Voljeti 2 osobe odjednom??????

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
ADMIN_BOL-CHAT.DE

#33 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

gigi_31 je napisao/la:Ma moguæe je ljudi. Kad doðe kraj i proðe jo¹ neko vrijeme shvati¹ da æe¹ ga uvijek voljeti. To vrijedi naravno samo za iskrene ljubavi. Ja sam voljela i voljeæu, svakog od njih. I makar bila svjesna da ¾ivot ide dalje i da æe doæi novi ljudi, nove zaljubljenosti i ljubavi, one stare ostaju zauvijek.
I kako neko mo¾e reæi da ga/je vi¹e ne voli, to je isto da ka¾e¹ da se ne sjeæa¹ dobrih, najboljih stvari u ¾ivotu.
Ovaj komentar mi se dopada!!

Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#36 Post Postao/la Bebuskaa »

gigi_31 je napisao/la:Ma moguæe je ljudi. Kad doðe kraj i proðe jo¹ neko vrijeme shvati¹ da æe¹ ga uvijek voljeti. To vrijedi naravno samo za iskrene ljubavi. Ja sam voljela i voljeæu, svakog od njih. I makar bila svjesna da ¾ivot ide dalje i da æe doæi novi ljudi, nove zaljubljenosti i ljubavi, one stare ostaju zauvijek.
I kako neko mo¾e reæi da ga/je vi¹e ne voli, to je isto da ka¾e¹ da se ne sjeæa¹ dobrih, najboljih stvari u ¾ivotu.
Slazem se stobom...ali...sitm sto kazes da ih i dalje volis..hmm..moje iskustvo u zivotu je kao i svacije ,sto se ti pravie ljubavi i prve ljubavi...ali nakon nekih nekoliko godina momka kojeg sam imala i koja je bila prava ljubav..dan danas kad se sretnem snjim osjetim nesto ali nebih to nazvala ljubav vec neko lijepo sjecanje koje se skriva u dubini mog srca..jeste da je nekada bila ali vremenom ta ljubav ma kakva bila polako isparava..a sjecanje lijepo zauzima mjesto nje... ako se desi da sam imal i jos jednu pravu ljubav moram i njega da volim...i sad reecimo nadjem momka (iskrenu ljubavi ozbiljnu)..ispada da volim tri muskarca .... :sleepy: ...i ako kazemo da ne volimo tu osobu ne znaci da se necemo prestati sjecati lijepih dana provedenih stom osobom kao i lijpih sjecanja koji ostaju u nama do kraja nasiheg zivota...postoji nesto nakon niz godina ali nebih to nazvala ljubav... :satisfied:


A sto se tice voljeti dvije osobe u isto vrijeme ...sasvim je moguce ..ali odnosi se na to da se radi o osobama iz sadasnjosti ,osobe koje susrecemo redovno i snjim se druzimo ..moze se desiti da se ne mozemo opredjeliti koju osobu bi izabrali...jer osjecamo jednaka osjecanja prema njima..... :P :satisfied:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#37 Post Postao/la ra-ja »

Kako se moze voljeti dvije osobe odjednom, mozes gajiti simpatije
prema, a voljeti neeeeeeeeeeeeee

Ako neko negira ovo moje onda taj nezna sta je ljubav. :baa:

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#38 Post Postao/la Alyssa_ »

ako volish dvije osobe???!!! onda uzmi pa se pishtolj ubi :chuckel: :chuckel:

Avatar
leptirica-de
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 661
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Deutschland

#40 Post Postao/la leptirica-de »

da se osoba zaljubi u dvije osobe u isto vrijeme .. nije moguce ! :-k :huh: gdje to ima ?? c,c,c to nije nikakva ljubav

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#41 Post Postao/la mala-plava21 »

IsoLde je napisao/la:
bosanka100 je napisao/la:MO®DA NISTE DOBRO RAZUMJELI PITANJE - TEMU .
MISLILA SAM NA PRIVLACENJE, ZALJUBLJENOST...
ma mozda al onda si trebala malo drugacije da formulises pitanje :) nema veze nije propast sveta ;) opusteno samo :P
A sto se tice da si u jednu osobu zaljubljen a da te neka druga osoba privlaci to je moguce i to mi se i desilo pa ipak sam od krvi i mesa. :chuckel:
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#43 Post Postao/la mala-plava21 »

slatkica_19 je napisao/la:Nije mi se desilo tako nesto pa ne znam ali moguce je i to.
Je je itekako je moguce :baa:
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#45 Post Postao/la ra-ja »

Vec sam dala komentar na ovu temu......nemogu se voljeti dvije osobe
niti pod razno......moze da postoje simpatije......ali to nije niukom slucaju ljubav....... :chuckel:

Odgovori