cu da se ukradem i odem zivjeti u Njemacku...mada je to i bio moj plan...Nakon kad su saznali sta se ustavri desava stariji brat i mati mi oduzmu sve moguce kontakte snjim ,uzeli su mi com,tel,provjeravali racun tel,,kad sam ih pitala sto to rade dobila sam dvije tri pleske heheh....kazu mlado ludo....nisu vjerovali da je to bila stvarnost...i tako .Vrijeme je prolazilo godina po godina nisam isla kuci u Bosnu u posjetu....zivio je u bliznii grad do grada u Bosni...Nisam se cula snjim uzalud sam dolazila na chatove ni traga ni glasa.....Mislio je da je sa moje strane sve to bila samo jedna velika neslana sala...jer sam tek tako nestala iz njegovog zivota...I prije nekih mozda pola godine ((sto znaci nakon skoro sest godina ...suvjek mi je u mislima bio kad sam otisla u bosnu sjecanja su navirala i ceznja ali uzaludna).....Slucajno odem na stranicu njegovog rodnog kraja...i tamo sam citala forume gledala slike...i te stvari ..i ugledam na listi clanova isto prezime ali drugo ime...ali boravak njemacka...znala sma da ima mladjeg brata ali nisam znala da sam bas nabasala nanjegovog brata dok mi nije uzvratio poruku nakon toga MSN...i sve to...napokon stupim SNJIM u kontakt naravno iznenadjen kao i ja svemu tome i Bozija sudbina i sve to...kad sma mu ispricala sve sto se desilo bilo mu je lakse jer kroz sve ove godine je mislio da sam se igrala....Ali sve to sto sam ga nasla cula vidjela opet ....sve je uzaludno na neki nacin jer ozenio se prije god dana...ima i curicu ,curicu koja nosi moje ime...mada je to uvjek govorio ..ali eto i desilo se...Kad sam to saznala bila sam na neki nacin sretna,na drugi nacin jako tuzna jer je pripao drugoj zbog moje kriivice i moje famelije...Ali u svemu tome sretan je mada ga je pogodilo isto kao i mene nas ponovni susret...Ne cuem se snjim iz razloga tog sto ne zelim da mu remetim zivot jer znam da jos ima osjecanja prema meni kao i ja prema njemu....tako dam s epovukla ...iako je boljelo...zato kad nekad navratim na chat zezam se na javi...nikad ne ulazim u price snekim jer je stavnro i MOZE se desiti i te kako...ja koja u to nisam vjerovala bas se meni desilo....sad drzim distancu sto se tice neta i upoznavanja na taj nacin....eto joj i ja se naprica ali morala sam napisati sta se desilo kao da je i meni lakse sto sam se istresla ...hehehe..kako kazu..eto toliko od mene pozdrav...

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#12 Post Postao/la Alyssa_ »

