Gestovi koji vam otkriju je li onaj pravi

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
ADMIN_BOL-CHAT.DE

Gestovi koji vam otkriju je li onaj pravi

#1 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Poznato je da vi zene imate antene za gestove muskarca po kojem koji zakljucujete da muskarac s kojim izlazite definitivno i sigurno nije onaj pravi.
Naravno, da se ti gestovi razlikuju se od zene do zene
Ali me zanima koji je jedan bar vas od njih :D

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#3 Post Postao/la Sabinam »

Prvenstveno kada vidim da nema interesovanja za mene, a to je kada vidim da je povrsan, da vidim da me ne slusa ili da to radi s pola uha, kada vidim da je umisljen ili da je pun sebe (da prica samo o sebi a ne slusa sta mu druga strana prica) ili da obraca paznju na neke nevazne stvari kao npr. vanjski izgled, imetak, status ili obrazovanje.

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#5 Post Postao/la ra-ja »

Neslazem se da se nemoze gest osjetiti i sa kontaktom preko chata ili telefona....jos narocito se moze osjetiti ako osobu jos od prije znate.....

Ne poricem nicije...svako ima svoj stav prema pojedinim situacijama .. :)

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#11 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Sareni su vam odgovori i jako zanimljivi :chuckel:
sabinaM je napisao/la:Prvenstveno kada vidim da nema interesovanja za mene, a to je kada vidim da je povrsan, da vidim da me ne slusa ili da to radi s pola uha, kada vidim da je umisljen ili da je pun sebe (da prica samo o sebi a ne slusa sta mu druga strana prica) ili da obraca paznju na neke nevazne stvari kao npr. vanjski izgled, imetak, status ili obrazovanje.
Ah pa svaka od vas zena bi volila kada bi im partner posvecivao vise paznje.
A malo koja od vas zeli da paznju direktno da trazi :chuckel:
Vi bi to volili spontano da uradi :P


GARAVA je napisao/la:odma na prvom sastanku skontam je li za mene ili nije.nije za mene ako duze od 1 minutu sutimo za stolom,nije za mene ako gleda okolo dok ja pricam,nije za mene ako pogleda neku drugu dok sjedi sa mnom jer je to ne kulturno,nije za mene ako se puno hvali i nije za mene ako mi se ne svidja kako se ljubi. :P :biggrin: :wave: ima jos ali eto ovo ukratko :P
eeeeee @garava pogledaj ga u oci i nasmijesi se bez ikakvog posebnog razloga
Mozda ce mu to isprva biti suvise pa ce ubrzo skrenuti pogled - al kada ti se ponovo okrene i dalje ga gledaj i smijesi mu se. :P
Hej kada vidi da mu se i dalje smijeskas i zaljubljeno ga gledas skinut ce ti zvezde s neba. :wave:


Mersy je napisao/la:[smilie=to funny.gif] [smilie=to funny.gif]

Ma to znas kakva je vjerovatnoca da cete naci takvoga.Isto kada trazite iglu u tihom oceanu,jos sa svijecom u rukama. :biggrin: :biggrin:
@Mersy :chuckel: ali kad ga pronadzes..auhuhu :biggrin:

Avatar
Amigo_x
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 532
Pridružen/a: 18 Sep 2007 02:00

#13 Post Postao/la Amigo_x »

Ako joj znas ime ujutru...onda je ona ta :)

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#15 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Mersy je napisao/la:
Amigo_X je napisao/la:Ako joj znas ime ujutru...onda je ona ta :)

Jel ti to s ceste za ruku pa u stan,ne pitas ni imal sidu il kakvu bolescuru.Vec kada odradis biznis onda se pitas imal opce ime.Ili ti je sasvim i ono nebitno koliko iz prilozenog vidim,bitno je zavuc kad je zor a poslije kud koji mili moji :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :P
@Mersy pa sta ima veze bolje sidica nego corbica :chuckel:

Odgovori