sviđaju vam se dvije osobe......

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

sviđaju vam se dvije osobe......

#1 Post Postao/la mala-plava21 »

Zanima me kada biste se nasli u situaciji da vam se svidjaju dvije osobe i bas morate izabrate s kojom bi bili koga bi izabrali? Situacija je slijedeca:

Prva osoba je zgodan/na tocno vas tip ma predobro izgleda ima sve sto vas fizicki privlaci jednostavno kad pogledate njega/nju stane dah ali ima jedan problem neide vam bas komunikacija nemozete uspostaviti normalan razgovor radi razlicitih pogleda i razmislanja.

Druga osoba je suprotnost psihicki se toliko podudarate slazete komunikacija vam je na nivou poklapate se u svim pogledima nasmija vas i ispunjava ali fizicki nije vas tip vec puno puno ispod vaseg tipa, cak da bi se naprimjer znalo desit da vas neko pita zasto ste s njim/njom.


Znaci morate se odluciti za jednu osobu, koju? :-k i zasto? :)

Izabrala bi drugu osobu bez obzira sto neko nije "lijep i zgodan" meni je puno bitnije ono unutra da se mi poklapamo i da se ugodno osjecam uz njega i da mozemo dijeliti svoje osjecaje, nisam osoba koja treba imat "lutku" da bi se nekome pokazivala i dokazivala :baa:
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
Beksi23
Pocetnik
Postovi: 21
Pridružen/a: 31 Jul 2000 02:00
Lokacija: Macedonia

#2 Post Postao/la Beksi23 »

mislim da da se snekim uklapas u vezi fizicki izgled bi trebao bit u drugom planu iz razloga da to nekad i prolazi ono sto je najvazno kod dva osoba je komunikacija i koliko se slazu u dusi i u karakter
smetam da ljudi se poznaju prema karakteru a ne prema ljepotu bar za mene ako nema komunikacija i da se psihicki uklapamo fizicki izgled ne vrjedi..

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#3 Post Postao/la Tourniquet »

meni je bitno da se dobro slazem sa tom osoobom i da psihicki pasemo jedno drugom.. Mislim sto ce mi neka cura koja se sepuri pored mene i privlaci poglede drugih.. Bolje je kad se psihicki slazemo i kad je sve ok u emotivnom smislu..
Zato bi i ja izabrao drugu osobu. Svi su ljudi na svoj nacin lijepi, a i svak ima drugaciji pogled na ljepotu.. Tak da se po ljepoti ne treba suditi..

I uopste nemam neki tip djevojaka na koji padam (mislim fizicki..) a o onom emoticnom dijelu bi se dalo pricati.... :wave: :wave:

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#4 Post Postao/la mala-plava21 »

Ponosim se vasim izborom =D> =D> =D>
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
thug
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 136
Pridružen/a: 15 Okt 2005 02:00
Lokacija: Konjic

#6 Post Postao/la thug »

Mah to mi se vec desavalo, taman sam planirao jednu vezicu sa jednom prelijepom i zgodnom djevojkom no' se u medjuvremenu pojavi druga koja je imala mnogo vise sta reci od prve jer nijedna nije znala da ja prije padam na dobar i kvalitetan karakter, razvijenu psihu, otvorenu pricu i iskrenost itd itd nego na samo dobar izgled... Mislim izgled mi je nekada davno bitan bio pa mi je presao u dosadu... Posto sam sam od sebe filozof kako me neki nazivaju meni je jako bitno da kad ja kazem jednu rijec npr "kocka" da ona zna sta sam ja pod tim pojmom htio da kazem u nasem razgovoru a ne da me zapitkuje pa sto kocka , sta snjom , vako nako il jos gore suti zbunjena :)
Noli Turbare Circulos Meos - Ne remetite Moje krugove
slika

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: sviđaju vam se dvije osobe......

#15 Post Postao/la beca »

SUPER PITANJE, IZABRALA BIH OBOJICU, PA KOJI SE POKAZE BOLJI...

Odgovori