Ljubav na poslu

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#3 Post Postao/la ra-ja »

Neznam kako to izgleda ...jer dok sam radila ...radila sam pretezno sa zenama...te nemam niti licno iskustvo niti iskustvo od mojih radnih kolegica..... :-k

A sto se tice mog misljenja ...znam da se nebih nikada mogla zaljubiti u zauzetog momka....to sam vec rekla prije..... :)

A ta tvoja drugarica ako je znala da se njih dvoje vole nije trebala pustiti svoje osjecaje da se razvijaju....rezultat njene nepaznje i nerazmisljanja se sada ocituju.... :huh:

Avatar
sredovjecni_33
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 473
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#4 Post Postao/la sredovjecni_33 »

to je ono najgore sto se jednoj osobi moze dogoditi na radnom mjestu, .
ma nije mi jasno da se mozes zaljubiti u nekog ko ti ne daje povode i ko te izbjegava. :-k
-samo lagano i opu¹teno-

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#5 Post Postao/la bosman »

A jel mu ona dala do znanja sto se tice svoji osjecaja???

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#6 Post Postao/la pasa74 »

Ra-Ja je napisao/la:Neznam kako to izgleda ...jer dok sam radila ...radila sam pretezno sa zenama...te nemam niti licno iskustvo niti iskustvo od mojih radnih kolegica..... :-k

A sto se tice mog misljenja ...znam da se nebih nikada mogla zaljubiti u zauzetog momka....to sam vec rekla prije..... :)

A ta tvoja drugarica ako je znala da se njih dvoje vole nije trebala pustiti svoje osjecaje da se razvijaju....rezultat njene nepaznje i nerazmisljanja se sada ocituju.... :huh:

mislim Ra-ja da srce nepita ko je zauzet a ko ne? svi mi kazemo da kontrolisemo nasa osjecanja,ali u kojoj mjeri,jer srce bira a ne um!!!

sto se tice teme,jadna djevojka mislim da je pogresno pprocjenila i izabrala,neka prihvati gresku i neka nastavi dalje,brzo ce da je prodje!!!

:huh: :huh:

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#7 Post Postao/la Sabinam »

Ne, veze na poslu nikako...bas zbog toga sto mogu stetiti poslu, ali kao sto pasa kaze, ponekad ne mozemo birati u koga cemo se zaljubiti, ali mi nije ni jasno da se netko moze toliko zaljubiti, ako taj drugi prema njemu ne osjeca isto.
A raditi zajedno sa svojim muzem ili zenom? Ni to mi iskreno nije neka fora tj. ne bih voljela...

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#8 Post Postao/la mrki62 »

sabinaM je napisao/la: A raditi zajedno sa svojim muzem ili zenom? Ni to mi iskreno nije neka fora tj. ne bih voljela...
Ne bih ni ja volio ,...... bi¾ tamo :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#10 Post Postao/la belly_dancer »

na taj bi nacin ona pokazala da su zene slabija karika i tako bi mu ojacala njegov vjerovatno vec prepotentam ego.dakle stisnit zube i prezivit.
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#12 Post Postao/la ra-ja »

pasa74 je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la:Neznam kako to izgleda ...jer dok sam radila ...radila sam pretezno sa zenama...te nemam niti licno iskustvo niti iskustvo od mojih radnih kolegica..... :-k

A sto se tice mog misljenja ...znam da se nebih nikada mogla zaljubiti u zauzetog momka....to sam vec rekla prije..... :)

A ta tvoja drugarica ako je znala da se njih dvoje vole nije trebala pustiti svoje osjecaje da se razvijaju....rezultat njene nepaznje i nerazmisljanja se sada ocituju.... :huh:

mislim Ra-ja da srce nepita ko je zauzet a ko ne? svi mi kazemo da kontrolisemo nasa osjecanja,ali u kojoj mjeri,jer srce bira a ne um!!!

sto se tice teme,jadna djevojka mislim da je pogresno pprocjenila i izabrala,neka prihvati gresku i neka nastavi dalje,brzo ce da je prodje!!!

:huh: :huh:
@ pasa74..mislim da mozemo kontrolisati osjecaje ..dok ne zagazimo u ono sto zelimo ali je zabranjeno......ako nezelimo ugroziti nikoga ..sto nezelimo ni nama da se desi....onda se jako dobro mogu kontrolisati osjecaji.....i necemo pustiti osjecajima da se razvijaju....
Kako vidim ona nije balavica ima cak i djete...znaci nije sebi trebala dozvoliti tu avanturu bez pokrica..... :)
Svaka cast tom momku ,,,jer vjerovatno smatra da njegova djevojka nema konkurencije...a muskarac koji voli ...i to je jedan od dokaza ljubavi.... :P

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#13 Post Postao/la belly_dancer »

nemozemo kontrolirat osjecaje,al mozemo sebe..kad kazes necu pojest cokoladu,ako si karakter onda neces..
nadam se da je i ona karakter..
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Ljubav na poslu

#14 Post Postao/la nella26 »

Slatko ali zeznuto.
Bila sam malo u vezi sa momkom sa kojim sam radila u istoj firmi.
Morali smo to kriti ali ukradeni poljupci na pauzi ili u prolazu su bili najsladji
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Odgovori