Ta carolija poljupca

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

Ta carolija poljupca

#1 Post Postao/la Tourniquet »

Sta je to u poljupcu sto ga cini tako magicnim... Sta je toliko lijepo u njemu, Recimo.. nekad nista ne treba reci.. ali jedan poljubac kaze sve... .


Ali opet... recimo.. Vrlo tesko bi prihvatili da uzmemo zvaku ili bombonu iz usta nekog drugog... Ali vrlo rado podjele zajednicki jezik sa poljupcem..

u cemu je razlika tu ???:..
i mislim prvenstveno strastveni poljupci usta na usta :D....

da vas cujem :D...

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#2 Post Postao/la bosman »

Poljubac je i iz zdravstveni razloga pozitivan, pa narode da se ljubimo i ljubimo. :D


ToUrNi, imas pp. Molim odgovor!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#3 Post Postao/la sabinax »

Poljubac...usta na usta... znaci da se u potpunosti predajes onom kome ga dajes...i kroz njega mozes sve svoje duhovne osjecaje (koji se ne vide) pretvoriti u nesto vidljivo i opipljivo, to je gesta ljubavi...naravno govorim o poljupcu sa srcem i dusom
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
Megaskotica
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00

#4 Post Postao/la Megaskotica »

@ ToUrNiQuEt ,pa valjda znas koja je razlika kad mene ljubis ,a koliko se sjecam i zvaku smo podjelili 8)

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#5 Post Postao/la bosman »

MegaSkotica je napisao/la:@ ToUrNiQuEt ,pa valjda znas koja je razlika kad mene ljubis ,a koliko se sjecam i zvaku smo podjelili 8)

Ovo je bilo mega, mega provokativno! :D

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#6 Post Postao/la Tourniquet »

MegaSkotica je napisao/la:@ ToUrNiQuEt ,pa valjda znas koja je razlika kad mene ljubis ,a koliko se sjecam i zvaku smo podjelili 8)
pa dobro znamm ja razliku.... kad tebe ljubim onda je :cmok: :cmok:

a za druge je [smilie=kiss of love.gif] ...

i razlika velika....


nego.. necemo o meni... nego o poljupcima... ajd i ostali da vidimo ko se to voli ljubiti :D

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#7 Post Postao/la bosman »

ToUrNiQuEt je napisao/la:
MegaSkotica je napisao/la:@ ToUrNiQuEt ,pa valjda znas koja je razlika kad mene ljubis ,a koliko se sjecam i zvaku smo podjelili 8)
pa dobro znamm ja razliku.... kad tebe ljubim onda je :cmok: :cmok:

a za druge je [smilie=kiss of love.gif] ...

i razlika velika....


nego.. necemo o meni... nego o poljupcima... ajd i ostali da vidimo ko se to voli ljubiti :D

Evo ja volim, samo nece me niko! :huh:

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#8 Post Postao/la sabinax »

I ja se volim...ali me nece....bosman dodi vamo :cmok:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#9 Post Postao/la bosman »

sabinaX je napisao/la:I ja se volim...ali me nece....bosman dodi vamo :cmok:

Evo mene i zovem se bosman
ima li neko da bi ga izlemo! :cmok:

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#13 Post Postao/la mrki62 »

Mersy je napisao/la:Uh kako bi ga sad voljela poljubit da se onesvestim :baa: ono koma komaaaaaaaaaaaa necu domaaa tamo mi se ne idee :inlove: :inlove:
Poljubi mene - poljubac je akontacija seksa :P :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#14 Post Postao/la maida_20 »

Stil ljubljenja po horoskopskim znakovima

Neke osobe smatraju kako poljubac treba biti fizièko iskustvo, dok neke osobe jednostavno poljupcem izra¾avaju emocije i svoju bliskost s partnerom. Do¾ivljaj poljupca ovisi i o horoskopskom znaku, evo ¹to mo¾ete oèekivati.