Bebuska je napisao/la:Ovo ce mozda biti i mala duza prica ali da odgovorim na ovo pitanje moram vam ispricati cijelu pricu.....Dakle unazad 2001-2000 godinu upoznala sam momka koji je zivio u njemackoj na chatu smo se upoznali....pricali god i po dana svaki dan po bezbroj sati....Vidjeli se u Bosni u tom periodu..Tad sam imala 18-19..god...Bili smo na ljubavnim stazama i voljeli smo se...Medjutim moja sestra je znal za tog momka ,ali ni u sali nisam pomislila da bi me odala materi...Kad je vidjela da sam ozbiljno snjim pocela vezu mislila je da cu da se ukradem i odem zivjeti u Njemacku...mada je to i bio moj plan...Nakon kad su saznali sta se ustavri desava stariji brat i mati mi oduzmu sve moguce kontakte snjim ,uzeli su mi com,tel,provjeravali racun tel,,kad sam ih pitala sto to rade dobila sam dvije tri pleske heheh....kazu mlado ludo....nisu vjerovali da je to bila stvarnost...i tako .Vrijeme je prolazilo godina po godina nisam isla kuci u Bosnu u posjetu....zivio je u bliznii grad do grada u Bosni...Nisam se cula snjim uzalud sam dolazila na chatove ni traga ni glasa.....Mislio je da je sa moje strane sve to bila samo jedna velika neslana sala...jer sam tek tako nestala iz njegovog zivota...I prije nekih mozda pola godine ((sto znaci nakon skoro sest godina ...suvjek mi je u mislima bio kad sam otisla u bosnu sjecanja su navirala i ceznja ali uzaludna).....Slucajno odem na stranicu njegovog rodnog kraja...i tamo sam citala forume gledala slike...i te stvari ..i ugledam na listi clanova isto prezime ali drugo ime...ali boravak njemacka...znala sma da ima mladjeg brata ali nisam znala da sam bas nabasala nanjegovog brata dok mi nije uzvratio poruku nakon toga MSN...i sve to...napokon stupim SNJIM u kontakt naravno iznenadjen kao i ja svemu tome i Bozija sudbina i sve to...kad sma mu ispricala sve sto se desilo bilo mu je lakse jer kroz sve ove godine je mislio da sam se igrala....Ali sve to sto sam ga nasla cula vidjela opet ....sve je uzaludno na neki nacin jer ozenio se prije god dana...ima i curicu ,curicu koja nosi moje ime...mada je to uvjek govorio ..ali eto i desilo se...Kad sam to saznala bila sam na neki nacin sretna,na drugi nacin jako tuzna jer je pripao drugoj zbog moje kriivice i moje famelije...Ali u svemu tome sretan je mada ga je pogodilo isto kao i mene nas ponovni susret...Ne cuem se snjim iz razloga tog sto ne zelim da mu remetim zivot jer znam da jos ima osjecanja prema meni kao i ja prema njemu....tako dam s epovukla ...iako je boljelo...zato kad nekad navratim na chat zezam se na javi...nikad ne ulazim u price snekim jer je stavnro i MOZE se desiti i te kako...ja koja u to nisam vjerovala bas se meni desilo....sad drzim distancu sto se tice neta i upoznavanja na taj nacin....eto joj i ja se naprica ali morala sam napisati sta se desilo kao da je i meni lakse sto sam se istresla ...hehehe..kako kazu..eto toliko od mene pozdrav...

joo lutko :( :( :( al me ova tvoja zivtna prica rastuzila, josh kad sam vidjela da njegova curica nosi tvoje ime, suza mi je krenla niz lice.. :(
..bash je to tuzno, eto shta ti je zivot i shta je sudbina...bash mi je zao shto et niste vas dvoje znash...ma znash ljubav je k****(izvinjavam se na izrazu) a zivot je cupav i puuuno dlakav.. :huh:

kiss za tebe, bebusko :P

Avatar
Bebuska
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 42
Pridružen/a: 31 Jan 2000 02:00
Lokacija: USA

#13 Post Postao/la Bebuska »

Alyssa...zivjeti se mora ali ja znam recimo da nisam jedina kojoj se nesto tako desilo ...ima dosta slucajeva i slicnih prica....i dan danas kazem nije moguce recimo preko neta da zavolis nekog ali stim tjesim sebe na neki nacin....Ali znam jednu stvar da nije bio ozenjen nebih se ni okrenula za sobom......otisla bih pa kud puklo da puklo....ne moze insan tu biti pametan..uz to izmedju tog vremena sto smo patili jedno za drugim mati mu se razboljela i umrla 2004 godine...pa i to se sastalo...A ja sam u tim godinama dopustila da mi se desi nesto tako ono bez ramisljanja glavom....i sad se i on pita zasto mu nisam na neki nacin javila i rekla mu sta se desilo...kaze ja bih dosao po tebe ..kaze mi dan jedan nije prosao da se pitam gdje si pogotovo kad dolazi u bosnu prolazi kroz mjesto gdje sam rodjena...naravno kao i ja koja sam se pitala gdje je sta radi ..to me je i navelo da ga potrazim....mozda zvuci nemoguce ali et desilo se meni.....ali mlada sam bila strasljiva od svijeta i svega toga...sad je drugacije ali naravno KASNO JE....KISS vam....bas sto se tice toga da svama djelim misljenje o tome nekako je olaksenje za mene....jer cutim trpim u sebi vec duze vrijeme..... :sleepy: :sleepy:

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#14 Post Postao/la belly_dancer »

nikada nisam vise bila u kontaktu sa njima posto sam zivila na milijon mjesta i tako da se ne vracam bas previse u proslost..
najvise vidam u sustini Ahmeda i Mohammada-oni su inace iz Afghanistana,a kako mi je tata jos tamo,onda ih vidim skoro svako ljeto..
Ahmed mi je bio jedna ljubav,vako preko ljeta..a Mohammad mi je bi decko jednom prilikom kad sam bila dole.. :D
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Odgovori