Prava ljubav??????

Komentari Diskusije
Odgovori

VJERUJETE LI U PRAVU LJUBAV?

DA
44
42%
DA
44
42%
NE
6
6%
NE
6
6%
NEZNAM
3
3%
NEZNAM
3
3%
 
Ukupno glasova: 106

Poruka
Autor/ica
Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

Prava ljubav??????

#1 Post Postao/la bosanka100 »

VJERUJETE LI U PRAVU LjUBAV?
MISLITE LI DA SE ONA DOGODI SAMO JEDNOM ILI VI©E PUTA?
MISLITE LI DA TRAJE VJEÈNO?

Avatar
Isolde
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 460
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: Austria/Srbija

#2 Post Postao/la Isolde »

verujem, ja mislim da prava ljubav postoji, al samo jednom se dogodi... :satisfied:

Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#3 Post Postao/la bosanka100 »

Bravo, konaèno se neko ukljuèio.
I ja naravno vjerujem, ali pro¹la sam sva¹ta pa vi¹e neznam dali æe naiæi onaj pravi.

Avatar
leptirica-de
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 661
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Deutschland

#5 Post Postao/la leptirica-de »

jebes pravu ljubav , svi su momci isti. ako te jedan jednom zajebe , zajebat ce te i drugi :huh:

tesko je vjerovati da postoji prava ljubav kad imas sto razloga da nevjerujes :sleepy:

Avatar
leptirica-de
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 661
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Deutschland

#7 Post Postao/la leptirica-de »

begarr je napisao/la:ljubav je kad si ono sto jesi i kad je ona ono sto jest.A savrseno se razumijete(govorite ocima) sa puno postovanja i tolerancije jer niko nije savrsen.Kad svaki trenutak zelis da je tu pored tebe i kad ti je dernek bez veze i ne zelis da odes na dernek bez nje.
vidi vidi , izgleda kao da je neko zaljubljen ! nebi ti tako pisao da nisi

evo jos jedan cmokiccc ! joj saljem cmokice citav dan !

Avatar
thug
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 136
Pridružen/a: 15 Okt 2005 02:00
Lokacija: Konjic

#8 Post Postao/la thug »

Vjerujem u ljubav, za nju dajem sve, i suze i vino ispijam zbog nje !!

Ljubav ne aktivna briga za zivot i razvitak osove koju volimo...

Naravno da sam ZA :)
Noli Turbare Circulos Meos - Ne remetite Moje krugove
slika

Avatar
Zahara
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 93
Pridružen/a: 18 Nov 2006 02:00
Lokacija: SRBIJA

#9 Post Postao/la Zahara »

Verujem u pravu ljubav! Inace sam osoba koja se tesko zaljubljuje, tako da kad se zaljubim to je meni za amanet! Osoba sam za duge staze i ne volim ove kratke vezice koje su danas u modi! To mi je skoz bez beze, a i bljak!

Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#10 Post Postao/la bosanka100 »

leptirica-de je napisao/la:j**** pravu ljubav , svi su momci isti. ako te jedan jednom zajebe , zajebat ce te i drugi :huh:

tesko je vjerovati da postoji prava ljubav kad imas sto razloga da nevjerujes :sleepy:

i ja imam puno razloga da nevjerujem, ali treba naiæ na onog pravog - a to je te¹ko

Avatar
leon1508
Pocetnik
Postovi: 2
Pridružen/a: 08 Sep 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

cao

#11 Post Postao/la leon1508 »

javi se

Avatar
leptirica-de
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 661
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Deutschland

#12 Post Postao/la leptirica-de »

bosanka100 je napisao/la:
leptirica-de je napisao/la:j**** pravu ljubav , svi su momci isti. ako te jedan jednom zajebe , zajebat ce te i drugi :huh:

tesko je vjerovati da postoji prava ljubav kad imas sto razloga da nevjerujes :sleepy:

i ja imam puno razloga da nevjerujem, ali treba naiæ na onog pravog - a to je te¹ko

..dok taj pravi dodje ! jooojjj izgleda ja onda imam jos puno da cekam ! :dontgetit: :dontgetit:

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#13 Post Postao/la Alyssa_ »

..ja vjerujem u ljubav i vjerujem i to da ce doci onaj pravi, to se jednostavno osjeti, kad znash da dishesh za njeg i on za tebe, kad znash kad niste zajedno da u tom momentu jedva cekash da opet vidite, kad ga gledash a u tebi puca sve, kad sanjim mozesh pricat o svemu i on sa tobom, kao da ste jedno....ehhmm...ja sam tako mislila prije par godina kad sam srela pravog(ja mislila) al me zajebo....

