Vratite se izvorima ljubavi

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#16 Post Postao/la mrki62 »

melisa76 je napisao/la:sta bi mi mrki62 bez tebe :P ni tusirati se ne bi znali,a kamoli ljubav voditi
Ma kod tu¹iranja ja smatram da svakoj ¾eni treba pomoæi a kod voðenja ljubavi treba znati uèestvovati , treba znati maziti , grliti , ljubiti ,.......... kvalitetno upotrebljavati predigru , pa tek onda od partnerke oèekivati da kvalitetno i orgazam do¾ivi ,................. jer ako mi glumimo predigru , tad i partnerka glumi orgazam cccccccccc :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#17 Post Postao/la Tourniquet »

LAFF je napisao/la:@Sabah =D> eto tebe cemo za moderatora :wave:

@MP21 zatvori jedno oko :wave:

@mrki62 =D> za trud mucenje.... :wave:

@ToUrNiQuEt Zasto ne?
Kopiranje ovako kako je cijenjeni @mrki62 se na mucio je sasvim OK
pregledno entertuisano mozda slova u boji Hm... ispravit cemo!
Naravno da licno misljenje je nesto najbolje ali ima on i toga i to kvalitenog :wave:

zasto ne... pa ne znamm... sta bi bilo kad bi svi ostali poceli kopirat tekstove. i Na ovo njegovo odgovarat samo kopiranim tekstovima... do cega bi se doslo onda??...

ali ak vama ne smeta ja takve teme sam zaobidje i uopste ne citam...

A boja.... vidim da jos stoji....

ne znam zasto imate pravilnik onda.... :baa: :baa:

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#19 Post Postao/la mrki62 »

elissa je napisao/la:Ja mislim da se covjek potrudio,i meni licno tema je ok, a ako nekome se ne svidja i to mi je ok, ne komentarise i idemo dalje. A na ovim forumima bilo je tako glupih tema i komentara koji se nisu tako brzo zatvorili. Mrki62, ovo je vrijedilo procitati =D>
Hvala, ma ja sam svjestan da to mogu razumjeti mu¹karci koji poznaju dovoljno ¾ensko tijelo i ¾enske ¾elje ,........... pa èak i ¾ene koje su ¾enstvene a ostali ,.......... pa , haman im smeta neznano podruèje ccccccccc :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#20 Post Postao/la mrki62 »

Jo¹ malo o temi :ballbounce:

1. Partnera uvijek doèekajte poljupcem i zagrljajem


2. Kad vam partner ne¹to govori, slu¹ajte ga koncentrirano


3. Rasporedite kuæanske obveze s partnerom i savjesno ih obavljajte


4. Komplimentirajte partnera - obratite pozornost na novu frizuru, novi komad odjeæe isl.


5. Poka¾ite interes za partnerov poslovni ¾ivot - pitajte kako je bilo na poslu, saslu¹ajte pozorno


6. Kada vidite da je partner posebno umoran, ne napadajte ga sa sitnicama koje mogu èekati.


7. Iznenadite partnera - bacite pogled na sekciju Savjeti i ideje


8. Odvojite vrijeme koje æete provesti jedno s drugim, bez djece, bez prijatelja, bez ikakvih drugih obveza


9. Komunicirajte - povjerite jedno drugome probleme koji vas muèe, èak i kad partner ne mo¾e na njih utjecati.


10. Poslovni partneri dijele sve probleme i odluke vezane za posao i ravnopravni su u tome. Ista stvar je sa ljubavnim partnerima. Dijelite zajednièki ¾ivot, pa se tako i pona¹ajte. Odluke donosite zajedno i ravnopravno.
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#22 Post Postao/la mrki62 »

ekranka je napisao/la:jel imas kakav kopi o savjesti :biggrin:
Ne treba ti , bar to je jednostavno :ballbounce: svaèija savjest je èista,.... dok je pamet ne pomuti :wave:

PS. nikad neæe¹ saznati kolko te alavjujem :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#24 Post Postao/la mrki62 »

ekranka je napisao/la:Ma pusti tu ljubav silnu :biggrin: nego jes bio tamo :)
Ne mogu ti ja bez ljubavi , da jesam bio i ne mogu ti reæi ni¹ta sem da se neke javljaju :wave:
Nije mi po volji , ne znam za¹to :ballbounce:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#26 Post Postao/la mrki62 »

ekranka je napisao/la:
Pa znam zasto ,nisi medju svojima , a ja se eto snasla i tamo :P
Kad budes javi mi se :)
Ma ja sam uvijek meðu svojima, mislio sam da me poznaje¹ al sad vidim da moram da se vratim izvoru ljubavi - temi :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#28 Post Postao/la mrki62 »

ekranka je napisao/la: Ne znam te....a znas li ti mene :) .po takvom odgovoru ,eto ne znas ni ti mene.. :P
Ma mislio sam da te znam a u stvari si klizava ko riba ,..... ma kidam nalijevo :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori