Prava ljubav??????

Komentari Diskusije

VJERUJETE LI U PRAVU LJUBAV?

DA
44
42%
DA
44
42%
NE
6
6%
NE
6
6%
NEZNAM
3
3%
NEZNAM
3
3%
 
Ukupno glasova: 106

Poruka
Autor/ica
Avatar
leptirica-de
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 661
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Deutschland

#16 Post Postao/la leptirica-de »

Alyssa_ je napisao/la:
leptirica-de je napisao/la:
Alyssa_ je napisao/la:..ja vjerujem u ljubav i vjerujem i to da ce doci onaj pravi, to se jednostavno osjeti, kad znash da dishesh za njeg i on za tebe, kad znash kad niste zajedno da u tom momentu jedva cekash da opet vidite, kad ga gledash a u tebi puca sve, kad sanjim mozesh pricat o svemu i on sa tobom, kao da ste jedno....ehhmm...ja sam tako mislila prije par godina kad sam srela pravog(ja mislila) al me zajebo....

...al josh uvjek znam da doce akobogda vrijeme i na mene kao i za ostale, samo netreba zuriti i ocajavat... :lookround: :P
pa et vidis , to sam i mislila. Kad god imas momka , mislis da je pravi , da je to taj , da nije kao ostale ali NE ! ponavljam ali evo opet : momci su svi isti! kao jedan , tako i drugi ! :bigups: nema tu prave ljubavi , nije nijedan momak zasluzio da ga hvalim . kad budem morala , udat cu se , ali samo sto moram ! ahahah ! a bolje je meni sad kad mogu imati jednog a odmah nakon nekoliko dana drugog ! tako kao sto i oni stalno mjenjaju cure ... :P

dosadno bogami , neznam sta da radim !

cmokicC curama na bolchatu

ehhh....mala moja nisu svi momci isti, ja imam dosta prijateljica koje su udane, ja sam bila dugo sa jednim ali mislim nije on bio kreten ali nismo imali isto misljenje o zivotu...a shta fali i ovako, nemash momka a samo se zabavljash malo sjednim malo sa drugim, a i tako je sada vrijeme, i cure vala mjenjaju momke ko gace, lol....ja sam bila povredjena i fizicki i psihicki jednem, ali opet ebiga nada je tamo...nemoj mala brinuti i razmishljati puno, samo kao shto Isol-de kaze OPUSTENO :P :onfire: :P cmooookkkkaaa...mwaaah :) :P
pije nekoliko dana , kad sam procitala ovaj tvoj kom. vjeruj da sam stvarno mislila da si i u pravu- mislim sto se tice momaka , da nisu svi isti ali nema tu sta - evo da vam ozbiljno kazem da sam se danas isplakala - momak mi je jedan kazao da nije nikad nijednu curu voliko zavolio kao mene , voli me toliko da bi me i ozenio. i cijelo vrijeme mi govorio da bi me cekao da zavrsim skolu koliko god potrebno posto me "ludo voli i nemoze bez mene da zivi" :huh: I ja budala mu sve vjerovala .. zaboravila da se momku netreba nikad vjerovati - bez obzira sta kaze ! . . neki dan sam se upisala u neku skolu , da idem dalje s kolom, da studiram itd. i rekla sam mu da mi ovaku nemozemo dalje , da je bolje da neostanemo vise u kontaktu posto je on bosni , spreman za brak , a ja jos u skoli. . ocjene sama sebi vako zajebem kad citav dan samo na njega mislim i stalno njegove pozive i poruke primam , i naravno bi bilo bolje za mene i za njega da on sebi nadje neku drugu curu posto ja nisam sad spremna za ozbiljnu vezu. A on kad je dobio moju poruku , napisao da mu nije jednostavno i pitao ako bi se mogli vidjeti u bosni sad kad budem isla , ja sam rekla da nemam nista protiv , ali to bi bilo nemoguce posto on trenutno radi u hrvatskoj i nebi mogao biti u bih isto vrijeme kao i ja . A to izgleda njemu nikako nesmeta , niti sto vise necu snjim da budem niti sto se vise necemo nikad ni viditi . Kao da odjednom nista vise prema meni neosjeca.. upravu su oni bili koji su me govorili da je on najvise zavolio moje papire .. osjecam se kao da je me cijelo vrijeme zajebavo, sve sto mi je govorio je bila laz, nemate pojma kako se osoba moze osjecati kad vidi da je 6 mjeseci bila zaljubljena u nekog , koje bio stobom samo za korist.
dodje mi da hocu da postanem lezbijka ! ahahah ! :biggrin: :D :biggrin:
cmOkaa svima :P :P :onfire:

Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#18 Post Postao/la bosanka100 »

JA VI©E DEFINITIVNO NEVJERUJEM DA CE MI SE DOGODIT!

