Sta je netko najlude napravio za vas?

Komentari Diskusije
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Sta je netko najlude napravio za vas?

#1 Post Postao/la sabinax »

Ovako...ovo ima malo veze s romantikom, ali onako u otkacenom smislu, znaci zanima me sta je netko u zivotu...kome ste bili dragi, napravio za vas a da je to skroz okaceno ili cak malo luckasto ili mozda suludo?
Mozete i napisati sta ste vi za nekog ucinili a da je isto tako luckasto ili mozda cak suludo (ako vas nije sram)?

Evo npr. jedan moj prijatelj (ne znam mozda je on zamisljao da sam mu ja i nesto vise) zbog mene je zajedno s prijateljem pobjegao iz vojske, s namjerom da dode u Rijeku... naravno uhvatili su ih vrlo brzo i obojica su dobili kaznu zabrane izlazaka do kraja vojnog roka (smjesno je bilo to da smo se dopisivali i ja mu poslala slicicu zivotinjskog carstva (majmun kapucin) i rekoh evo to si ti moj mali majmuncich...i svaki put kada bi vidio tu sliku pozelio bi otici, tako mu je i ta ludost pala na um :D )

za sada toliko, da vidim vas...a imam ja jos
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#3 Post Postao/la sabinax »

hehhhehe...meni je bilo smjesno, imala sam jednog prijatelja (bar sam ja tako na njega gledala)...bili smo dobri i zezali se uvijek (moram napomenuti da sam se uglavnom kretala u muskom drustvu) i tako jednog dana drugi frend iz drustva donese mi kutijcu...i veli to je od igora...ja otvorim, unutra zlatna narukvica....veliki upitnik iznad glave?....niko mi nista o tome nije znao reci, ja nisam pitala jer me bilo sram postavljati to pitanje njemu...a nije ni on meni i tako ostadosmo i dalje prijatelji a narukvicu jos uvijek negdje cuvam :)
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#4 Post Postao/la Bijesanpuz »

pa nije bas niko nista... :D
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#5 Post Postao/la sabinax »

hehhhehe a hocete li cuti moj biser...
Evo ovako...kada sam jednom prilikom prekinula s deckom, a to je bio moj buduci prvi muz....bila sam jako tuzna i zalosna (bilo mi je oko 17 i pol godina, tek da shvatite mentalni sklop) i ja velim "sta cu ja nema mi zivota bez njega idem u svijet"...uzmem ranac na leda (ne bas velik) i dignem prst..."Kamo ces djevojcice?" upita neki ljubazan èovjek..."Idem u Trst", pa kako ces sama...ja velim "Tamo mi je baka" (fol) i putujemo mi tako...meni sve suze u ocima, a covjek neki dobar pa sve ispituje, znas li doci do bake, jesi li jela sta, i sve tako.........hehhehehe dodem ja u trst i vidim, hebo te sta cu sad....i sjednem na Bus za Rijeku i vratim se nazad :lol:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#6 Post Postao/la ra-ja »

Nije mi niko nista napravio tako suludo.... :D

Moja prijateljica je imala tako jedan dogadjaj kojeg ce se sjecati...
Izasla je vani da proslavi rodjendan sa drustvom...i tu je zatekla jednog druga kojeg dugo nije vidjela...Zajedno su sjedili tu u drustvu ,,naravno pricali i smijali se o dogadjajima iz skolskih dana....
Iznenad je ustao i zatrazio njenu cipelu...iznenadjeno je gledala ...a i svi ostali koji su tu sjedili....
Uzeo je flasu sampanjca nasuo u cipelu i popio....
Rekao je izvini morao sam to uraditi...jer ti to zasluzujes..... :)

Bas orginalno ...zar ne...???

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#7 Post Postao/la belly_dancer »

moj novi decko i ja smo se bas nasli..ugl.kako je sada vec 4.mjesec more je svejedno hladno
i tako smo setali Opatijom i pocela kisa (prije koji dan) i ja onako bubnem,hajd da se bucnemo malo i vako i nako smo mokri do koze(mrzimo nosit kisobrane :D )..i tako smo ja i on neki dan otvorili sezonu :D
ljudi su se smijali,mi smo bili u gacama i ja u grudnjaku eto tako u ledenoj vodi... :inlove:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#10 Post Postao/la indeks »

Nije niko nista napravio za mene.............. :(

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#11 Post Postao/la sabinax »

indeks je napisao/la:Nije niko nista napravio za mene.............. :(
Hehheheh...jo¹ ima vremena :D
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#12 Post Postao/la indeks »

sabinaX je napisao/la:
indeks je napisao/la:Nije niko nista napravio za mene.............. :(
Hehheheh...jo¹ ima vremena :D
spremas ti nesto? :) :D :D

Avatar
Dosadna
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 255
Pridružen/a: 31 Dec 2023 06:11
Lokacija: Germany

#13 Post Postao/la Dosadna »

Sjecam se bila sam u vezi jos sa svojim muzom nije bilo ni pojma da cemo se nekada uzeti......javio mi je da je poslao pismo i kaze pazi ima jos jedan mali poklon za valentinovo...i tako kao on to sve busom poslo.....
i ja kako sam radila nisam mogla nikako otici na bus po pismo i poklon taj nego sam oca svog zamolila da ode....nekako poslijepodne ja se vracam kuci kad ono otac sjedi u fotelji i gleda me cudno....reko STA JE TEBI STA ME TAKO GLEDAS...kaze on """onaj tvoj nije normalan,cijelo vrijeme me na autobuskoj stanici pratila policija,cak su me i htjeli da pretresu"""
ja naravno se pukla smijat,hajd kontam on se zeza....
kaze on meni "hajd sad udji u svoju sobu i vidi sta je onaj tvoj poslo cijela tuzla se okretala zamnom""
kada sam ja usla u sobu,on je poslao tako malo pismo i tako ogromnog medu(1,50m).....bilo mi je smijesno otkud toliki medo,gdje ga nadje.hehehe........

otac kaze kasnije da ga je policija htjela pretrest jer su kontali otkud toliki medo,nije kazu normalno to,mora da ima droge u njemu :lol: :lol: :lol: meni se bas svidilo to,simpaticno mi je to bilo od njega...

eto i danas dan tog medu imam...... :inlove: :inlove:

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#14 Post Postao/la belly_dancer »

danas je popasao opomenu pred iskljucenje zbog vjesanja po prozorima sa gitarom...kaze da me htio vidjet i sjeo mi je na prozor dok je bio njemacki i pjevao mi jednu...baaaaaa..al sam cvala..al sam bila ko paprika..cojece!
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#15 Post Postao/la sabinax »

Hej sada i meni palo naum koju sam glupost uradila za nekog i zaradila Ukor pred udaljenje u srednjoj ¹koli
Falsificirala potvrdu o redovnom skolovanju za svog dragog da moze dobiti ugovor od Student servisa....i tako dobih Ukor pred udaljenje...ja, inace odlièna uèenica :P
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Odgovori