Vratite se izvorima ljubavi

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Vratite se izvorima ljubavi

#1 Post Postao/la mrki62 »

slika

15 osvajaèkih ideja za ljubavne parove kojima je potrebno osvje?enje




Monogamija ne bi trebala podrazumijevati i monotoniju. Razmislite o vremenu kada ste se upoznali. Sjetite se prvih susreta koji su se zbivali prije seksualnog odnosa… nisu li to bila duga i slatka, ali napeta dru¾enja. To su osjeæaji koje morate obnoviti.

®alosno je ¹to poèetna po¾uda, koja obilje¾ava poèetak veze, ispari tako brzo, a seks postaje vezan za neka odreðena mjesta i termine… sve se zbiva nekako mehanièki, iz navike. Meðutim, katkad takvi obrati dolaze i kao nu¾ni i prirodni u sklopu procesa odrastanja i zadobivanja ozbiljnosti; dobijete li novi posao va¾an za va¹u buduænost, ili se suoèite s nekim obiteljskim problemima, te¹ko da razmi¹ljate je li donje rublje, koje namjeravate odjenuti, dovoljno seksi za va¹eg partnera.

Ipak, ne prate vas takve vanjske «ozbiljne» okolnosti èitavog ¾ivota; postoje rutine i ¾ivotne smjernice u koje ste upali i ne primijetiv¹i. Ispunite te isprazne rupe navika seksom; dajte mu prioritet koji i zaslu¾uje. Proèitajte stoga 15 osvajaèkih ideja koje æe vam pomoæi da u vezu ponovo vratite zabavu i poticajan ljubavni osjeèaj.


slika


Kombinirajte romantiku s erotikom

Osjeæate li se dobro primajuæi darove, recimo cvijeæe? Pa, poklonite i vi ne¹to njoj/njemu. Ako veæ ne cvijeæe, onda bocu nekoga finog crnog vina ili ¹ampanjca. Poku¹ajte tu ljubavnu gestu preobratiti u erotsku. Poklonu pridodajte poruku u kojoj æete objasniti svrhu va¹eg poklona; èime ga je va¹ partner/ica zaslu¾io/la. Ma ne pranjem automobila ili odlaskom u trgovinu, veæ, recimo, oralnim seksom iz pro¹loga tjedna. Je li jasno? U poruci napi¹ite i èemu se radujete u noæi koja dolazi.

Piknik u krevetu

Pripremite bocu vina i hranu koju mo¾ete jesti prstima, na primjer svje¾e voæe ili èokoladu. Na videu u pozadini pustite neki slatki erotski film. Hranu, u pauzama gledanja filma, mo¾ete jesti na razne naèine. Pustite ma¹ti na volju.

Po?nite ?itati

Ulo¾ite nekih dvjestotinjak kuna u erotsku literaturu. Odaberite podruèje koje vas posebno zanima; tantrièki seks, fantazije, kako postiæi desetak orgazama u jednom satu. Ne morate ih èitati od korica do korica. Samo zavirite kada vam ponestane ideja. Odr¾ite seks svje¾im i ma¹tovitim.

Jednom nije uvijek dovoljno
Mnogo se prièa da ¾enama treba priu¾titi vi¹e od jednog orgazma. Ali i mu¹karci vole drugu priliku. Poèetak vikenda, subota ujutro, savr¹eno je vrijeme za takvo ne¹to. Obavite to èim otvorite oèi, pa poku¹ajte ponovo za jedan sat. Pa ponovo za jedan sat, pa opet, i opet… do kada ¾elite i mo¾ete.

Navla¾te se

Voda èini predivne stvari. èini nas beste¾inskim i pokretljivim, i omoguæuje da svaki, i najskriveniji dio divno miri¹e. Tu¹ ili bazen divna su mjesta za poèetak.

Rasporedite aktivnosti

Ne morate uvijek sve uèiniti u jednoj seksualnoj igri. I ne mora svaki seksualni odnos voditi od ljubljenja do prodiranja. Poku¹ajte se svaki put usredotoèiti na samo jednu aktivnost: ljubljenje i grljenje, drugi put oralni seks bez sno¹aja, treæi put sno¹aj bez oralnog seksa… ma znate dalje.