Avatar
Isolde
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 460
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: Austria/Srbija

#20 Post Postao/la Isolde »

begarr je napisao/la:ljubav se dogadja sama po sebi a nije ono sto mi hocemo da bude i sto mi mislimo da jeste pustite da se desi sama po sebi ne inisistirajte na njoj doci ce ona vec i ne vjerujte rijecima rijeci su suplje- rijeci su djela.Znate li sta je jezik ljubavi????"Jezik ljubavi su OÈI !!!"
lepo si to rekao slazem se stobom :satisfied:

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#21 Post Postao/la Alyssa_ »

ma aj hoces mi biti cuja Leptirice??hahah :onfire: :P :D :biggrin:

Avatar
leptirica-de
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 661
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Deutschland

#23 Post Postao/la leptirica-de »

Alyssa_ je napisao/la:ma aj hoces mi biti cuja Leptirice??hahah :onfire: :P :D :biggrin:

hahah ! ovako : sad sam definitivno poludila zbog momka ! mislim na njega dan i noc ( DA! zbog onog kojeg sam gore u prvom kom. opisala) i ako je se ponaso kao da vise neosjeca nista prema meni, mozda je samo bio ljut ! mislim i ja nisam bila fer, prvo mu kazem da ga volim , pa nakon sedmicu dana da neostanemo dalje u kontaku .. sad cu ga nazvat , da vidim kako ce reagovati , ako positivno onda si u pravu bagarr - nisu svi momci isti , ali ako negativno - onda odo ja sa alyssom_ ! hehehe

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#24 Post Postao/la Alyssa_ »

leptirica-de je napisao/la:
Alyssa_ je napisao/la:ma aj hoces mi biti cuja Leptirice??hahah :onfire: :P :D :biggrin:

hahah ! ovako : sad sam definitivno poludila zbog momka ! mislim na njega dan i noc ( DA! zbog onog kojeg sam gore u prvom kom. opisala) i ako je se ponaso kao da vise neosjeca nista prema meni, mozda je samo bio ljut ! mislim i ja nisam bila fer, prvo mu kazem da ga volim , pa nakon sedmicu dana da neostanemo dalje u kontaku .. sad cu ga nazvat , da vidim kako ce reagovati , ako positivno onda si u pravu bagarr - nisu svi momci isti , ali ako negativno - onda odo ja sa alyssom_ ! hehehe
...i kako prodje Leptirice???...nije valjda da cesh samnom...?lol :D

Avatar
leptirica-de
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 661
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Deutschland

#25 Post Postao/la leptirica-de »

Alyssa_ je napisao/la:
leptirica-de je napisao/la:
Alyssa_ je napisao/la:ma aj hoces mi biti cuja Leptirice??hahah :onfire: :P :D :biggrin:

hahah ! ovako : sad sam definitivno poludila zbog momka ! mislim na njega dan i noc ( DA! zbog onog kojeg sam gore u prvom kom. opisala) i ako je se ponaso kao da vise neosjeca nista prema meni, mozda je samo bio ljut ! mislim i ja nisam bila fer, prvo mu kazem da ga volim , pa nakon sedmicu dana da neostanemo dalje u kontaku .. sad cu ga nazvat , da vidim kako ce reagovati , ako positivno onda si u pravu bagarr - nisu svi momci isti , ali ako negativno - onda odo ja sa alyssom_ ! hehehe
...i kako prodje Leptirice???...nije valjda da cesh samnom...?lol :D

