Koliko ste opusteni pred partnerom???

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
irma26
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 658
Pridružen/a: 13 Mar 2007 02:00

#3 Post Postao/la irma26 »

Pa mislim da i pred partnerom treba imati svoju privatnost
ono sto se kupatlu radi treba ostati iza zatvorenih vrata definitivno
svi ritali ulepsavanja cediti bubuljice cistiti lice kreme maske sve dalje od ociju samo u najboljem svetlu je potrebno se ukazati :D
A o tim podrignuti pa ako je ausrutcher ali normalna pojava fuj grozno :mad:

Avatar
Dosadna
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 255
Pridružen/a: 31 Dec 2023 06:11
Lokacija: Germany

#4 Post Postao/la Dosadna »

IrMa26 je napisao/la:Pa mislim da i pred partnerom treba imati svoju privatnost
ono sto se kupatlu radi treba ostati iza zatvorenih vrata definitivno
svi ritali ulepsavanja cediti bubuljice cistiti lice kreme maske sve dalje od ociju samo u najboljem svetlu je potrebno se ukazati :D
A o tim podrignuti pa ako je ausrutcher ali normalna pojava fuj grozno :mad:

potpuno se slazem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
Numero1
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 34
Pridružen/a: 31 Mar 2000 02:00
Lokacija: Afghanistan

#5 Post Postao/la Numero1 »

Zanimljiva tema i teza..

Naravno da mogu biti ,dapace sasvim mi je normalno da mi udje u kupaonu ili ja njemu ,pa svoji smo zaboga !
Iz koje razloga ne bi smio vidjeti ili ne bih ja smijela vidjeti ,ako to zelim naravno ,kakvo skrivanje pred pratnerom s kojim spavas ,haloo...
Zbog cega?!
Da on ne bi znao nase ,vase nedostatke ,pa ja necu takvoga pored sebe ,hocu da me voli bas takvu kakva jesam i sa bubuljicama i s maskom i kada se depiliram i kada se brije i kada mu uletim u wc jer mi bas tada nesto treba ,pa sta ? Moj je zar ne ?!
Hocu da i on bude slobodan kao i ja uostalom,po meni sasvim normalno.
Pitam se sta da ste u situaciji da nedaj Boze jedan od vas padne u krevet i da ovisi o vasoj ili vi njegovoj pomoci dali bi i dalje tako razmisljali?!
Sto se samih izraza tice ,smatram da to nema veze s nicim drugim nego odgojem ,u mom rijecniku nema te rijeci sranje ,cak ni u mislima necu sama sebi reci ja idem to raditi pa ne bih ni na glas ,tako da je potpuno osoban pristup od osobe do osobe u tom pogledu .
Slazem se i stezom privatnosti ,ali to ne ukljucuje skrivanje pred partnerom ,nikako [-X
Ma nema skrivanja ,jos treba da razmisljam i o tome ,pih..

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#6 Post Postao/la Bijesanpuz »

ovo sto je sabah naveo, nije u pitanju opustenost nego kultura... Mislim da je nekulturno "ispustat vjetrove" ili podgrigivati, bez obzira skim si i pred kim si...
ako vec moras.. idi tamo gdje je tome mjesto da se radi..
I zasto moras govorit idem S...ti kad mozes reci moram u wc ili u toalet..
To je kultura..

a sto se ovih drugi stvari tice.. misljenja sam kao Numero1... Ne treba sakrivati ni bubuljice niti bilo sta drugo..
Nijedno tijelo nije savrseno.. A ako nekog volis i dijelis sve sa njim onda je razumljivo da dijelis i tako male i nebitne stvari... :D :D :D
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#8 Post Postao/la sabinax »

Ja jesam opustena...i mislim da je to sasvim normalno u vezi jer ako s tom osobom imas najintimnije stvari kao sto je sex sto nebi i ostalo, kao sto kaze numero, nedaj boze da netko podlegne u krevet i da sve to moras ciniti, sve su to ljudske stvari: nago tijelo i tjelesne potrebe, a slazem se s onim sta je nepristojno ne cinim zbog sebe a ne zbog drugog, npr. ruzan rijecnik i sl.
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#11 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Pa naravno da u vezi dodje do trenutka kada se osjecate opustenijim i intminijim
Pa pred partnerom radite stvari koje eto recimo nebi ste na pocetku veze nikada dopustili
I to da ste opusteni kako navodi numero1 jeste super
ali postoje neke stvari koje ipak ne bi trebalo ostaviti za sebe
I nesto jako ruzno je nekoga na to prisiljavati u smislu eto dokazane intime tipa ako me volis nesmije da ti smeta..
Licno drzim svoje rastojanje i to nema ama bas nikakve veze niti sa koje kakvom golotinjom niti u starjim danaima padanje na postelju
Pojedinci brkaju pojmove

Avatar
Numero1
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 34
Pridružen/a: 31 Mar 2000 02:00
Lokacija: Afghanistan

#12 Post Postao/la Numero1 »

jok ,ne brkam ja pojmove ,javi se za kojih 15 godina braka ,pa cemo dikutirati o tome

osim toga smatram da me nisi razumio kao i obicno ,no ne zamjeram ,naravno..

ja sam rekla da jesam za privatnost ali ne i za skrivanje

a trece..kultura je vrlo bitna..

il je imas il nemas..


a cetvrto..itekako je vazna i sam pomisao da partner legne u krevet i da ovisi o tvojoj pomoci ,onda padaju sve maske i vidis sve i nije ti vazno jel ima bubuljicu na straznjici ili je nema kada je moras obrisati ti svojom rukom
i zelis da mu /njoj bude bolje
to je cinjenica!!!!!!

mozete vi pricat ,nadat se ,borit se sa sitnicama ali jedino sto je bitno da pred partnerom nema i nesmije biti skrivanja po tom pitanju

kako ga mozes /kako ju mozes oralno zadovoljit tako mozes i vidjet sve ostalo..jel vam se i to gadi?!!

i tako..sve ti je to zivot..

rekli smo bez predrasuda zar ne ?! :)

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#13 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

haha 12345 nabroja se ti....


Po meni brkas uz to ides u krajnost
Ja sam odgovorio na pojedine elemente pitanja autora teme.
Nisam isao u krajnost da bi odbranio svoje stajaliste
Koje po meni to tvoja stvar a i svakog pojedinca koji smatra i cini


Ta poluga oko oralnog zadovoljavanja neznam cemu ti to ja bi rekao brkanje pojmova opet
Kakva veze ima sex s ovom temom
cekaj...
Hm mozda mislis na cirkus akrobate koliko je meni poznato mi normalni to ne mozemo sami sebi to napraviti
Ja barem ne mogu ni iza zatvorenih ni otvorenih vrata

Avatar
Numero1
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 34
Pridružen/a: 31 Mar 2000 02:00
Lokacija: Afghanistan

#14 Post Postao/la Numero1 »

vi normalni ?!

hmm..pa diskutira se na osnovu postova koliko ja znam ne samo teme
a ne mozes mi nabrojati ni jednu stvar koju nisam u pravu i argumentirati mi je rijecima.

iako smatram da se zapravo slazemo u vecini osim da ja idem u krajnost ,ne idem ,to je iskustvo kojeg ti nemas ,na srecu

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#15 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

to je iskustvo kojeg ti nemas ,na srecu
Aha to je nesto novo sad
Na ja suvisno mi je se o tome raspravljati

Odgovori