Koju vrstu djevojaka bi radije muskarci

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#31 Post Postao/la ra-ja »

moje misljenje je...............sto ljudi ..sto cudi.....niko nije isti pa ni zelje ,
odabir, mogucnosti,misljenje , nacin nije isti.......... :-k

Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#32 Post Postao/la Bebuskaa »

Zavisi od muska...nisu svi isti,,neki muskarci ne vole opicene zene...neki ne vole zatvorene osobe..haj ba ko bi im znao za kraj....jedna glava stotinu cuda... :P :P ...ali u nekoj normalni mislim da svi traze srodnu dusu i osobu koja ima svasta pomalo u sebi ..duovitost,skromnost,osjecajnost,ljepotu...lol...bez tog zadnjeg ne ide... :biggrin: :biggrin:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#33 Post Postao/la ra-ja »

Bebuskaa je napisao/la:Zavisi od muska...nisu svi isti,,neki muskarci ne vole opicene zene...neki ne vole zatvorene osobe..haj ba ko bi im znao za kraj....jedna glava stotinu cuda... :P :P ...ali u nekoj normalni mislim da svi traze srodnu dusu i osobu koja ima svasta pomalo u sebi ..duovitost,skromnost,osjecajnost,ljepotu...lol...bez tog zadnjeg ne ide... :biggrin: :biggrin:
DA BEBUSKA..........TO JE TO................. :biggrin:

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#34 Post Postao/la mala-plava21 »

badgirl je napisao/la::-k ja mislim da svako sebi trazi ono sta sam nema. sta znaci muskarci koji su mirni i stidljivi hoce djevojke koje kao sto vi kazete nemaju dlake na jeziku jer bi oni zapravo htijeli biti takvi i obrnuto. :wave:
Ima i ovdije istine
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#36 Post Postao/la danjel »

dadooo_21 je napisao/la:ZGODNE I PAMETNE! sto se mene tice! za druge muskinje ne znam.
Ja bi jo¹ dodao lijepe i dobre kao osobe(u du¹i) hehe,i ne treba mi ni¹ta vi¹e ako ima ovakva djevojka,neka se javi volio bi stupiti s njom u kontakt,hehe,hehe... 8) 8)

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#37 Post Postao/la Alyssa_ »

Danjel je napisao/la:
Ja bi jo¹ dodao lijepe i dobre kao osobe(u du¹i) hehe,i ne treba mi ni¹ta vi¹e ako ima ovakva djevojka,neka se javi volio bi stupiti s njom u kontakt,hehe,hehe... 8) 8)

pa ev mene, nisam ni ja za bact
samo me nevidish a ja se mucim i mucim da obratish paznju :huh: :(
:chuckel:

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#38 Post Postao/la danjel »

Ma ko je rekao da si za baciti???Dobro mo¾da nisam vidio,primijetio ali neka si mi rekla da znam,treba igrati otvoreno,hehe..... :blush: :chuckel: :flower: [smilie=heart fill with love.gif]

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#41 Post Postao/la becanka »

slatkica_19 je napisao/la:ma joj ima nas svakakvih nek biraju vala koja im odgovara,kao sto i njih ima za izabrati! :)





Bas tako slatkica_19 =D>

:)

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#42 Post Postao/la mrki62 »

Kakvu ? Pa da ima svoju te¾inu , kao ova OVDJE :wave: :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#43 Post Postao/la vornevljev »

Volio bih naletiti na neku koja izmeðu ono "divlje" i "povuèene i nje¾ene" ili kako laff reèe "pitome".Dakle da mo¾emo dijeliti neke zajednicke stvari i sklonosti,tj da je dovoljno "luda" i sklona umjetnosti,ali i da je odgovorna, te da razmi¹lja i o ozbiljnim stvarima kada se radi o zivotnim pitanjima.

Ima li takvih?
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#45 Post Postao/la vornevljev »

papaya je napisao/la:ja znam koja bi tebi pasala, ali odma bi se svi cudili i ne bi da pisem zato sto nije tu
sa foruma,uh nekako mi je to cudno
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Odgovori