Ljubav preko zice??

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
mel_79
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 879
Pridružen/a: 18 Jan 2008 02:00
Lokacija: Deutschland

Ljubav preko zice??

#1 Post Postao/la mel_79 »

Dali je moguæe odr¾avati vezu preko mobilnog, telefona ili neta?
Jeli nekome uspjelo ili je neko trenutno u takvoj vezi?? :-k :-k :-k


Ja licno sam bila 2 godina u takvoj vezi i mogu reci da je prve pola godine bilo sve super ali onda je dosla sumnja, nesigurnost. Momak me je svaki dan po 3 puta zvao, kontroliro me svugdje i ako odem u WC da oprostite.

Ja barem nisam imala dobro iskustvo sa tom vezom i sva sam sretna sto sam se te veze isto i rijesila :D :D .

Avatar
Megaskotica
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00

#2 Post Postao/la Megaskotica »

Pa imem neku " vezu" takvu godinama,koja jos hvala Bogu traje nadam se da i hoce dalje..nekad se "posvadjamo" ali se opet i pomirimo..
Ali to nije klasicna veza ,mozda zato :-k


Hajd da jos dodam da mi znamo sve tajne jedno o drugom :D ,ko s kim sta i tako.. :P

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: Ljubav preko zice??

#3 Post Postao/la kajs »

Moze naravno mislim, ako imas kvalitetan mobitel i pritom mu baterija izdrzljiva zna to potrajati nije frka :P

malo sale naravno :) nije na odmet


Ja licno nisam imao iskustva sto se takvih stvari tice, ali od mene amidzic je se i na kraju ozenio tom djevojkom i odskora im se i sin rodio, tako da sta znam uspjelo im i fino im skroz Hvala Bogu.
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
Megaskotica
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00

#4 Post Postao/la Megaskotica »

:lol: kajs..ajd jos jednom :P drugi put se prizna :chuckel:

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

#5 Post Postao/la kajs »

MegaSkotica je napisao/la::lol: kajs..ajd jos jednom :P drugi put se prizna :chuckel:
mislis bice mi lakse da priznam, hm auuu

hajd ne kvari temu od Mel i ne predstavljaj me sad ovdje za onog ko istinu zaobilazi, :P e ba pa ono izmedju mene i tebe se ne racuna 8)
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
Megaskotica
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00

#6 Post Postao/la Megaskotica »

kajs je napisao/la:
MegaSkotica je napisao/la::lol: kajs..ajd jos jednom :P drugi put se prizna :chuckel:
mislis bice mi lakse da priznam, hm auuu

hajd ne kvari temu od Mel i ne predstavljaj me sad ovdje za onog ko istinu zaobilazi, :P e ba pa ono izmedju mene i tebe se ne racuna 8)

a nemamo vezu :lol: ,oces da se posvadjamo :ballbounce: :lol:

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

#7 Post Postao/la kajs »

:-k hm pretis mi pred svima

[-( smatraj nasu vezu okoncanom, ovo nisam mogao da podnesem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
Megaskotica
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00

#8 Post Postao/la Megaskotica »

kajs je napisao/la::-k hm pretis mi pred svima

[-( smatraj nasu vezu okoncanom, ovo nisam mogao da podnesem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:D jarane ,nasa je veza cvrsca od ovih zasnovanaih na strastima ,prolaznim..

rijetke su one koje opstaju da ne kvarim teme :P

smatram da je net leglo vukova ,lovaca i da je tu stvarno mali postotak onih pravih iskrenih veza koje se odrze ,iskustvo mi pokazalo da treba to sve uzimati s rezervom ..no one iskrene opstanu iako sam ja cula samo za jednu vezu koja je urodila s brakom i sad imaju prelijepu bebicu ,znas Kajs na koga mislim ,Nepodobnog ..al eto ..ima i toga nije da nema..al je zaista rijetkost po mom misljenju..
Bez dodira i pogleda..rijetko zaista..

Avatar
Megaskotica
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00

#13 Post Postao/la Megaskotica »

moze ,moze ,ljubav preko neta je divna stvar..jos ako imas camericu pa se spojis usbeom..uhh...nema vece ljubavi od te.. :chuckel: svakom bi je pozeljela..
samo ne sebi :ballbounce:
ja sam misljenja da se ta ljubav mora materijalizirati..a da to traje godinama hehhe..pa to je za mene bolesno :ballbounce:

Odgovori