Upoznavanje roditelja...

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

Upoznavanje roditelja...

#1 Post Postao/la Tourniquet »

Ne znam jel tema na pravom mjestu... al nisam vidio drugo gdje da stavim... A posto ima tu neke ljubavi .. valjda moze proci..

E ovak rijec je o upoznavanju buducih porodica..

Gledao sam neki dan film "MEET THE FOCKERS", mislim tako nekako da se zove.. KAd se dvoje hoce da vjencaju i onda prije vjencanja obe porodice se upoznaju... Tu je malo to prikazano na komican nacin... ali..

svi mi MOzda imamo neke situaciju kad smo bili mali a koje nebi da saznaju drugi..

Ili mozda neka stvar u poroodici koju bi vi zeljeli da ostane u porodici, alii poznavajuci svoje roditelje znate da ce istracat..
Ko je gledao film mozda konta o cemu mislim.. ko nije mozda sam objasnio dovoljno.. ako nisam opet cu...

Sta vi mislite o tome ??... I da li se plasite da se necete svidjet njenim ili njegovim roditeljima, da li mjenjate svoje ponasanje pred njima ili ostajete isti...
I sta reci za jedan zajednicki vikend dvije buduce zajednicke familije???

Ajd da imate sta pisati....

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#2 Post Postao/la danjel »

Gledao sam taj film i mislim da ima nastavak....

Ma svi mi gledamo da se pri upoznavanju predstavimo u najboljem izdanju bili to roditelji od cure ,prijatelji ili neko drugi...A kasnije èovjek otkriva svoje pravo lice...

A iskreno bilo bi mi drago kada bi im se svidjeo i kada bi me zavoljeli ali i ako ne ne bi se pla¹io...Pogotovo ako znam da njihovo mi¹ljenje neæe uticati na na¹u vezu....
I nebi nikada otkrio neke tajne,nikome,ni buduæoj ¾eni,ni ocu ni bratu ama ba¹ nikome....Ima ne¹to ¹to ostaje i ¹to niko ne smije da zna...

A zajednièki vikend mislim da bi bio kao i na filmu,hehe :listen:

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#4 Post Postao/la Sabinam »

Predstavljanje roditeljima...o èemu se tu radi...nitko ne kaze da smo lo¹iji ako se pona¹amo drugaèije od ostalih....tu dolazi do jazza generacija gdje nasi roditelji imaju pojam o necem sta je ispravno (jer su to nauèili od svojih roditelja i tako redom u pro¹lost) a sada ako se netko ponasa malo drugacije od njih ili njihovih normi ne znaèi da je lo¹iji èovjek. To znaèi...ako ja kuæi dovedem èovjeka èiji je posao npr.umjetnost....oni to odmah protumaèe "lakrdija¹"...kako ce te taj èovjek hraniti i bla, bla....ne znaèi da se mi neæemo snaæi ali taj prvi momenat upoznavanja mo¾e donjeti niz nepotrebnih situacija...a to dvoje ljudi ce se na kraju ipak ozeniti....po meni sto je vise zabrane (ja bas èinim suprotno) i zato nauèilo me da roditelje ne upoznavam s svojim izabranicima...do trenutka samog èina (hehehehe ili mozda cak malo iza toga)
Ja ne kazem da oni imaju najbolju namjeru i da nam u svakom sluèaju zele dobro...daleko od toga
Ali puno bespotrebne prièe nikome nije koristilo...bar ne meni [-(

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#5 Post Postao/la belly_dancer »

Nije da tracam al od mog dragog mama je ziva spaljevina..bas neznam kako cu ja s njom jednog dana.. :huh:
Doduse vec se dugo znamo i sve..al je luda 100 na sat! :angry:

ako je tema za to?
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#7 Post Postao/la mrki62 »

vidovita_dzemila je napisao/la:ja sam za to definitivno. nije mi problem upoznati momkove roditelje. ako bog da kad jednom ja budem imala djecu sigurno æe me zanimati s kim mi to kæerka izlazi. i sin isto ali vi¹e kæerka.
Ni¹ta onda , red je da me upozna¹ ,................ stariji sin se opasno zanima za tebe :P
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#9 Post Postao/la mrki62 »

vidovita_dzemila je napisao/la:
:chuckel: nema problema. eto me s busom u ljubljanu :)
©alji podatke - da sredim vizu :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#10 Post Postao/la paparaci »

iskreno receno, meni je najvaznije da se ja i moja buduca slazemo. a sto se tice toga da li cu se ja svidjeti njenim ili ona mojima, nije tako vazno. naravno da bi bilo lijepo, ali ne mora da bude tako. ako mozemo mozemo, ako ne-nikom nista. u svakom slucaju, trebamo postivati!

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#13 Post Postao/la belly_dancer »

Nevolim kada se brukam ali trudim se bit ozbiljna kolko mogu..pa et.. :D
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#15 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

tako je drug =D> =D>

Odgovori