**~**Ljubavna pisma **~**

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: **~**Ljubavna pisma **~**

#16 Post Postao/la ra-ja »

evo jedno prepisano.....

Dragi ?

Uzeh istog trena da ti se javim kako sam i obecala...Dobro je sto si mi preporucila da dodjem posjetiti svoje..
Znas onu moju sestru sa kojom se najvise razumijem i slazen,to je ona o kojoj sam ti pricala ..ima dobrog muza koji nikada nije otisao na posao da je na rastanku nije poljubijo..sjecas se sigurno..eh bas ta ..otisla je na more sa porodicom , a ja sam bas kod nje u stanu boravim???
Dala mi je jedini zadatak da joj zalijevam cvijece..Cuj ja, hah..bas sam majstor zalio sam ga u pravom smislu rijeci , i dok sam se okrenula, na sve strane popalva..
Tepih mokar parket u vodi..Uzela sam sve suho u kuci i pokupila da se parket nedigne...
Sada te stvari trebalo je osusiti..bas sam imala pune ruke posla.
Trazila sam te preko telefona par puta i ostavila sam poruku ,i ime moje prijateljice u potpisu..Vjerovatno se nisi javio misleci da je u pitanju moja sestra ..jer imaju isto ime. Jedino smo zeljela tim pozivom saznati kada pocinju septembarski rokovi.
Nema veze , ipak smo se snasle na drugi nacin...
Provodim dane jednolicno, bez ikakvih dogadjaja...Vrijeme je lijepo ali nemam zelja nikuda da idem.
Stalno mislim na tebe..nedostajes mi..Puno Te volim...M.M

Ako se podudari misao i smisao ...onda je covjek OK

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: **~**Ljubavna pisma **~**

#17 Post Postao/la ra-ja »

Zdravo prijatelju...

Razmisljala sam da li da ti se javim, iako znam da moram.te to evo izvrsavam..
Prije par mjeseci sam srela nasu zajednicku kolegicu Ivano kod ljekara, i tako smo imale vremena da razgovaramo , do mile volje.
Izmedju ostalog mi rece da je tuzna sto si i poslije svega, obavljene vjeridbe i proslave na kojoj je i sama prisustvovala, raskinuo vjeridbu i otisao demostrativno iz grada, kaze da ti to nije bilo fer. Toliko sam se iznenadila , da sam pomislila poznavajuci tebe da mozda to i nije istina.Medjutim ponovo mi je to potvrdjeno...
Postavila sam se u njenu situaciju , i bilo mi je nje veoma zao...na nesrecu!
Slucajno juce ulazim u cevapdjinicu i zaticem tvog rodjaka sa familijom..Veoma mi je drago sto sam ga srela.Pitala sam za tebe ,rece da si se ozenio i da imas sina..
Ali ujedno rece da si imao tezak saobracajni udes, i jedva si prezivio..
rekla sam da ga bog nije kaznio..a on ustuknu ,zasto to ti kazes..pa rekoh onako...!
Jer ja sto se tice tebe nemam bas niti ijednu primjedbu na tvoje ponasanje i odnos prema meni, cak sta vise, ti si divan covjek, muz i roditelj..kojeg samo moze porodica pozeljeti...
Poslije sam saznala da su moje dvije prijateljice, jedna od njih je i tvoja nekadasnja vjerenica, prema kojima sam imala veoma fer odnos..svasta radile iza mojih ledja...
Kako vidim i osjetim ona je diktirala nasim cijelokupnim zivotima.... :!:
Ko to moze, samo CIGANI :!:
Nemam ti vista vise da kazem i sama sam ogorcena ..jedino da mi je stalo do tebe, voljela bih cuti da si sretan , zdrav i ziv...poz. od iskrene prijateljice...[icon_flower.gif]
Zadnja izmjena: andro, dana/u 14 Aug 2010 10:46, ukupno mijenjano 1 put.
Razlog: Nije dozvoljeno ponavljanje identicnih postova.

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: **~**Ljubavna pisma **~**

#18 Post Postao/la ra-ja »

Mozda hocete da ovaj gore tekst dijelite kao letak pa ga umnozavate...molim [thumbup.gif]


DA NIJE ZALOSNO, STVARNO BIH SE NASMILJALA .... :!: :!: :!: [huh.gif]

Odgovori