Poku¹avajte se svidjeti jedno drugome

Da! Poku¹avajte se svidjeti jedno drugome! Pa ¹to onda ako ste zajedno veæ godinama. Pretvarajte se da ste se netom upoznali, i pona¹ajte se kao u poèetku veze. Oblaèite se seksi, gledajte partnera/icu ravno u oèi kad vam se obraæa, i pazite na pokrete tijela dok hodate zajedno.

©aljite seksi poruke

Pisana rijeè je izvanredno moæna. Ostavljajte poruke posvuda u domu (pazite da to ba¹ ne radite ako mu/joj u posjet dolazi majka). Ostavljajte ih u hladnjaku uz bocu soka, aktovci, ili u torbici za ¹minku. ¹to pisati? Pi¹ite o dijelovima tijela koji su vam posebno uzbudljivi, ili pi¹ite ¹to bi ste mu/joj radili u tom trenutku da ste u blizini.

Zezajte se

Zovete li prijatelje na veèeru? Prislonite ga/je uz kuhinjski stol, spustite ruku na genitalije, i strastveno ga/je poljubite dok vam poma¾e u kuhinji. Zatim se hladno vratite gostima.

Prevarite ga/je s njim/njom

Ako vas partner/ica namjerava prevariti neka to u?ini s vama. Iznajmite sobu u hotelu, naðite se prije toga, za vrijeme pauze, u baru. Popijte èa¹cu dvije i uputite se u sobu prema divljem zabranjenom seksu.

Isprobajte seks bez svlaèenja

Osjetite jedno drugo kroz odjeæu. Trljajte se. Rukama, nogama, tijelom…

Otvorite oèi

Gledajte ¹to se dogaða tijekom seksa; promatrajte partnerovo/i?ino lice, genitalije u pokretu… Podra¾avajte i vizualni osjet, a ne samo dodir.

Anonimnost

Imate li ikakve maske u domu? Navucite ih na lice. Smijte se jedno drugome bar pet minuta, te se bacite jedno na drugo (jo¹ uvijek s maskama). Dajte ma¹ti na volju i pretvarajte se da se meðusobno ne poznajete.

Poka¾ite da ste uzbuðeni

Jedno od najveæih paljenja je kada osjetite koliko ste uzbudljivi va¹em/va¹oj partneru/ici. Ako vas uzbuðuje, poka¾ite to. Ili, bar recite.

Sklopite dogovor da æete svaka dva tjedna iskuaavati nove stvari

Okupajte se zajedno, izmasirajte jedno drugome stopala, skinite gornji dio odjeæe bez pomoæi ruku. Kad se opustite poku¹ajte ne¹to vrelije. Ve¾ite ruke na leða, masturbirajte jedno pred oèima drugoga, ma, poku¹ajte ¹to god ¾elite. Nakon toliko godina zajedno, stid ne bi trebao predstavljati problem.






Edit by mod LAFF
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#2 Post Postao/la Tourniquet »

Dobrodosli u emisiju OPrah show.. Voditelj emisije mrki62...

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#3 Post Postao/la mrki62 »

ToUrNiQuEt je napisao/la:Dobrodosli u emisiju OPrah show.. Voditelj emisije mrki62...
Dobro do¹ao - ako se snaðe¹ :ballbounce:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#4 Post Postao/la mala-plava21 »

ToUrNiQuEt je napisao/la:Dobrodosli u emisiju OPrah show.. Voditelj emisije mrki62...


:chuckel: :chuckel: ToUrNiQuEt skroz te kuzim :wave:
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#6 Post Postao/la Tourniquet »

mala-plava21 je napisao/la:
ToUrNiQuEt je napisao/la:Dobrodosli u emisiju OPrah show.. Voditelj emisije mrki62...


:chuckel: :chuckel: ToUrNiQuEt skroz te kuzim :wave:
Mislim da bi mod trebao da malo vise pridonese ozbiljnosti foruma. a ne da pusti da se samo radi copy paste... i to ne jednom nego milion tema...

ali ak vama ne smeta... ja inako ne citam ovakve gluposti... [-X [-X [-X [-X

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#7 Post Postao/la mala-plava21 »

ToUrNiQuEt je napisao/la:
mala-plava21 je napisao/la:
ToUrNiQuEt je napisao/la:Dobrodosli u emisiju OPrah show.. Voditelj emisije mrki62...