hahah ! evo sad cu ispricati : kad sam rekla da prava ljubav nepostoji , i da u nju nevjerujem sam pisala glupost zivu ! naravno da postoji prava ljubav .. bez obzira kako se trenutno osoba osjeca i ako misli da nema vise ljubavi na ovom svijetu koja bi se mogla zvati "prava", vjeruj da ce doci i vrijeme i kad ce za svakog doci osoba u koju cemo se zaljubiti i to pravo, u osobu koja te postuje i koja bi ucinila sve za tebe . Naravno da momci nisu svi isti , ali svi su nekako cudni, to moram reci :sleepy: Imala sam puno loseg iskustva s momcima i zato sam pisala da im vise nevjerujem i da nije nijedan zasluzio da ga hvalim posto sam ozbiljno mislila da na ovom svijetu ima samo momaka koji su za zajebanciju. I tu ustvari ima i malo istine , skoro svi momci nisu kao sto pomislimo da jesu na prvi pogled. Treba se osoba prvo dobro upoznati prije nego sto se ljubav ikako spomeni. ! e to sam ja naucila .. a za onog momka alyssa_ , kojeg sam zvala , reakcija je bila positivna ;) :D ali ako opet nebude kako se nadam da ce biti , odmah tebe trazim ! heheh VelikA CmOKaa ! :P

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#26 Post Postao/la Alyssa_ »

e moja leptirice Leptirice.....dosta sam puta citala to shto si gore napisala, i moje si misljenje napisala....ja se 100% sa tobom slazem...i ja sam imala tako kao i ti iskustva sa loshim momcima, i to shto je najgore to je da ce nas to pratiti citav zivot, jer to cemo prebaciti na buduce momke....mene je moj bivshi toliko neznam kako bi ti rekla nego da kazem pokvario, nemogu da smislim momke, nemogu jer ja sam povrijedjena na sve moguce nacine, i teshko mi je povjerovat drugima, onda se ponekad ponasham tako cudno prema momcima da mi fakticki sami kazu da sam cudna...djaba ja nemerem da se kontrolishem...to su sve posljedice...ali svanut ce i meni valjda jednom, ja opet nakon sveg tog S**** shto sam predeverala, opet vjerujem u ljubav... :yell:

...a ti lutko, sretno tebi dalje sa tvojim dragim i poshtujte se i volite i respektujte jedno drugo, to je najvaznije... :P

moka leptiru :)

Avatar
leptirica-de
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 661
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Deutschland

#27 Post Postao/la leptirica-de »

Alyssa_ je napisao/la:e moja leptirice Leptirice.....dosta sam puta citala to shto si gore napisala, i moje si misljenje napisala....ja se 100% sa tobom slazem...i ja sam imala tako kao i ti iskustva sa loshim momcima, i to shto je najgore to je da ce nas to pratiti citav zivot, jer to cemo prebaciti na buduce momke....mene je moj bivshi toliko neznam kako bi ti rekla nego da kazem pokvario, nemogu da smislim momke, nemogu jer ja sam povrijedjena na sve moguce nacine, i teshko mi je povjerovat drugima, onda se ponekad ponasham tako cudno prema momcima da mi fakticki sami kazu da sam cudna...djaba ja nemerem da se kontrolishem...to su sve posljedice...ali svanut ce i meni valjda jednom, ja opet nakon sveg tog S**** shto sam predeverala, opet vjerujem u ljubav... :yell:

...a ti lutko, sretno tebi dalje sa tvojim dragim i poshtujte se i volite i respektujte jedno drugo, to je najvaznije... :P

moka leptiru :)
Alissaaaa ! zasluzila si Velikuuu CmokUUU ! znas sta ? vjeruj da nisi jedina koju je momak toliko uvrijedio da vise nezna za sebe . . . i ja kao da sam bila jedno vrijeme u depresiji ! doslo mi je bilo da sam zamrzila sve momke ! - ali promijenila sam misljenje i kao sto sam gore napisala : POLAHKO , momak nece pobjeci , nemoj odmah misliti na ljubav prije nego sto ga upoznas kao osobu , vidis kakav je , kako misli itd. pa onda mozes tek pomisliti na ono ostalo heheh

:bigups: :onfire: :D :biggrin:

Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#28 Post Postao/la bosanka100 »

:biggrin: :onfire: :D :biggrin: :onfire: Drago mi je zbog tebe Leptirice! :D :biggrin: :onfire: :onfire: :onfire: :onfire:

Sretno sa ddragim i uvjek se bori za ljubav, nikad nemoj odustat! :D

Avatar
bandit
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 2
Pridružen/a: 11 Jul 2013 01:47
Lokacija: Germany

!

#29 Post Postao/la bandit »

Ljubav je smisao zivota...

Odgovori