...al josh uvjek znam da doce akobogda vrijeme i na mene kao i za ostale, samo netreba zuriti i ocajavat... :lookround: :P

Avatar
leptirica-de
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 661
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Deutschland

#14 Post Postao/la leptirica-de »

Alyssa_ je napisao/la:..ja vjerujem u ljubav i vjerujem i to da ce doci onaj pravi, to se jednostavno osjeti, kad znash da dishesh za njeg i on za tebe, kad znash kad niste zajedno da u tom momentu jedva cekash da opet vidite, kad ga gledash a u tebi puca sve, kad sanjim mozesh pricat o svemu i on sa tobom, kao da ste jedno....ehhmm...ja sam tako mislila prije par godina kad sam srela pravog(ja mislila) al me zajebo....

...al josh uvjek znam da doce akobogda vrijeme i na mene kao i za ostale, samo netreba zuriti i ocajavat... :lookround: :P
pa et vidis , to sam i mislila. Kad god imas momka , mislis da je pravi , da je to taj , da nije kao ostale ali NE ! ponavljam ali evo opet : momci su svi isti! kao jedan , tako i drugi ! :bigups: nema tu prave ljubavi , nije nijedan momak zasluzio da ga hvalim . kad budem morala , udat cu se , ali samo sto moram ! ahahah ! a bolje je meni sad kad mogu imati jednog a odmah nakon nekoliko dana drugog ! tako kao sto i oni stalno mjenjaju cure ... :P

dosadno bogami , neznam sta da radim !

cmokicC curama na bolchatu

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#15 Post Postao/la Alyssa_ »

leptirica-de je napisao/la:
Alyssa_ je napisao/la:..ja vjerujem u ljubav i vjerujem i to da ce doci onaj pravi, to se jednostavno osjeti, kad znash da dishesh za njeg i on za tebe, kad znash kad niste zajedno da u tom momentu jedva cekash da opet vidite, kad ga gledash a u tebi puca sve, kad sanjim mozesh pricat o svemu i on sa tobom, kao da ste jedno....ehhmm...ja sam tako mislila prije par godina kad sam srela pravog(ja mislila) al me zajebo....

...al josh uvjek znam da doce akobogda vrijeme i na mene kao i za ostale, samo netreba zuriti i ocajavat... :lookround: :P
pa et vidis , to sam i mislila. Kad god imas momka , mislis da je pravi , da je to taj , da nije kao ostale ali NE ! ponavljam ali evo opet : momci su svi isti! kao jedan , tako i drugi ! :bigups: nema tu prave ljubavi , nije nijedan momak zasluzio da ga hvalim . kad budem morala , udat cu se , ali samo sto moram ! ahahah ! a bolje je meni sad kad mogu imati jednog a odmah nakon nekoliko dana drugog ! tako kao sto i oni stalno mjenjaju cure ... :P

dosadno bogami , neznam sta da radim !

cmokicC curama na bolchatu

ehhh....mala moja nisu svi momci isti, ja imam dosta prijateljica koje su udane, ja sam bila dugo sa jednim ali mislim nije on bio kreten ali nismo imali isto misljenje o zivotu...a shta fali i ovako, nemash momka a samo se zabavljash malo sjednim malo sa drugim, a i tako je sada vrijeme, i cure vala mjenjaju momke ko gace, lol....ja sam bila povredjena i fizicki i psihicki jednem, ali opet ebiga nada je tamo...nemoj mala brinuti i razmishljati puno, samo kao shto Isol-de kaze OPUSTENO :P :onfire: :P cmooookkkkaaa...mwaaah :) :P

Odgovori