Horoskopski znak ovan – stil ljubljenja

Upeèatljiv, energièan i sna¾an. Ako i¹ta znaju onda je to kako zapaliti partnera. Ovaj znak ljubljenju pristupa kao bilo èemu drugom u ¾ivotu – odu¹evljeno i impulzivno.

Horoskopski znak bik – stil ljubljenja

Lagano, senzualno i èvrsto – takav poljubac mo¾ete oèekivati od bikova. A to je jedan od razloga zbog kojih i veze bikova traju dulje nego drugih znakova. Bikovi imaju posebno razvijen osjet dodira, zbog toga æe vas prije poljupca maziti, tap¹ati po ramenu ili primiti za ruku.

Horoskopski znak blizanci – stil ljubljenja

Raznolik, zanimljivi i brzo promjenjiv. Blizanci kod poljupca sigurno neæe razoèarati. Ipak, prije poljupca morat æete se naèekati i naprièati.

Horoskopski znak rak – stil ljubljenja

Ugodno, poznato i jednostavno dobro. Rakovi ne odu¹evljavaju pri prvom poljupcu, ali stvaraju udobnost i ugodan osjeæaj. Oni se ne ustruèavaju inicirati poljubac, nakon kojeg æete se osjeæati toplo i prekrasno.

Horoskopski znak lav – stil ljubljenja

Poljubac lava æe vas oboriti s nogu. Jednostavno odu¹evljava, a za njegov poljubac se stoji u redovima. S njim sve ¹to trebate je opustiti se i prepustiti.

Horoskopski znak djevica – stil ljubljenja

Pa¾ljivo, osjeæajno i savr¹eno. Tako ljube djevice. One ne vole nered pa i atmosfera prije poljupca mora biti savr¹ena. Buduæi da djevice ni¹ta ne rade polovièno i njihov je poljubac potpun.

Horoskopski znak vaga – stil ljubljenja

Vage ¾ive da bi udovoljile partneru. Jedino, kvaka je u tome ¹to oèekuju i da njihov partner ¾ivi kako bi udovoljio njima. Svaki poljubac koji podjele je jedinstven. A u¾itak s njima æe biti jednak i nakon 25 godina provedenih zajedno.

Horoskopski znak ¹korpion – stil ljubljenja

©korpionov poljubac najbolje opisuje rijeè strastveno. Oni su strastveni bilo ¹to da rade pa tako i ljube. S njima trebate zaboraviti na sve drugo i usredotoèiti se na poljubac, ali zbog naèina na koji ¹korpioni ljube to neæe biti preveliki izazov.

Horoskopski znak strijelac – stil ljubljenja

Strijelci uvijek ¾ele vi¹e, vi¹e i jo¹ vi¹e. Mnogo æe vam dati, a ¾elite li ih osvojiti poljupcem, obratite pa¾nju ¹to voli i ponovite to bezbroj puta.
Horoskopski znak jarac – stil ljubljenja


Jarci se rijetko odluèuju prvi na poljubac. A kada ga napokon uhvatite na trik i dobijete poljubac ispod imele (koju ste spremili mjesecima unaprijed) ljubite elegantno, profinjeno i nepotpuno. Da, to je jedini naèin da po¾eli jo¹.

Horoskopski znak vodenjak – stil ljubljenja

Vodenjaci su drugaèiji, a i njihov cilj je ostati zapamæen. Oni vole iznenadne i neobiène poljupce, posebno od osoba koje im nisu sliène. Budite ¹to razlièitiji. Drugi naèin je da se pravite da vas ne zanima.

Horoskopski znak ribe – stil ljubljenja

Riba æe vas poljubiti samo ukoliko lijepo miri¹ete. Zbog toga su velike kolièine parfema nu¾ne. Oni æe vas ljubiti nje¾no, osjeæajno i pa¾ljivo. Jednako im uzvratite.

:inlove:

Odgovori