Na koji nacin ste raskinuli s partnerom

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
Mala_selmica_
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 503
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Jamaica

#52 Post Postao/la Mala_selmica_ »

Mersy je napisao/la:na nacin da ga opce ne poznajem kao da je duh :biggrin: jenodnostavno nema gaa :biggrin:
auu, pa ti si tako hladnokrvna, ti nemas srca puhh :baa: :biggrin: :biggrin:

Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#57 Post Postao/la indeks »

Krenula se ja zabavljati s jednim momkom,pojma nemam ni ja zasto :-k ,i naravno,veoma brzo mi poceo ici na zivce.......al,kako mu to reci,jer sam bila jako stidna,obzirna :D ,i tako to...... :lol:
Dogovorili se jedne prilike da izadjemo,poslije skole,i cekam ja njega,kisa pada,njega nema,a ja ,jedva docekala,ulijecem u autobus,spasena! :lol: Kad,on ispred :mad: ,zove me da izadjem......i krenuli mi pjeske,setamo,a ja vec iznervirana,ljuta(ko fol,zato sto je kasnio :lol: ).........i idemo mi tako,idemo :lol: ,ja sutim,ide mi sve na zivce od njega,i sto kaze,i sto ucini,brate,ubija me..... :mad: i pocne se on igrati s kisobranom(i to me naravno nerviralo :lol: )i ja onako,demonstrativno,odvojim se od njega i krenem ispred,ma neka i kisnem.....doziva on mene,al se ja ne okrecem,i on da me nekako dozove,lupi me onim kisobranom po glavi:mad:(naravno,nije me sad odalamio,nego tek toliko da se okrenem,da stanem i zica se zapetlja u kosu(tad imala veoma dugu kosu :) ).........jaooooo,pocela sam da vicem na njega~Ma ti ces mene udarati?Jesi ti normalan?~...a on~Ma nisam htio,majke mi :( ~........~Nemoj vise da mi prilazis ,jesi cuo? :mad: ,otpetljam zicu,vec sva mokra i odem od njega.............eto,jadnicak je poslije pokusavao da stupi u kontakt sa mnom,ali naravno :lol: ,na pamet mi nije palo...... :D
Ma on ce mene da udara.........hahahahahahahaahahahaha

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#58 Post Postao/la paparaci »

indeks je napisao/la:Krenula se ja zabavljati s jednim momkom,pojma nemam ni ja zasto :-k ,i naravno,veoma brzo mi poceo ici na zivce.......al,kako mu to reci,jer sam bila jako stidna,obzirna :D ,i tako to...... :lol:
Dogovorili se jedne prilike da izadjemo,poslije skole,i cekam ja njega,kisa pada,njega nema,a ja ,jedva docekala,ulijecem u autobus,spasena! :lol: Kad,on ispred :mad: ,zove me da izadjem......i krenuli mi pjeske,setamo,a ja vec iznervirana,ljuta(ko fol,zato sto je kasnio :lol: ).........i idemo mi tako,idemo :lol: ,ja sutim,ide mi sve na zivce od njega,i sto kaze,i sto ucini,brate,ubija me..... :mad: i pocne se on igrati s kisobranom(i to me naravno nerviralo :lol: )i ja onako,demonstrativno,odvojim se od njega i krenem ispred,ma neka i kisnem.....doziva on mene,al se ja ne okrecem,i on da me nekako dozove,lupi me onim kisobranom po glavi:mad:(naravno,nije me sad odalamio,nego tek toliko da se okrenem,da stanem i zica se zapetlja u kosu(tad imala veoma dugu kosu :) ).........jaooooo,pocela sam da vicem na njega~Ma ti ces mene udarati?Jesi ti normalan?~...a on~Ma nisam htio,majke mi :( ~........~Nemoj vise da mi prilazis ,jesi cuo? :mad: ,otpetljam zicu,vec sva mokra i odem od njega.............eto,jadnicak je poslije pokusavao da stupi u kontakt sa mnom,ali naravno :lol: ,na pamet mi nije palo...... :D
Ma on ce mene da udara.........hahahahahahahaahahahaha

[smilie=to funny.gif] :cmok:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#59 Post Postao/la ra-ja »

Nisam nikada niti raskidala...desavalo se spontano ....kao sve ostalo u mom zivotu....... :D

I jako sam sretna i zadovoljna sto je tako...da covjek nema ruznih stresova.... :)

Nemam nikakvu interesantnu pricu za takvo nesto.... :-k

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#60 Post Postao/la sabinax »

Hehhhhehehehe Indeks...jesi munjena :lol:

Pa ja nekako ne sjecam se vise, ali znam da je bilo ono "Znas mislim da nismo jedno za drugo i da je najbolje da ostanemo samo prijatelji" (stara i ofucana fora...ali je iskrena)

Zadnji prekid je bio takav...da sam pokupila stvari i oti¹la :huh:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Odgovori