Da li je Kejt imala pravo?

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#2 Post Postao/la Sabinam »

Hehehehe Papaya moja....
Pa sada tesko pitanje...
Prvo kada sam gledala taj film i meni je bilo cudno sto ne da jadnom Leu malo mjesta...on onako mrshav sigurno bi stao na ta plutajuca vrata, ali vjerojatno to nije bilo moguce...jer bi oni to vec napravili (vjeruj mi da bi se sjetili toga kada je zivot u pitanju...cisto sumnjam da je Leo toliko romantican umire samo da bi prepustio Kejt komociju na plutajucim vratima).
Znaci postoji mogucnost potonuti zajedno ili da se jedan spase i koji?

Pa zajedno potonuti...ne znam bas kakva bi ljubav trebala biti u pitanju da se to ucini (Romeo i Julia).
Znaci jedan tone...ali koji????
Pa ipak mislim da muskarac treba potonuti jer...nemojte me shvatiti kao zenskog shovinistu...ali zena ipak moze raðati...tko zna mozda je jadni Leo mislio da je Kejt trudna pa ju je pustio da zivi.
Pa-pa Papaya...dobra temica da spasi ovaj tmuran dan...heheheeh

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#5 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Ha HA @papaya nasmijal si me
Cestitam na ovako simaptcinoj temi
Uopste nije tesko pitanje
Ja bi to ovako ovako rjesio

Lezi s dragim u krevet ali uzmi neki kraci pokrivac ujutro kada ustanes znat ces rezultat.

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#8 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

@BalkanPrincess ti mora da si sama cesto u mraku :biggrin:

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#10 Post Postao/la Tourniquet »

PA dao bi njoj dasku, nisam bas tako losh plivac mozda bi izdrzao doci do neke druge daske...

Al cudno je too ... toliki brod. a samo jedna daska... :D..
ako je vec camaca bilo manje dasaka ne bi trebalo da fali :D :blush:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#11 Post Postao/la ra-ja »

Jako ruzno i tesko se postaviti u takvu situaciju...ali eto ---recimo da nam se desi isto ili slicno ....Mislim da bih plivala zajedno sa njim dokle mozemo i kako mozemo..... :-k

Zar nije ljubav slijepa... zajedno zivimo ...zajedno mremo...

Ali u onoj situaciji nije bilo izvesno da ce iko ostati ziv.....njoj se samo posrecilo da ostane pukin slucajem u zivotu.....

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#12 Post Postao/la pasa74 »

Ra-Ja je napisao/la:Jako ruzno i tesko se postaviti u takvu situaciju...ali eto ---recimo da nam se desi isto ili slicno ....Mislim da bih plivala zajedno sa njim dokle mozemo i kako mozemo..... :-k

Zar nije ljubav slijepa... zajedno zivimo ...zajedno mremo...

Ali u onoj situaciji nije bilo izvesno da ce iko ostati ziv.....njoj se samo posrecilo da ostane pukin slucajem u zivotu.....

ma daj Ra_ja vec te vidim kako ga guras od sebe i nedas mu da se popne na dasku na kojoj se ti nalazis :chuckel: :chuckel: :chuckel:


kako bi postupio u slicnoj situaciji,iskreno neznam,jer postupak ili reakcija zavisi od trenutne situacije,dok se nebi nasao u slicnoj ili istoj situaciji neznam kako bi postupio......strah ociju nema!!!!!

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#15 Post Postao/la im_ex »

Po pola pa kako god, za cosak daske se drzati, za cosak, al, da se ona onako izvalila a on se vec ledi u vodi, smatram sebicnim od nje ... nebitno sad sto je njegova zelja bila da ona mora da bude ta koja ce prezivjeti. I ona je imala zelju da on prezivi, da prezive oboje, da ...

Kako joj ga nije bilo zao, ebote ... 'naki momcina :P :)

Odgovori