Ljubomora...!!!

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
Macaffm
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 40
Pridružen/a: 19 Apr 2004 02:00
Lokacija: Frankfurt/Bijeljina

#32 Post Postao/la Macaffm »

xannabela je napisao/la:Ja mislim da je to prirodno da je covjek ljubomoran kad nekoga voli, to dode samo od sebe. Samo sto neki od nas znaju bolje da ljubomoru sakriju a neki ne.
To moja annabeliceeeeeeeeeeeee! :P

Avatar
Macaffm
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 40
Pridružen/a: 19 Apr 2004 02:00
Lokacija: Frankfurt/Bijeljina

Re: o

#34 Post Postao/la Macaffm »

BiNaa je napisao/la:ljubomora pa ja nisam bas ljubmorna bila bi u pravim situacijama da bi vidla svog momka za drugom curom ma ja bi poludjela od muke mah sta ja znam ljubomora je nesta bvz...zbog toga puno parova raskine
Ma ja bih svog momka odma tog momenta isamarala pa da nema pojma kako se zove eh tako. Ja nebih bila u toj situaciji ljubomorna, vec bih mi bilo krivo i dobio bih nogu u guzicu. Etooooooo!

Avatar
Frend
Pocetnik
Postovi: 1
Pridružen/a: 02 Jun 2005 02:00

Re: o

#35 Post Postao/la Frend »

MacaFFM je napisao/la:
BiNaa je napisao/la:ljubomora pa ja nisam bas ljubmorna bila bi u pravim situacijama da bi vidla svog momka za drugom curom ma ja bi poludjela od muke mah sta ja znam ljubomora je nesta bvz...zbog toga puno parova raskine
Ma ja bih svog momka odma tog momenta isamarala pa da nema pojma kako se zove eh tako. Ja nebih bila u toj situaciji ljubomorna, vec bih mi bilo krivo i dobio bih nogu u guzicu. Etooooooo!
Ma drago nase ljubomorno mace.Ima ona pjesma "Ljubomorna ti si...."

Ma nema se vise kome ba biti ni ljubomoran,sve same folirantice

Avatar
Sexy_amy
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 44
Pridružen/a: 01 Feb 2005 02:00
Lokacija: Wien
Kontakt:

#39 Post Postao/la Sexy_amy »

eh imam i ja jedan primjer...ja od ljubomore sam nazvala jednu zensku koja je zvala neprestano mog momka. znam da sam se ponizila i sve to, ali uspjelo je. vise ne zove. hehehe. to cini ljubomora ljudi.
a imam primjer i njegove ljubomore: kada stojimo s autom na semaforu, ako pogledam u stranu odmah dode on sa: sta to ima tamo toliko interesantno. hahahaha. ali meni je to pravo suessssssssss. slatkis moj ljubomorni.
ali to je sve u granicama normale. hvala bogu.

DEDA_STARI
Pocetnik
Postovi: 14
Pridružen/a: 02 Nov 2009 19:44
Lokacija: usa
Kontakt:

#40 Post Postao/la DEDA_STARI »

Ja znam samo jedno da nije ljubomore nebi bilo ni ljubavi :chilli:

Avatar
Sexy_amy
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 44
Pridružen/a: 01 Feb 2005 02:00
Lokacija: Wien
Kontakt:

#41 Post Postao/la Sexy_amy »

@heidi
jadna ti. stvarno je bio papak. nadam se da nisi bila dugo s njim. ali eto. iz gresaka se uci. to sebi vise nikada neces dozvoliti. :keks:

@MYNA
i ja mislim tako. ali ona se i dalje raspituje za mene i za mog decka preko nekih likova, sta radimo, gdje hodamo itd. i ja ne shvatam te cure. one su mi pravo nisko spale ako rade to. ali nismo svi isti, hvala Bogu. i slazem se s tim, ako volis, onda si i ljubomoran, ako ne volis, svejedno ti je sve. ali naravno sve u granicama. a on mene nikada nije razocarao i ne znam zasto mu nekad ne vjerujem. :chilli:

a u pravu ste obje kada kazete da ljubomora gusi i da je suvisna sumnja, jer vecinom se ispostavi da je zaista uzaludna bila. a i tu sto kazes MYNA da se boji da i mi nesto ne radimo kao i oni si u pravu. znam po sebi :knuddel2:

ali najbolje je da partneri voli, pa i ako je jedno od njih previse ljubomorno, lako je oprostiti.
:schlafen:

Avatar
Sexy_amy
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 44
Pridružen/a: 01 Feb 2005 02:00
Lokacija: Wien
Kontakt:

#42 Post Postao/la Sexy_amy »

ma da heidi. treba se cuvati tih tipova. ali eto. svako je poslije toga pametniji. dok traje i ne vidis. ali hajde. sve dode i prode. vidi nesto pozitivno u tome svemu. izasla si pametnija i sada ne bi ni dovela vise do tih problema. iz gresaka se uci, a sto prije i ranije to bolje u zivotu ;) STAY COOL

Avatar
Sexy_amy
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 44
Pridružen/a: 01 Feb 2005 02:00
Lokacija: Wien
Kontakt:

#43 Post Postao/la Sexy_amy »

@heidi
pa to draga. takvu te volim......

@MYNA
ma ona je luda skroz. sinoc mi salje poruku s nekog treceg broja. samo da bi napravila probleme izmedju njega i mene. kako je niska samo. nije ja mislim ni svjesna toga. a znamo mi svi ko zapravo hoda sa takvim zenskim i zbog cega.....ali samo kazem, sve se placa sve se vraca. ne brinem se za sebe, ali mi je malo zao nje. znam ja da je ona njega voljela, a on je preko noci ostavi zbog mene. i jos jadnica saznala da ju je varao cijelo vrijeme dok su hodali. sta cu. ja sam zato naucila ga da sjedi kuci i ide na posao. svaki korak njegov znam. to i tebi savjetujem. odmah navikavaj iz pocetka momka da ti javlja svaki svoj korak, a u slucaju da to zaboravi, naljuti se. shvatice ;)

Avatar
Sexy_amy
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 44
Pridružen/a: 01 Feb 2005 02:00
Lokacija: Wien
Kontakt:

#44 Post Postao/la Sexy_amy »

neeeeee MYNA. nemoras ga pratiti. nije to TO. ja sam se kod bivsih momaka pravila fina djevojcica koja slusa i nikada se ne svadja. a sa ovim bogme, odmah na pocetku sam rekla ako hoce fino - moze, ako nece - neka produzi. a ovako ces ga pripitomiti:
u pocetku budi tako naivna, kao da nema spojma ni o cemu, nakon ca. 2 sedmice pokazes da nisi bas takva pocnes ga zivkati, govoriti mu kada negdje krene da ti se javi, jer zelis da k'o fol steknes puno povjerenja u njega. ha ha ha. fora uvijke pali. vjeruj mi.
moj decko ujutro kada ustane se javi, kada krene na posao, sa posla me zove, kada dode s posla, kada krene na popodnevno spavanje, kada se probudi, kada krene do prodavnice, ma stalno znam njegov korak.... ;) i sretna sam. hahahaha. KISS

Avatar
Sexy_amy
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 44
Pridružen/a: 01 Feb 2005 02:00
Lokacija: Wien
Kontakt:

#45 Post Postao/la Sexy_amy »

ma dobro. i ja sam malo pretjerala. hehehehe. ali cujemo se cesto stavrno. bas zbog toga da se ne bi javljale te sumnje u vezi gdje li je, sta li je, s kim li je. kontas???

Odgovori