Iluzija zene

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
ADMIN_BOL-CHAT.DE

Iluzija zene

#1 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

LAFF je napisao/la:
indeks je napisao/la:....koji se hvale,nametljive,koji nose brdo nakita,bez smisla za humor,koji ti ugadjaju u svemu,brzo postanu dosadni,previse otvorene,one koji nemaju ni trunku tajnovitosti u sebi...........uhhhhh,ima toga jos....... 8)
aaaaaa poznata iluzija zena :chuckel:
super da si me napomenula sad cu temu i o tome

Da li zene imaju takvu iluziju koja se ne treba rusiti
jel pravilo kad je muskarac naklonjen vise zeni manju sansu ima
:lol:

Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#2 Post Postao/la indeks »

Mozda nije pravilo,ali meni licno je zanimljivije ako se moras malo namuciti oko njega,svako njegovo odobravanje i ugadjanje govori da nema svoj stav,ok,on to cini da je osvoji,ali treba nekad pokazati i zube,jer zene su bezobrazne,usudila bih se reci,nekad i vise nego muskarci...... :D :D

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#3 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

indeks je napisao/la:Mozda nije pravilo,ali meni licno je zanimljivije ako se moras malo namuciti oko njega,svako njegovo odobravanje i ugadjanje govori da nema svoj stav,ok,on to cini da je osvoji,ali treba nekad pokazati i zube,jer zene su bezobrazne,usudila bih se reci,nekad i vise nego muskarci...... :D :D
=D>
bravo za post :lol:
pa da se nadovezem


:chuckel:
ZENE definitivno imaju pojma :wave:

Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#4 Post Postao/la indeks »

LAFF je napisao/la:
indeks je napisao/la:Mozda nije pravilo,ali meni licno je zanimljivije ako se moras malo namuciti oko njega,svako njegovo odobravanje i ugadjanje govori da nema svoj stav,ok,on to cini da je osvoji,ali treba nekad pokazati i zube,jer zene su bezobrazne,usudila bih se reci,nekad i vise nego muskarci...... :D :D
=D>
bravo za post :lol:
pa da se nadovezem


:chuckel:
ZENE definitivno imaju pojma :wave:

Sta ti to sad znaci? :-k

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#5 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

@indeks
Sjeti se one...
Pametna si ti skontat ces :lol:

Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#6 Post Postao/la indeks »

ne volim zlopamtila.......... [-X :D :D

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#7 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

indeks je napisao/la:ne volim zlopamtila.......... [-X :D :D
ovo je tema o zenskoj iluziji nepozeljni muskarac je na drugooj temi :D




ah da da nebi bio zlopamtilo pojasnim bolje
Treba gledati zenu kako reaguje na vase price
Ako kaze aha ili da da
Nista ona ne konta :D
Kada zena poznaje ono o cemu govorite ona vas slusa sa malo rijeci (cak se pravi luda) pokusavajuci da vidi ko vise zna o necemu vi ili ona.
Pa tek onda donosi odluke ukoliko ima sta odluciti :chuckel:

Avatar
Xzelenookax
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 483
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Svedska
Kontakt:

UH tema bolna mozes nastradati...

#11 Post Postao/la Xzelenookax »

Sto se tice te iluzije zene neznam nekad je i ja imam al tek poslije 6 godina braka. Mozda malo promijene da mi bude zanimljivije da vidim kako bi to izgledalo...Ponekad mi se te iluzije i ostvare al ipak vise volim svoj standard gdje musko musko a ne papucar.
Nevjerujem da nepostoje zene koje vole da im se ugadja i da svaka njihova zelja bude muskarcu zakletva. Sigurno postoje takve al ja nisam jedna od tih. Sto kaze index nevalja zensku sve udovaljati.
Inace dosta zena zele da imaju muskarca pored sebe a ne nekog ko im se poklanja i povlaci na svaku. Zenama treba neko ko je jaci od njih neko ko je snalazljiviji da bi one odahnule i mogle imati cvrst oslonac, bar po mom misljenju. Iako sam jako stabilna osoba i presnalazljiva sam u zivotu ipak volim sto mi je muz jos bolji u tom.
Sve mi volimo cvijece, mazenje poljubce i tako to ali ipak volimo prave muskarce. Nisam sad rekla da oni sve po svom rade nepitaju te nista i tako to to je vec idiotizam.
Ipak mislim da idealan muskarac je onaj sa kojim mozes komunicirati, dogovoriti se o svemu, zezati se sa njim, uzivati sa njim na sve moguce nacine al da ostane opet musko da si svjesna sta mozes i sta nemozes sa njim, nevolim kad primijetim da zensko vuce muskarca za nos il da ga provaljuje u drustvu. Tad za mene muskarac gubi svoj stav i postaje pi..papuca..

Koliko god hranis macku ona uvijek mjauce i nikad joj nije dosta tako je i sa zenama, ako im nepostavis granice oticice u beskraj....VECINA...pa i ja

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

Re: UH tema bolna mozes nastradati...

#12 Post Postao/la Bijesanpuz »

XzelenookaX je napisao/la: Koliko god hranis macku ona uvijek mjauce i nikad joj nije dosta tako je i sa zenama, ako im nepostavis granice oticice u beskraj....VECINA...pa i ja

Eh sa ovim se u potpunosti slazem....

Imam i macke a i djevojku.... Znam o cemu pricam :D
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
Xzelenookax
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 483
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Svedska
Kontakt:

#14 Post Postao/la Xzelenookax »

Pa taj tip je tip onaj koji je idealan...heh..onda mogu biti sretna imam ga...

Samo sto su vecina zena u stanju da pretjeraju sa svojim zeljama..
Posto mij e dragi izjavio veliku ljubav nedavno ja sad naravno kao zensko pokusavam naci nacin da mi to dokaze...al se suzdrzavam jer mogu zajzezati sve to...ZENSKO:..ponekad me je sramota reci da sam kakvih zena ima

Odgovori