Karijera ili..?

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
Emins24
Pocetnik
Postovi: 6
Pridružen/a: 05 Feb 2007 02:00
Lokacija: Yugoslavia

Karijera ili..?

#1 Post Postao/la Emins24 »

Koliko moze karijera da utièe na va¹ ljubavni ¾ivot? :huh:

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#2 Post Postao/la dinko »

Nimalo.Karijera mi je na prvom mjestu a ljubav,ljubav ce doci sama od sebe dok za karijeru moras dobro da zagrijesh stolicu.U svakom slucau karijera je bitnija ...

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

Re: Karijera ili..?

#3 Post Postao/la Alyssa_ »

EmiNS24 je napisao/la:Koliko moze karijera da utièe na va¹ ljubavni ¾ivot? :huh:
dobra tema.....

...ovako, za mene karijera nije vaznija od ljubavi, ljubav mi je uvjek na prvom mjestu jer karijere uvjek ima, samo ljubav treba cuvat i pazit...
moje misljenje 8)

Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

#4 Post Postao/la Alma_sa »

...pa u principu mo¾e se imati oboje i ljubav i karijeru, i biti uspje¹an i u jednom i drugom segmentu, jer samo treba sve pa¾ljivo isplanirati, postaviti sve prioritete...meni je porodica na prvom mjestu, zatim ljubav, pa tek karijera, i sla¾em se sa Alyssinim mi¹ljenjem, ljubav treba èuvati i paziti...¾ivot je pun neoèekivanih dogaðaja i nekakvog nazadovanja, ali to ne mora znaèiti da smo "donji", jednostavno, samo smo ljudska biæa... :D

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#6 Post Postao/la mala-plava21 »

karijeru nikad ne bi stavila na prvo mjesto,ali smatram da kad se neko bori za karijeru ima jako malo vremena za ista ostalo. Naravno ovisi o kojoj karijeri pricamo.

Avatar
Dino_at
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 66
Pridružen/a: 31 Jan 2000 02:00
Lokacija: BiH/USA

#7 Post Postao/la Dino_at »

Moja zena ce inshaAllah prvo biti supruga, majka, pa onda poslovna zena. Samo po ovom redu i nikako drugacije. Nezelim da mi se djeca vaspitaju kod nekog stranca/koga neznam u vrticu ili da ulazim u kucu poslije posla u kojoj nema nikoga isto kao da zivim sam. Zena treba da me ceka otvorenim vratima i da mi nazove naj ljepsim pozdravom a ja tako isto trebam da je toplo zagrlim i poklonim nesto sto ce njezino srce jos vise da otopi.

Avatar
mela0660
Pocetnik
Postovi: 22
Pridružen/a: 11 Jan 2007 02:00
Lokacija: BiH
Kontakt:

#8 Post Postao/la mela0660 »

Moja porodica je meni na prvom mjestu,prvi prioritet sa kojim se niko i nista nemoze porediti,a ljubav vam je kao sto kazu cvijet koji morate zalijevati da bih cvijetao...stoga mislim da to dvoje ko imalo zna baratati "zivotom"moze uspijeti....

Avatar
alan_ford
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 158
Pridružen/a: 14 Dec 2004 02:00

#9 Post Postao/la alan_ford »

mA trebA samO raditI... oD sjedenjA i spavanjA nemA nistA...

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#10 Post Postao/la Tourniquet »

a mislim da se to sve moze uklopit u jednu cjelinu i karijera i ljubav, ali ljubav treba da je ne prvom mjestu, jer dzaba ti sva i karijera i sve ako nemas voljenu osobu uz sebe da to podijelis sa njom .. ne ide

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#12 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

mala-plava21 je napisao/la:karijeru nikad ne bi stavila na prvo mjesto,ali smatram da kad se neko bori za karijeru ima jako malo vremena za ista ostalo. Naravno ovisi o kojoj karijeri pricamo.
Mozda karijeri kao moderator :) :satisfied:

Avatar
Isolde
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 460
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: Austria/Srbija

#15 Post Postao/la Isolde »

ToUrNiQuEt je napisao/la:a mislim da se to sve moze uklopit u jednu cjelinu i karijera i ljubav, ali ljubav treba da je ne prvom mjestu, jer dzaba ti sva i karijera i sve ako nemas voljenu osobu uz sebe da to podijelis sa njom .. ne ide
potpuno se slazem stobom dobro si rekao/napisao @ToUrNiQuEt

Odgovori