:chuckel: :chuckel: ToUrNiQuEt skroz te kuzim :wave:
Mislim da bi mod trebao da malo vise pridonese ozbiljnosti foruma. a ne da pusti da se samo radi copy paste... i to ne jednom nego milion tema...

ali ak vama ne smeta... ja inako ne citam ovakve gluposti... [-X [-X [-X [-X

Nije do mene nemogu ja nista i slazem se sta je previse previse je :baa:
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#8 Post Postao/la mrki62 »

ToUrNiQuEt je napisao/la:
mala-plava21 je napisao/la:
ToUrNiQuEt je napisao/la:Dobrodosli u emisiju OPrah show.. Voditelj emisije mrki62...


:chuckel: :chuckel: ToUrNiQuEt skroz te kuzim :wave:
Mislim da bi mod trebao da malo vise pridonese ozbiljnosti foruma. a ne da pusti da se samo radi copy paste... i to ne jednom nego milion tema...

ali ak vama ne smeta... ja inako ne citam ovakve gluposti... [-X [-X [-X [-X
Nije to kopiranje , to je muèenje , treba postavljati slike , tekstove u boji i nemoj misliti da je to onako usput :)
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#10 Post Postao/la Tourniquet »

Valjda moderatori zato sluze.. da mogu ispravljati ili brisati postove i teme....


a vraga mucenje.. sve to sto kopiras je bas bezveze ..al dobro neka bude.

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#12 Post Postao/la mala-plava21 »

mrki62 je napisao/la:
ToUrNiQuEt je napisao/la:
mala-plava21 je napisao/la:

:chuckel: :chuckel: ToUrNiQuEt skroz te kuzim :wave:
Mislim da bi mod trebao da malo vise pridonese ozbiljnosti foruma. a ne da pusti da se samo radi copy paste... i to ne jednom nego milion tema...

ali ak vama ne smeta... ja inako ne citam ovakve gluposti... [-X [-X [-X [-X
Nije to kopiranje , to je muèenje , treba postavljati slike , tekstove u boji i nemoj misliti da je to onako usput :)

Ako nisi procitao pravilnik tekstovi u boji su zabranjeni :baa:
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#13 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

@Sabah =D> eto tebe cemo za moderatora :wave:

@MP21 zatvori jedno oko :wave:

@mrki62 =D> za trud mucenje.... :wave:

@ToUrNiQuEt Zasto ne?
Kopiranje ovako kako je cijenjeni @mrki62 se na mucio je sasvim OK
pregledno entertuisano mozda slova u boji Hm... ispravit cemo!
Naravno da licno misljenje je nesto najbolje ali ima on i toga i to kvalitenog :wave:

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#14 Post Postao/la mrki62 »

Jeste se nahohorozili ko da je ovo politika i ko da vam je autor teme haman sve pobio :D
Tema upuæuje na su¾ivot dvaju partnera , koji se godinama bore u zajednièkom ¾ivotu i ako se veæ bore i u mukama ¾ive - hajmo se potruditi da im muke skratimo :wave:
Ne, vi ste mladi i va¹a ljubav je poèetnièka i vama takvi savjeti ne trebaju :D
Ma ¹ta ne trebaju , vama takvi savjeti smetaju ccccccccccccc

©ta reæi o temi , nekako mi se najvi¹e sviða ovo :
Poka¾ite da ste uzbuðeni

Jedno od najveæih paljenja je kada osjetite koliko ste uzbudljivi va¹em/va¹oj partneru/ici. Ako vas uzbuðuje, poka¾ite to. Ili, bar recite.

Sklopite dogovor da æete svaka dva tjedna isku¹avati nove stvari

Okupajte se zajedno, izmasirajte jedno drugome stopala, skinite gornji dio odjeæe bez pomoæi ruku. Kad se opustite poku¹ajte ne¹to vrelije. Ve¾ite ruke na leða, masturbirajte jedno pred oèima drugoga, ma, poku¹ajte ¹to god ¾elite. Nakon toliko godina zajedno, stid ne bi trebao predstavljati problem.
Mislim da je potrebno da se trudimo oko svog ¾ivotnog partnera , jer ne ka¾e se d¾abe : i u dobru i u zlu :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori