Vas idealni partner..??

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#17 Post Postao/la ra-ja »

Idejalan partner je onaj........onaj sa kojim se volim...sa kojim se razumijem ....sa kojim mogu da djelim sve dobro i lose u zivotu....to je za mene idealan partner...To sve uzajamno..... :-k

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#18 Post Postao/la ra-ja »

Nemogu da pronadjem ono zakljucano srce samo za mene ...da vam pokazem ko je idealan muskarac za moj pojam...... :)

To srce mi je dala @Mersy,,,,,ili..???

Po kulturi ponasanja slici kulturi ponasanja @LAFF-a.....
Po izgledu isti je @ToUrNiQuEt,,bas u potpunosti isti...po opisu @vidovite
Avatar je kod @lonely...svidja mu se pjesma Madona...frozen...:)
Jedna godina je razlika u rodjenju izmedju mene i njega....... :-k
Covjek nenametljiv...neistice se iako bih imao razloga za to.....
Dobar sagovornik...
Ima plavu krv......

I nakon vise godina nije se promijenio...Ma to je Evropska skola....

To je moj idealan muskarac.... :P

Jürgen...molim te poljubi me....... :P

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#19 Post Postao/la mrki62 »

Ne mogu opisat a znam da ¾ivim godinama s njom :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#20 Post Postao/la Sabinam »

Uf, moj idealan muskarac....ej koliko godina imam a jos nisam na takvog naletila...ovako, samo da napomenem, mislim da sam vrlo skromna:

prvo da radi, drugo da se ne drogira, da ne pije (mislim loce), i trece da me ne zlostavlja.
A nakon toga slijedi...da je njezan, pazljiv, da mi bude prijatelj i razgovara sa mnom, da me izvede koji put u drustvo, a i ponekad da me ostavi da sama odem s prijateljicama, da nije ljubomoran, da se podjednako brine sa mnom o djeci i o kucanstvu, da zna neke bar osnovne kucanske poslove (moze cak i samo "muske").
Pa mislim da bi vec i sa ovakvim bila zadovoljna...

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#21 Post Postao/la im_ex »

Do sad se oglasise pretezno mladje osobe koje samo misle da imaju uz sebe idealnog muskarca.
Ali, posto smo mi neki cudan narod, pretezno, ima se pocesto obicaj zaobici istina pred javnoscu, a kud ces vece javnosti od ove, virtualne.
Da im je prozrijeti u srce za nekih 10_15 godina, tek bi tad uvidjele u kojoj zabludi su bile, ali, iz principa, mnoge opet ni tada ne bi priznale istinu.

I oglasavanje od njih starijih clanova smatram laznim.
Da se razumijemo - ideala ne postoji ... to je tek izmisljena rijec koja lijepo zvuci a koja nema odraz.

Svi mi na neki nacin volimo nase partnere, pobogu, da nije tih emocija u cemu bi bio smisao zajednickog zivota/veze.
Ali, idealu ako cemo bas koristiti taj prazni termin, uglavnom, vidjamo tamo negdje dalje od nas, ima to vec neko drugi, tudze je to ... osjetimo mi to u drugim osobama i tezimo da se obogatimo bar dijelom paznje tog tamo nekog i necijeg a koje nije nase.

Ali, kazem i opet, cudan smo mi narod pa umisljamo da ideala postoji, lose se glumi i smara javnost ... najkrace - ma kakva ideala, stoP

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#22 Post Postao/la Sabinam »

Hej Im_ex, ali masta nista ne kosta...pusti nas malo da mastamo...i mi (barem ja znam) da idealan muskarac ne postoji...uostalom ni same vjerojatno nismo tako idealne kao sta za sebe mozda mislimo, ali pitanje je "kakav bi za vas bio idealan partner?"

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#23 Post Postao/la ra-ja »

mrki62 je napisao/la:Ne mogu opisat a znam da ¾ivim godinama s njom :wave:

Hallo @mrki 62...zar nije mrki47........HUPE::::
drago i je veoma drago....da si ozenjen i da si zadovoljkjan sa svojom idealnom partnerkom......
Davno je bilo kada si otisao iz naseg grada ...... Prije polaska razgovarala sa jednom tvojom djevojkom o tebi , Ona mi je postala drugarica u ratnim danima.
Ona te je voljela onda kada ste bili skupa.....

Ostao si isti...salivdjija ..... neozbiljan ni godine te nisu promijenile...ali si pravi postenjacina...
Sada vidim da si jos uvijek u Sloveniji....vjerovatno si mnogim nasim koji su bjezali od rata i beznadezno lutali Evropom a i u Sloveniju bio sustretljiv i pomagao im..
Sjecas li se kako sam popila samar od sestre zbog tebe...hahaha vjerujem da znas kako me je bilo stid tada....
Drago mi je da smo se sreli....izvrsni plesac.... :) :)

Ti si moj drug iz mog grada,,,,,, :)
Toliko od mene ...tebi.....
Zadnja izmjena: ra-ja, dana/u 04 Jan 2008 00:47, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#24 Post Postao/la im_ex »

Znam, znam ... ja mastu aktiviram u drugom smjeru a ne na forumu i znas - biva mi superiska.

A kolko god da se trudili da nakitimo /nabrojimo sta bi to, eto, taj neki frajko morao da ima, nikad se sve ne moze ukomponovati, uvijek ostaje nesto, ono ... ne padne na um.

Npr. sad si ostavila upis ... par dana kasnije, citat ces tudje upise i vidjeces da si zaboravila pomenuti bas nesto sto ti je jako bitno kod partnera ... pa onda muka il, ljuljaj ponovni upis. ha ja

Ja to ne zelim ni da probam, a, eto, nisam mogla da odolim a da ne vrisnem koju i ovdje :P
Da znas kako je lijepo ovako zavalit' se i citati samo te prazne upise, popracene masom uzdaha i smijati se nekim djecijim zanesenjastvom ... pa onda dobijes odjednom zelju da nekog malo "vratis na tlo" ...inace ... odoste, brate, u vasionu.
Znaci, imam mastu, ali je usmjerena u nesto korisno i konkretno :)

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#25 Post Postao/la im_ex »

Ra-Ja je napisao/la:
mrki62 je napisao/la:Ne mogu opisat a znam da ¾ivim godinama s njom :wave:

Hallo @mrki 62...zar nije mrki47.......
Sabinaaaaaaa ... jel i ovo, mozda masta :stupid: :baa: :P

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#26 Post Postao/la Sabinam »

IM_ex je napisao/la:Znam, znam ... ja mastu aktiviram u drugom smjeru a ne na forumu i znas - biva mi superiska.
Hehe Im_ex i ja svoju isto tako aktiviram i u ovom i u drugom smjeru i biva mi .....ah, hajmo dalje...kasno je vec

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#28 Post Postao/la Tourniquet »

Idealno znaci da ti je sve "pod kapu", sto bi rekli stari narodi... A to je tesko naci..

Mozes naci da ti odgovara u vecini toga ali opet se nadje slucaj gdje ne odgovara.. znaci nije idealna..

A da ne smatram da je moja cura meni "idealna" ne bi ni bio sa njom...
sto znaci... moja trenutna djevojka :D :blush: :blush:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#29 Post Postao/la ra-ja »

Znaci ima idealnih muskaraca ...kao i idealnih djevojaka...ako ne sasvim idealni onda bar priblizno... bas mi je drago da sam se bar sa nekim slozila...... :D :D

Veoma mi je drago da je za tebe tvoja cura idealna....za druge i netreba da bude......zar nije tako.... :)

Odgovori