Ljubav,ljubomora,hladnoca =?

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
sefica
Pocetnik
Postovi: 16
Pridružen/a: 11 Sep 2011 17:18

#2 Post Postao/la sefica »

Odbijanje jesam dozivjela a i hladnocu.ja mislim da iam osoba koji misle da na takav nacin jedino mogu da dobiju osobu koju zele i zato su hladni prema njima a i mozda se plase da ako pokazu osjecaje da nce biti voljeni kao i prije.Ja sam imala dugu vezu i ta je osoba bial uvijek hladna prema meni i ja sam ga naucila voljeti takvog kakv i jeste ali je i tesko to sve podnijeti jer na kraju ostanete zeljni ljubavi.ja to nikome nebi preporucial da bude sa takvom osobom jer samo se gubi vrijeme i pati uz takve osobe.Treba puno strpljenja sa takvim osobama i hrabrosti.A kad se musko promijeni tj ne bude isti kao sto ej bio na pocetku to znaci da iam drugu ili mu je veza dosadila ali nezna kako da kaze ili da je prekine.To zensko samo treba da skonta i i da se udalji ako vec ne moze tu vezu popraviti ali najbolje je da se sijede i razgovara o tome.Sto se tice ljubomore ja mislim da to nije normalna ljubomora vec to je na neki nacin bolest.Svako ko voli je ponekad ljubomoran ali u granicama a kad neko pocne o svakoj sitnci da se raspravlja vijeruj da tu nema srece iako boli nekad da se to samom sebi prizna.Bolje se udaljiti od te osobe sto prije ili mu ponuditi pomoc ili na neki nacin steci njegovo ili njezino povijerenje toliko da umanji se ta ljubomora...Ako se an pocetku dopusti da te ta osoba zatvori u kucu jer je na sve ljubomorna znaj da ces ostati sama na kraju i bez prijatelja a i bez te osobe i nista ti nece ostati osim patnej pa ti je bolje sto prije to rijesiti priej nego ta ljubomora predje granice jer kako aj znam ljubomorne osobe koje su bolesne od ljubomore mogu svasta da urade....Zelim ti srecu sta god da odlucis ali cuvaj se i budi jaka jer to ti je potrebno...... :schlafen:

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#3 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Hmm! Ljubomora kako sam rijec kaze Ljubavna-mora.
Na ja za mene je to jedna bolest koja se manifestuje kroz nesigurnost i strah.
Pa bi ovako formulisao
Ljubomora je sumnjicavost na nekoga do koga vam je stalo i zelju da nekog koga volimo zadrzimo samo za sebe,naravno ljubomoru u malim kolicinama smatram cak kao neki eliksir
Medjurtim ako je ona pretjerana i smeta vasem partneru moze da izazove fatalne posljedice vase veze.

Ta hladnoca je samo jedan cin zasicenosti treba samo znati uzroke
Bilo koji vid manipulacije mislim da bi bio suvisan

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#5 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Pa rekao sam Ljubavna-mora.

Ah da Dobro jutro!

Avatar
sefica
Pocetnik
Postovi: 16
Pridružen/a: 11 Sep 2011 17:18

BiNaa

#6 Post Postao/la sefica »

Ako te to toliko izludjuje nemoj djaba trositi vrijeme uz njega bolje ti je ad to prekines prije nego bude kasno...Ja sam ti gore pisala moje savijete i nista vise ti en mogu reci osim da dobro razmislis dali ti zelis takvu osobu pored sebe...Kad vec patis sa njim bolje pati bez njega bar ces znati zasto patis a ne vako kraj njega patis i nema kraja jer kako ja znam te se osobe tesko mijenjaju....Sretno

Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ljubav,ljubomora,hladnoca =?

