Koju vrstu djevojaka bi radije muskarci

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#16 Post Postao/la Alyssa_ »

vidovita_dzemila je napisao/la:ja znam da sve dobrice tj svi povuèeni, tihi mu¹karci o¾ene buène o¹trokond¾e, bez dlake na jeziku koje rade od njih ¹ta hoæe, a svaki kreten o¾eni finu curu.

...skroz se sa tobom slazem, ima jedan shto ga dobro znam shto je drag mome srcu, koji je bash mah princ, a ozenio bash tako kako ti kazesh...ali super opet hvala bogu imaju zivot, ja nju volim ali ona nema dlake na jeziku bash...a shta moresh ti koji takve ozene sami su krivi...ishh

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#18 Post Postao/la mrki62 »

Koju vrstu , hm ,............. ma vi¹e vrsta , vi¹e ¾ena vi¹e znaèaja i to je to :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#20 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Pa ne treba biti bas kritican :)

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#21 Post Postao/la mala-plava21 »

Po mojim prijateljima mislim da vole nasmijane, spontane i iskrene :D
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#23 Post Postao/la ra-ja »

Onu koja ce bila i koja ce zivjeti ........ samo uz njega za njega i sa njim.....idealna zena.............prijateljica, supruga-carobnica, saradnica..... :P

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#24 Post Postao/la mrki62 »

Ra-Ja je napisao/la:Onu koja ce bila i koja ce zivjeti ........ samo uz njega za njega i sa njim.....idealna zena.............prijateljica, supruga-carobnica, saradnica..... :P
Draga, odjeljak za fantastiku je jedan sprat vi¹lje :D
De ba i ¾ena je ¾ivo biæe i ona je dio sada¹njice a savr¹enstvo je u robotima :chuckel:
Jer idealna ¾ena za uzvrat hoæe idealnog mu¾a,.................... lako je ne¹to oèekivat a uz to ni¹ta ne nuditi :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#25 Post Postao/la ra-ja »

znasMRKI 62 sad moram ici zubaru .....a moj dragi nije tu da bude uz mene..... :)
Inace bih sa tobom jos razgovarala..... :biggrin:


Zena je zivo bice vise nego muskarac....ona trazi muza istih ili slicnih kvaliteta...da bih harmonija vladala. u braku........... :biggrin:

To nije nikakva fantastika..... :wave:

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

#27 Post Postao/la badgirl »

:-k ja mislim da svako sebi trazi ono sta sam nema. sta znaci muskarci koji su mirni i stidljivi hoce djevojke koje kao sto vi kazete nemaju dlake na jeziku jer bi oni zapravo htijeli biti takvi i obrnuto. :wave:

Odgovori