Dan vjenčanja

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#31 Post Postao/la belly_dancer »

tjela bi jedno malo vjencanje..ja on i nama naj osobe..za kumove bi uzeli best frendove..na sebi bi imao odjelo,crno,ali bez sakoa,a ja bi bila u bjeloj haljini,strukiranoj,bez onih gluposti ko sta su slajeri i to,pustena kosa,i prsten na ruku..vjencali bi se na nekom brdu,u prirodi..a slavili bi na obali mora..dakle ucka!hehe :chuckel:
ah..ta dramatika!
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#32 Post Postao/la Sabinam »

belly_dancer je napisao/la:tjela bi jedno malo vjencanje..ja on i nama naj osobe..za kumove bi uzeli best frendove..na sebi bi imao odjelo,crno,ali bez sakoa,a ja bi bila u bjeloj haljini,strukiranoj,bez onih gluposti ko sta su slajeri i to,pustena kosa,i prsten na ruku..vjencali bi se na nekom brdu,u prirodi..a slavili bi na obali mora..dakle ucka!hehe :chuckel:
ah..ta dramatika!
Hej Belly moze li ovdje...ono iza ti je Uèka

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#33 Post Postao/la Sabinam »

Hej Belly moze li ovdje...
slika
A ovo ti je sa mjesta iznad Lovrana, blizu ti je Uèka (desno)
slika

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#34 Post Postao/la belly_dancer »

to je ona Draga?je tako??mislila sam vise neki visinski dio ko ono iz Zgodne zene..znas kad je na onoj ogromnoj tratini na nekom brdu..al Boze moj,ako nema bas tako nes..pristajem i na ovo!
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#35 Post Postao/la Sabinam »

belly_dancer je napisao/la:to je ona Draga?je tako??mislila sam vise neki visinski dio ko ono iz Zgodne zene..znas kad je na onoj ogromnoj tratini na nekom brdu..al Boze moj,ako nema bas tako nes..pristajem i na ovo!
E hebi ga Belly da nebi jos i Richarda Gera? Heeheheh

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#36 Post Postao/la belly_dancer »

poslacu ti sad privatno jednu sliku pa ti razluci dal mi treba richard!
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#37 Post Postao/la belly_dancer »

nemogu tako..saces vidit onda u zgodnim momcima..imamo i tu temu :chuckel:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#38 Post Postao/la Tourniquet »

Ja cu tu stvar prepustit svojoj dragoj. :D

A ona zeli onako neko osrednje vjencanje sa mojom i njenom porodicom i prijateljima... U nekom hotelu ili tako nesto.. Sa vjencanicom naravno i malo raskosnog :D

Sto se mene tice meni je bitno da ona i ja ulazimo u novi zajednicki zivot, a da li treba biti raskosno ili ne.. pa nije bitno.

ali eto ona zeli tako i tako ce i biti :D

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#40 Post Postao/la ra-ja »

ToUrNiQuEt je napisao/la:Ja cu tu stvar prepustit svojoj dragoj. :D

A ona zeli onako neko osrednje vjencanje sa mojom i njenom porodicom i prijateljima... U nekom hotelu ili tako nesto.. Sa vjencanicom naravno i malo raskosnog :D

Sto se mene tice meni je bitno da ona i ja ulazimo u novi zajednicki zivot, a da li treba biti raskosno ili ne.. pa nije bitno.

ali eto ona zeli tako i tako ce i biti :D



Ah kako volim kada se dvoje pred ovako veliki cin razumiju i daju ustupke jedno drugom ........to je savrseno........ :D

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#41 Post Postao/la bosman »

Ma kakva svadba. Mala hoces li u kino da idemo? Ako da, drugo pitanje hoces li se udati. Ako da, idemo kuci. Cica mica gotova prica. 8) (nastavak slijedi poslije reakcija :wave: )

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#42 Post Postao/la ra-ja »

bosman je napisao/la:Ma kakva svadba. Mala hoces li u kino da idemo? Ako da, drugo pitanje hoces li se udati. Ako da, idemo kuci. Cica mica gotova prica. 8) (nastavak slijedi poslije reakcija :wave: )

hahahaha imas li ti @bosman malo romantike u sebi...vjerovatno imas samo je krijes.... :)

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#43 Post Postao/la belly_dancer »

ToUrNiQuEt je napisao/la:Ja cu tu stvar prepustit svojoj dragoj. :D

A ona zeli onako neko osrednje vjencanje sa mojom i njenom porodicom i prijateljima... U nekom hotelu ili tako nesto.. Sa vjencanicom naravno i malo raskosnog :D

Sto se mene tice meni je bitno da ona i ja ulazimo u novi zajednicki zivot, a da li treba biti raskosno ili ne.. pa nije bitno.

ali eto ona zeli tako i tako ce i biti :D
tako treba tour..to je ono o cemu sve cure mastaju jos u maminoj utrobi!
i fer je nama to prepustiti,a sta se tice bosmana,dabog da se nikad ne ozenio,a sa takvom taktikom ni nece..nije bas neki prepozeljan tip..
bez ljutnje :huh:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#44 Post Postao/la Sabinam »

bosman je napisao/la:Ma kakva svadba. Mala hoces li u kino da idemo? Ako da, drugo pitanje hoces li se udati. Ako da, idemo kuci. Cica mica gotova prica. 8) (nastavak slijedi poslije reakcija :wave: )
Dobro da si rekao...tako da znam ako me pitas "hocemo li u kino"...da znam sta slijedi nakon toga....hehehehe

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#45 Post Postao/la belly_dancer »

sabinaM je napisao/la:
bosman je napisao/la:Ma kakva svadba. Mala hoces li u kino da idemo? Ako da, drugo pitanje hoces li se udati. Ako da, idemo kuci. Cica mica gotova prica. 8) (nastavak slijedi poslije reakcija :wave: )
Dobro da si rekao...tako da znam ako me pitas "hocemo li u kino"...da znam sta slijedi nakon toga....hehehehe
a jel ti oces da on tebe pozove u kino?vidim ja sve to nesta maskirano pricate..heh! :blush: :P
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Odgovori