Kako postici da se neko zaljubi u nekoga?????

Komentari Diskusije
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
sefica
Pocetnik
Postovi: 16
Pridružen/a: 11 Sep 2011 17:18

Kako postici da se neko zaljubi u nekoga?????

#1 Post Postao/la sefica »

Mnogi znate to zaljubite se u neku osobu i ta vam osoba ne uzvraca ljubav ili uzvraca ali ne na onaj nacin na koji vi to zelite...Vi tu osobu volite ali ima nesto sto ne ide medju vama...Kako bi vi rijesili taj Problem???

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#2 Post Postao/la mala-plava21 »

Nemoguceje da se netko zaljubi naprimjer u mene jer ja to hocu jer ja tu osobu volim. Po mene jedino sto je moguce da me ta osoba upozna da vidi kakva sam i ako mu se svidim kao osoba onda se mozda zaljubi u mene.

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#3 Post Postao/la Tourniquet »

samo reci "tesko bogami tesko".. jer ako te osoba odma ne zavoli tesko da se moze nesto ucinit da se to promjene... Ipak postoje neke sanse da joj se vise priblizite, da joj budete "pri ruci" kako bi se reklo, ali i to moze odvest u pogresan smijer,....

ZAto treba biti otvoren, jednostavno priznas sto osjecas i vidis kako ce reagovat, ako otvoreno kaze da nemoze biti nista najbolje je ostavit tu osobu po strani bez obzira sto je volite, i pokusat nastavit svoj zivot dalje..

Avatar
mela0660
Pocetnik
Postovi: 22
Pridružen/a: 11 Jan 2007 02:00
Lokacija: BiH
Kontakt:

#4 Post Postao/la mela0660 »

koliko ja mogu procitati izmedju redova ovdje je u pitanju 3 osoba pa ti vidi kako ces;;;

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#6 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Ah kako postici pa i nije to neka filozofija
Posto nije navedeno o kom polu ja cu o onom kojeg najbolje znam!
Pa bi rekao;
Treba znati kako da joj uljepsate dan nasmijete kako je dirnuti u srce, malo je razmaziti. :flower:
Djevojke vole kada muskarac pokaze zainerosovanje kada ih slusate i postavljate pitanja ali prava pitanja.
Budite uvek zainteresovani za nju oucite neke sitnice nevazne dajte joj komplimet ali samo ukoliko to i smatrate iskreno
Dakle, nemojte biti previse "cool".
One ne vole pretjerivanja u frajerisanju.
Naravno budite uredni drzite do sebe
Naucite malo nesto o zdravoj ishrani kao malo i o kuhinji.
Tako cete dokazati da znate obracate paznju na sitnice koje zivot znace.
Drzite i do bontona pridrzite vrata pomozite da obuce kaput sjedajte za sto tek kada ona sjede itd...
Fazit na temu dajte (mu-joj) sansu da se zaljubi i problem rijesen sve ostalo drugo je kratkog i bolnog vijeka

Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

#7 Post Postao/la Alma_sa »

LAFF je napisao/la:Ah kako postici pa i nije to neka filozofija
Posto nije navedeno o kom polu ja cu o onom kojeg najbolje znam!
Pa bi rekao;
Treba znati kako da joj uljepsate dan nasmijete kako je dirnuti u srce, malo je razmaziti. :flower:
Djevojke vole kada muskarac pokaze zainerosovanje kada ih slusate i postavljate pitanja ali prava pitanja.
Budite uvek zainteresovani za nju oucite neke sitnice nevazne dajte joj komplimet ali samo ukoliko to i smatrate iskreno
Dakle, nemojte biti previse "cool".
One ne vole pretjerivanja u frajerisanju.
Naravno budite uredni drzite do sebe
Naucite malo nesto o zdravoj ishrani kao malo i o kuhinji.
Tako cete dokazati da znate obracate paznju na sitnice koje zivot znace.
Drzite i do bontona pridrzite vrata pomozite da obuce kaput sjedajte za sto tek kada ona sjede itd...
Fazit na temu dajte (mu-joj) sansu da se zaljubi i problem rijesen sve ostalo drugo je kratkog i bolnog vijeka
..."Treba znati kako da joj uljepsate dan nasmijete kako je dirnuti u srce, malo je razmaziti"...ovaj dio mi se najvi¹e dopada

=D> =D> =D>

Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#8 Post Postao/la Bebuskaa »

