Vasa Ljubavna prica

Komentari Diskusije
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
Mala_selmica_
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 503
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Jamaica

Vasa Ljubavna prica

#1 Post Postao/la Mala_selmica_ »

Koja je vasa najveca ljubav?koja je prica ili sjecanje vezano za nju? [smilie=my heart fire up for you.gif]



Bilo je nekada davno i trajalo je citavu godinu..imala sam sve..bila sam njegova princeza ali ne i on moj princ..previse pohlepna,sve sam mu uzimala nista mu davala..Volio me je bezgranicno i ja sam njega al nikad mu nisam rekla..svaki slobodan sekund je posvetio meni,uzdizao me na presto..bila sam zeljna drustva,izlazaka..pokusao je da razumije ali nije mogao..pocele su svadje,oko nebitnih sitnica..hladili smo se jedno od drugoga..i onda jednu noc drzala sam njegovu glavu u krilu dok smo sjedili u hitnoj,plasila sam se za njega za njegov zivot..izdrzali smo i to..pocinju njegovi glupi komentari..svadje..trpela sam..i pukla..rekla sam da ne mogu..vise tako.."ne zelim da se promenis..zelim kraj"
zagrlio me je i rekao poslednji put da me voli..
:huh:

Avatar
Betty
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 89
Pridružen/a: 12 Dec 2017 06:24
Lokacija: Costa Rica

#3 Post Postao/la Betty »

Moja ljubava prièa poèinje jednog prohladnog dana dok sam jo¹ studirala. Srela sam ga vraæajuæi se sa fakulteta. Sudbina je htjela da se naðemo, pa je namjestila da on zaboravi kupiti cigarete i da ponovo krene do prodavnice. Stajali smo na ploèniku, prièali, a on me pozvao na kafu kod njega. Oti¹la sam i tu poèinje sve. Po¹to smo blizu stanovali, a jedan park se nalazio u blizini, sastajali smo se na klupici i dugo prièali o svemu, onako neobavezno. U tom razdoblju bilo je momenata kada bi se ja zapalila za njega, a on ni¹ta, i obrnuto. Onda, poèetkom maja...na¹li smo se u tom istom parku. Tad smo se prvi put poljubili. Jo¹ i sada me proðu trnci kada se sjetim vala energije koji mi je prelio èitavo tijelo kada su nam se usne spojile. Bila sam ostala bez daha, tijelo mi se napelo, a onda poèelo opu¹tati...ma, pravi metafizièki do¾ivljaj.

I danas smo skupa, veæ skoro tri godine i ne mogu zamisliti ¾ivot bez njega. Ako postoji za svakoga jedna osoba koja mo¾e da vas napravi najveæim na svijetu, a istovremeno, ako po¾eli, uni¹ti vas na atome, to je za mene ON.

Avatar
Mala_selmica_
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 503
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Jamaica

#4 Post Postao/la Mala_selmica_ »

Betty je napisao/la:Moja ljubava prièa poèinje jednog prohladnog dana dok sam jo¹ studirala. Srela sam ga vraæajuæi se sa fakulteta. Sudbina je htjela da se naðemo, pa je namjestila da on zaboravi kupiti cigarete i da ponovo krene do prodavnice. Stajali smo na ploèniku, prièali, a on me pozvao na kafu kod njega. Oti¹la sam i tu poèinje sve. Po¹to smo blizu stanovali, a jedan park se nalazio u blizini, sastajali smo se na klupici i dugo prièali o svemu, onako neobavezno. U tom razdoblju bilo je momenata kada bi se ja zapalila za njega, a on ni¹ta, i obrnuto. Onda, poèetkom maja...na¹li smo se u tom istom parku. Tad smo se prvi put poljubili. Jo¹ i sada me proðu trnci kada se sjetim vala energije koji mi je prelio èitavo tijelo kada su nam se usne spojile. Bila sam ostala bez daha, tijelo mi se napelo, a onda poèelo opu¹tati...ma, pravi metafizièki do¾ivljaj.

I danas smo skupa, veæ skoro tri godine i ne mogu zamisliti ¾ivot bez njega. Ako postoji za svakoga jedna osoba koja mo¾e da vas napravi najveæim na svijetu, a istovremeno, ako po¾eli, uni¹ti vas na atome, to je za mene ON.
=D> =D>
svu srecu vam zelim :wave: i hvala ti na prici :)

Avatar
Betty
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 89
Pridružen/a: 12 Dec 2017 06:24
Lokacija: Costa Rica

#5 Post Postao/la Betty »

=D> =D>
svu srecu vam zelim :wave: i hvala ti na prici Smile
Hvala puno na lijepim ¾eljama! "Ljubav svakodnevno èini èuda: oslabljuje jake, a jaèa slabe; budale èini mudrima, a mudrace budalama; promièe strasti, uni¹tava razum; jednom rijeèju, preokreæe sve naopako."

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#8 Post Postao/la sabinax »

Najveca i prva ljubavna prica mog zivota je frik koji uopce nije bio za mene...pravi belaj boy...hebi ga kad su mi takvi najdrazi, a meni tek 17...luda ljeta, gibanja, kampiranja, voznja motorom, bjezanje od kuce, putovanja, druzenja sve sto se nije smjelo s njim sam smijela...otisla od kuce s 19, udala se, rodila...bez obzira koliko mi je belaja donjela ta ljubav...nije mi zao, vrijedilo je
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Vasa Ljubavna prica

#9 Post Postao/la beca »

Crice moje ljubavne price

krenulo
zaljubilo se
desilo se
poludjelo se [laugh.gif]
i nikako se iscupati...

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Vasa Ljubavna prica

#10 Post Postao/la nella26 »

papaya je napisao/la:Tjesno, kozno motorsko odjelo, sjedim iza. Drzim se cvrsto za njega, gledam preko njegovog desnog ramena, naslonim glavu na njegova ledja.
Brzo vozi a ja se osjecam sigurno. Ne bojim se nicega, nit kamiona, niti krivina.

JOj papaya gdje me nadje :lol:
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re:

#11 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

papaya je napisao/la:prica kao voznja motorom.
Honda CBR 1100 kubika

Tjesno, kozno motorsko odjelo, sjedim iza. Drzim se cvrsto za njega, gledam preko njegovog desnog ramena, naslonim glavu na njegova ledja.
Brzo vozi a ja se osjecam sigurno. Ne bojim se nicega, nit kamiona, niti krivina.

Ali se kise bojim, stanemo ispod mosta...ne pricamo, cekamo da kisa stane.
I onda nastavimo. I tako je lijepo,kao da nismo na ovoj planeti
[eusa_clap.gif]

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Vasa Ljubavna prica

#12 Post Postao/la beca »

beca_jovi je napisao/la:Crice moje ljubavne price

krenulo
zaljubilo se
desilo se
poludjelo se [laugh.gif]
i nikako se iscupati...

i tako jedan za drugim [icon_wave.gif]

Odgovori