Prvi korak

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#16 Post Postao/la indeks »

I dan danas zalim sto jedan momak nije imao odvaznosti da mi pridje,moja prva ljubav............bili smo ludo zaljubljeni jedno u drugo,bili u istom drustvu,ali jednostavno,nijedno tada nismo imali hrabrosti da preduzmemo nesto i da idemo dalje........znam da je i njemu zao sada :)
Bolje je preduzeti nesto,ili ona ili on,nego poslije se kajati.......... :(

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#18 Post Postao/la sabinax »

meni nikada nije bio cilj da nekom prilazim zato jer ocekujem neku romanticnu vezu...prvenstveno prilazim covjeku ili zeni zato jer su mi interesantni, smatram da mogu postati dobri prijatelji, da se mozemo fino druziti...a sada ako iz toga ispadne romanticna veza...boze moj...ako smo jedno i drugo slobodni i zeljni vezivanja...neka
Ali prvi prilazak mi je prvenstveno...kao covjek covjeku...nakon tog prvog koraka mozes vidjeti tko sta zeli ili ocekuje...ako imamo iste interese OK ako nemamo...kao sto smo se brzo susreli tako se mozemo i rastati
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
Baraba-it
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 1228
Pridružen/a: 12 Mar 2008 02:00
Lokacija: Italy

#19 Post Postao/la Baraba-it »

slika
slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#20 Post Postao/la mrki62 »

indeks je napisao/la:I dan danas zalim sto jedan momak nije imao odvaznosti da mi pridje,moja prva ljubav............bili smo ludo zaljubljeni jedno u drugo,bili u istom drustvu,ali jednostavno,nijedno tada nismo imali hrabrosti da preduzmemo nesto i da idemo dalje........znam da je i njemu zao sada :)
Bolje je preduzeti nesto,ili ona ili on,nego poslije se kajati.......... :(
Et , to se de¹ava mnogima a ne samo tebi ,....... da , ¾alosno je kad se neko nekome sviða, pa se poka¾e da je to sviðanje obostrano i na kraju se nema hrabrosti to i u djelo sprovesti .
Hej, ti se meni sviða¹ - jesam li ti reko da te volim :P
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#21 Post Postao/la indeks »

mrki62 je napisao/la:
indeks je napisao/la:I dan danas zalim sto jedan momak nije imao odvaznosti da mi pridje,moja prva ljubav............bili smo ludo zaljubljeni jedno u drugo,bili u istom drustvu,ali jednostavno,nijedno tada nismo imali hrabrosti da preduzmemo nesto i da idemo dalje........znam da je i njemu zao sada :)
Bolje je preduzeti nesto,ili ona ili on,nego poslije se kajati.......... :(
Et , to se de¹ava mnogima a ne samo tebi ,....... da , ¾alosno je kad se neko nekome sviða, pa se poka¾e da je to sviðanje obostrano i na kraju se nema hrabrosti to i u djelo sprovesti .
Hej, ti se meni sviða¹ - jesam li ti reko da te volim :P
Ti ne gubis vrijeme............. :D ,a odvazan itekako......... :P

ne,nisi mi nikad rekao............... :D :D

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#22 Post Postao/la mrki62 »

indeks je napisao/la:
Ti ne gubis vrijeme............. :D ,a odvazan itekako......... :P

ne,nisi mi nikad rekao............... :D :D
Èemu gubiti vrijeme, ako postoji ¹ansa da se radi ono u ono - pa ¹ta èekati i odugovlaèiti ,................. eh , ¹to te volim sad a nekako sam te i gladan ,............... vjeruje¹ li ti to :lol: :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
Baraba-it
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 1228
Pridružen/a: 12 Mar 2008 02:00
Lokacija: Italy

#27 Post Postao/la Baraba-it »

Mersy je napisao/la:Ja nisam nikad prva poduzela korak za neki ljubavni zahvat uvjek sam pustala da on ucini to :P
A sta ces ako posrne...
Red bi bilo da ga pridrzis :P :D
slika

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#29 Post Postao/la ra-ja »

Nova ili stara doba...ZAR JE TO VAZNO... ...ko posjeduje bonton on ce ga imati i upotrebljavati do smrti .. :)

Odgovori