#7 Post Postao/la Alma_sa »

BiNaa je napisao/la:dali ste imali ikad primjer da imate partnera ustvari stalo mu je do vas ljubomoran je i sta ja znam krivi vas sto se ne javite a ustvari niste nista krivi...
Jel podnosi iko od vas ljubomoru za neke bzv stvari kad nije potrebno?
Jeste ikad dozivjeli hladnocu odbijanje partnera na vise nacina kao da se oddaljuje od vas i primjecujete da nije vise ista osoba kao sto je prije bila?

...iskreno, nemam neka negativna iskustva sa tim, jer nijedan moj momak nije bio toliko bolesno ljubomoran i radio kojekavke gluposti, ali kada se veæ ljubomora uplete, a sada sve zavisi u kojoj mjeri i koliko, jer mala doza ne smeta, ali ako postaje ona bolesna i posesivna onda bolje prekinuti to na vrijeme...kad je rijeè o hladnoæi i odbijanju partnera, mislim da jedino razgovor poma¾e, jer postoji problem, a kakav, najbolje se kroz iskren i otvoren razgovor poka¾e o èemu je u stvari rijeè...

Avatar
sefica
Pocetnik
Postovi: 16
Pridružen/a: 11 Sep 2011 17:18

#9 Post Postao/la sefica »

Vijeruj mi da ja znam da je tesko jer pogledaj na forumu temu pod nazivom"Dali me voli ili ne" i vidjet ces moju situaciju.Nij eni meni nista lakse ali kad se nesto mora tad nemas druge ili patiti uz osobu ili bez te osobe...

Avatar
nbeciro6
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 32
Pridružen/a: 29 Okt 2006 02:00
Lokacija: Croatia
Kontakt:

ljubav ljubomiora,hladnoæa

#10 Post Postao/la nbeciro6 »

LJUBOMORA od nje ti sve krene kad ima ljubomore tu fali povjerenje, najgore najgore je kad se ljudi iz dosade sexom bave ,pola sata uvje¾bane poze optimizam daje jebo sex kad postane rutina jebo takvu ljubav ¹to hlapi ko alpina.
PRVO SE VOLIMO PA VODIMO LJUBAV PA SE KARAMO PA NA KRAJU UVJEK JEDNO DRUGO VARAMO.

ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: ljubav ljubomiora,hladnoæa

#11 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

nbeciro6 je napisao/la:LJUBOMORA od nje ti sve krene kad ima ljubomore tu fali povjerenje, najgore najgore je kad se ljudi iz dosade sexom bave ,pola sata uvje¾bane poze optimizam daje jebo sex kad postane rutina jebo takvu ljubav ¹to hlapi ko alpina.
PRVO SE VOLIMO PA VODIMO LJUBAV PA SE KARAMO PA NA KRAJU UVJEK JEDNO DRUGO VARAMO.
Pa, pa... mislim ipak da Ljubomora nije bas zbog nedostatka povjerenja vec kako sam gore naveo straha i nesigurnosti.Povjerenje je samo alatka i opravdanje.

A ovo drugo sto si naveo Hm...Zanimljiva teza!

Avatar
alan_ford
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 158
Pridružen/a: 14 Dec 2004 02:00

#13 Post Postao/la alan_ford »

BiNaa je napisao/la:et ja sam sredila :D :rubbel: moja taktika binina pobjeda :D
chestitaM heheehE...

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#14 Post Postao/la belly_dancer »

heh..dobro pitanje..

nepodnosim ljubomoru..al opet nisam se bas previse sretala s tim
u vlastitom zivotu..mada ima jako puno ljudi oko mene sta mi pricaju svoje primjere pa mi se bljuva od tog..

za hladjenje..ok..to sam iskusila..al opet se sve vrati na dobro..uvjek i kod svih postoje neki momenti kad ti bas nije do partnera oces malo mira i tako..al to je sasvim prirodno i ok.. :lol:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
Megaskotica
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00

#15 Post Postao/la Megaskotica »

:-k hm ne znam stvarno ,ono u praksi i reali nisam bas ljubomorna ,a ja to stvarno smatram bolescu i nesigurnoscu
No mislim da nije dobro i ne biti ljubomoran :-k

Odgovori