LAFF je napisao/la:Ah kako postici pa i nije to neka filozofija
Posto nije navedeno o kom polu ja cu o onom kojeg najbolje znam!
Pa bi rekao;
Treba znati kako da joj uljepsate dan nasmijete kako je dirnuti u srce, malo je razmaziti. :flower:
Djevojke vole kada muskarac pokaze zainerosovanje kada ih slusate i postavljate pitanja ali prava pitanja.
Budite uvek zainteresovani za nju oucite neke sitnice nevazne dajte joj komplimet ali samo ukoliko to i smatrate iskreno
Dakle, nemojte biti previse "cool".
One ne vole pretjerivanja u frajerisanju.
Naravno budite uredni drzite do sebe
Naucite malo nesto o zdravoj ishrani kao malo i o kuhinji.
Tako cete dokazati da znate obracate paznju na sitnice koje zivot znace.
Drzite i do bontona pridrzite vrata pomozite da obuce kaput sjedajte za sto tek kada ona sjede itd...
Fazit na temu dajte (mu-joj) sansu da se zaljubi i problem rijesen sve ostalo drugo je kratkog i bolnog vijeka
Jel ti to ozbiljno?? :P

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#9 Post Postao/la Alyssa_ »

LAFF je napisao/la:Ah kako postici pa i nije to neka filozofija
Posto nije navedeno o kom polu ja cu o onom kojeg najbolje znam!
Pa bi rekao;
Treba znati kako da joj uljepsate dan nasmijete kako je dirnuti u srce, malo je razmaziti. :flower:
Djevojke vole kada muskarac pokaze zainerosovanje kada ih slusate i postavljate pitanja ali prava pitanja.
Budite uvek zainteresovani za nju oucite neke sitnice nevazne dajte joj komplimet ali samo ukoliko to i smatrate iskreno
Dakle, nemojte biti previse "cool".
One ne vole pretjerivanja u frajerisanju.
Naravno budite uredni drzite do sebe
Naucite malo nesto o zdravoj ishrani kao malo i o kuhinji.
Tako cete dokazati da znate obracate paznju na sitnice koje zivot znace.
Drzite i do bontona pridrzite vrata pomozite da obuce kaput sjedajte za sto tek kada ona sjede itd...
Fazit na temu dajte (mu-joj) sansu da se zaljubi i problem rijesen sve ostalo drugo je kratkog i bolnog vijeka
hmm...jel ti to iz svog iskutstva ili si od nekog diktiro?? :-k [-X

Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#10 Post Postao/la Bebuskaa »

Haman sam te mislila pitati Laffe da nemas brata da je single....sala... :P :P

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#11 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Da @Alma_sa jos uz to budes onakakv kakav jesi... Lezeran, opusten :xmas: Nema da nema... :chuckel:


@alyssa_ Ma kakvi neiskusan i neukusan.
Da,Da..Imam jednog u usima pa sam..diktirao :chuckel: hmmmm mislim citirao! :biggrin:


@Bebuska nekontam sta bi ti s mojim bratom uz to se jos i salis :huh: :flower:

Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#12 Post Postao/la Bebuskaa »

Pa Laffe ,gore to sto pises jako lijepo..pa se nako pitala imas li brata ,moze biti da geneticki i mislite isto... :ballbounce: ....ne moram se saliti...mogu biti ja i ozbiljna... :P..a to sad sta bi ja snjim hmm..nemoras ti sve da znas... :wave: :blush: :P

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#13 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Genetika je jako zamrsena i jos potpuno neistrazena sfera puna mraka i rupa.
Hmmm.. :-k zasto brata?
Izgleda da si ti osoba koja voli riziko? :)
Necu vise dalje kometarisati ode tema off :ballbounce:

Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#14 Post Postao/la Bebuskaa »

LAFF je napisao/la:Genetika je jako zamrsena i jos potpuno neistrazena sfera puna mraka i rupa.
Hmmm.. :-k zasto brata?
Izgleda da si ti osoba koja voli riziko? :)
Necu vise dalje kometarisati ode tema off :ballbounce:
hahaha..cuj zamrsena ccc...dobar si... :ballbounce:
zasto brata pa objasnila sam al nea veze i nesmijemo dalje..looll
A rizki je moja jaca strana....brb... :wave: :wave:

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

Re: Kako postici da se neko zaljubi u nekoga?????

#15 Post Postao/la Alyssa_ »

SEFICA je napisao/la:Mnogi znate to zaljubite se u neku osobu i ta vam osoba ne uzvraca ljubav ili uzvraca ali ne na onaj nacin na koji vi to zelite...Vi tu osobu volite ali ima nesto sto ne ide medju vama...Kako bi vi rijesili taj Problem???

hmm...moj odgovor je, budi ono shto jesi i onakav kakav si, ne glumiti nekog koga nisi, i stim najvishe mozesh osvojiti ljubav neciju..tako je barem kod mene, ne glumim nikog niti ishta i stim ga osvajam :)

a ako ta osoba ne osjeca ljubav premi meni onako kako ja osjecam prema njemu, onda se satim treba pomiriti i krenuti dalje, neokrecati se i samo pravo glavom gore :chuckel:

Odgovori