Volim-posjedujem?!

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
Megaskotica
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00

#16 Post Postao/la Megaskotica »

sabinaX je napisao/la:
MegaSkotica je napisao/la:ima ljudi koji nisu vezani brakom pa zele posjedovati :)
Ali sreca...od takvih se lakse moze pobjeci 8)
nekim zenama to pase ,puno puta sam razmisljla o tome i srela sam se s jednom tezom koju mi je jedno musko reklo ,nekako ovako glasi ,zene duboko u svojoj podsvijesti zapravo zele biti posjedovane ,jer je musko lovac i ratnik sa osjecajem plijena ,dakle drugim rijecima genetskim kodom nekako ,osvajac i gazda..kad sam razmislila malo o tome ,nekako mi se ucinilo ispravnim kada primjenim u praksi..
no mene vise interesiraju ta promjenjena mjerila..imam osjecaj da su zene danas lovci vise ,a mislim da to ne treba biti tako..

inace,posjedovati mene je isto kao e...ti se za nevinost ,tako nekako kod mene to ide..

ali s druge strane i ono zensko u meni bi..lovca,definitvno

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#17 Post Postao/la sabinax »

Jedno je da zele biti zasticene...a drugo je da zele biti ulovljene u kavezu, za koristenje i zabavu, sta vec treba po potrebi....
Lovca volim samo za sebe...a ne da lovi vise divljaèi...i one sto ulovi drzi pod kljucem :huh:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#18 Post Postao/la im_ex »

Pocetci ne osjete bol "stege" jer se tezi vezi, odnosno, njenom opstanku ... tezi se ovjekovjecenju - najkrace, tezi se stezi, toj stezi u kojoj bar jednom od partnera ista laska/godi ... daje velicanstvenu draz spoznaja da je partner "zagriz'o", zeljeni partner ... sto sebicnije nastupa, sve je drazi (ne da nikom svoju ljubav).
Tako biva u pocetcima ... ne predugo.
A onda (uglavnom), pocinje da smeta stega ... ta ista stega koja nije boljela, koja je dozivljavana trijumfom sebe ... trijumfom zeljenog.

Dal se osvijestilo ?
Dal se omudralo ?
Dal se opametilo ili
se otupilo ??

Kako kod koga.
Samo, jadan li je onaj ko je ostao neosvijesten, "ostar", neopamecen - jadan je ko nije "otupio" :D

Avatar
Megaskotica
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00

#19 Post Postao/la Megaskotica »

sabinaX je napisao/la:Jedno je da zele biti zasticene...a drugo je da zele biti ulovljene u kavezu, za koristenje i zabavu, sta vec treba po potrebi....
Lovca volim samo za sebe...a ne da lovi vise divljaèi...i one sto ulovi drzi pod kljucem :huh:

hm dobra konsttacija zaista sabinax ,ali to je draz po meni ,nesto drugacije .lovac ne mora biti definitivno i uvijek samo lovac
zamisli sat se desi jer ja sam se osvrnula na zene u ovom postu kada se dvije osobe istih pogleda sretnu,recimo oboje lovci -po meni idealna konbinacija .jer jedno drugo ne mogu uloviti..a to je izazov po meni bolji od papucara kojeg odbacis kada hoces i jedna i druga strana..

i lovac ne znaci biti i ugnjetavac po meni.. ,ozda je trebao ovaj post na drugo mjesto al et.. ne zamjerite

Avatar
Megaskotica
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00

Re: Volim-posjedujem?!

#20 Post Postao/la Megaskotica »

No hocu da izrazim i ne slaganje sa ovom drugom konstatacijom, misljenja sam nema prepreka u ljubavi, a opet podati se i ne imati obzira sa kim si i sve to, mislim da nije vrijedno govora, neznam cemu sve to.

eto mislim ja kao nesto :P[/quote]



S ovim se definitivno slazem =D>

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#21 Post Postao/la ra-ja »

Nema prepreka u ljubavi...ako pronadjem ono sto zelim i volim.....i veoma vazno je koga cu imati pored sebe...ustvari to mi je najvaznije....

Dali je papucar ili lovac to sve opet svako zna sto zeli....

Ako nadjes papucara...sa predznakom lovca...najbolja kombinacija....

Sve se u zivotu da srediti...samo ako naletis na normalnog covjeka...ako ne... mozes ga po zelji vajati u mislima..... :)

Avatar
Megaskotica
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00

#22 Post Postao/la Megaskotica »

Ra-Ja je napisao/la:Nema prepreka u ljubavi...ako pronadjem ono sto zelim i volim.....i veoma vazno je koga cu imati pored sebe...ustvari to mi je najvaznije....

Dali je papucar ili lovac to sve opet svako zna sto zeli....

Ako nadjes papucara...sa predznakom lovca...najbolja kombinacija....

Sve se u zivotu da srediti...samo ako naletis na normalnog covjeka...ako ne... mozes ga po zelji vajati u mislima..... :)
ima nesto i u ovome ,ne mogu a da se ne slozim

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#23 Post Postao/la belly_dancer »

gle..ono sta je moje nedjelim pogotovo ako je musko u pitanju ali nisam tolko sebicna da se prepirem oko izlazaka ili nesta tako banalno..
n isam ja nikom nesta tako posebno a pogotovo mom momku da govorim sta moze a sta nemoze radit.. [-(
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#24 Post Postao/la sabinax »

Tesko je ikoga posjedovati...ni djecu a kamoli partnere...polaganjem vlasnistva na nekog i svojatanje...moze samo udaljiti tu osobu od nas, ja osobno lakse disem ako sam slobodna
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Odgovori