Vasi simptomi zaljubljenosti?

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#61 Post Postao/la ra-ja »

VIDIM PISES PJESMICE PA SAM POMISLILA DA JE MOJ LAV TU

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#63 Post Postao/la ra-ja »

Da smedjooka Almice ti uvijek pises pjesmice......
Ti uvijek citas knjige............
Ti si veliki LAFF...........ca
Ti si mi uvijek pomagala......
Poslala sam ti poruku ,,,da dodjes na chat ...da mi pomocnes da promijem svoj profil ali ni do sada nedobih poruku da ces doci ili ne. :-k
.

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#65 Post Postao/la mala-plava21 »

Bambi je napisao/la:mrzim biti zaljubljena!!! fin je to osjecaj nema sta ali mi uzburka sve u zivotu!!!! inace imam neku rutinu u svom zivotu!!!! planiram sve i onda kad se zaljubim isto da ispadnem iz kolosjeka kasnim nisam skoncentrisana na ono sta obavljam ma citava zbrka dogadjaja grrrrrrr onda se ljutim sama na sebe zasto sam si tako nesto dozvolila da se ponasam ko neka klinka srednjoskolka hihihihihih.....

trenutno sam zaljubljena u jednog tipa vec 2 mjeseca smo zajedno i jedva cekam da me to prodje i nekako ustalozi!!!! na faxu pisem njegovo ime po sveskama pa onda svoje i njegovo prezime pa onda na poslu radim jedno a drugo mislim pa sve pobrkam a suradnici mi se smiju i zezaju!!! ma uzasssss......kako neko moze to sebi pozeliti!!!! ja nikada na poso nekasnim ali ova dva mjesecaaa ma svake sedmice bar jedan dan!!!!! ko budala s njim pricam na tel ili se igramo karti pa ga gledam neeeeeeeeeeee buljimmmm isto da je od zlata!!!! i to mi bude zaoooo zaspati pa sjedim dokasno razmisljajuci da sam jos barem par minuta u njegovoj prisutnosti!!! ma budalastina iscrpljena sam od ljubaviiiiii moram se ici ljeciti a sto je jos najzalosnije pokusavan to sakriti na razne nacine da on neshvati koliko mi je stalo do njega pa da mi se neufura hihihihihhi ehhhh da on ovo procita bio bi najsretniji muskarac na svijetu!!!!!

Meni je ovo bas slatko :wave:
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#69 Post Postao/la sabinax »

ja bas ne volim biti zaljubljena....vise volim voljeti i biti voljena

Zaljubljenost je neki uznemirujuci osjecaj...kao da si na nekoj vatrici, na nekom iskusenju..stalno vaganje i razmisljanje dali me voli ili ne...
ali kada sam njegova i on moj...kada smo uigrani tim, sigurni jedno u drugo...e to je pravi osjecaj :inlove:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
diisaaa
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2663
Pridružen/a: 28 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#71 Post Postao/la diisaaa »

zaljubljenost je moja proslost nekad bilo nikad vise

Avatar
senadix
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 409
Pridružen/a: 22 Mar 2008 02:00
Lokacija: Sandzak

#74 Post Postao/la senadix »

Kratkotrajni su uglavnom,napad raspolezenja i napad potistenosti...

Odgovori