Sve za ljubav!!!!!

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#17 Post Postao/la ra-ja »

Niko nikome nemoze oduzeti zivot samim tim ..nema nacina da se presadi srce od jedne osobe... drugoj...

Postavljam se u drugu poziciju.....

Prvo ...ako ga volim ludo......ja nebih nikada uzela srce svoje voljene osobe...nebih mi palo na pamet .....da spasem svoj zivot...jer nebih mogla..bez te moje ljubavi zivjeti.... :-k

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#19 Post Postao/la ra-ja »

papaya je napisao/la:1. prica je cini mi se iz nekog dnevnika neke cure od 15 godina, ima ih takvih mali milion

2. nemoguce presaditi srce zdravog covjeka (zakonski)


i nemojte se ljutiti molim vas, ALI
koji bi to covjek zrtvovao svoj zivot za partner???????
Alo????
Pa kaji sam ja onda mamlaz od partnera i da uzmem to srce????

Aj kako sam se sad iznervirala.
Naravno, samo, ali SAMO bi to ucinila za svoju djecu i za nikoga vise.
Za muza nikad! Sto ond azivi a ja ne????


uu, jesam sad nervozna
u pravi si qpapaya....prica je lazna..... =D> =D>

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#20 Post Postao/la danjel »

papaya je napisao/la:1. prica je cini mi se iz nekog dnevnika neke cure od 15 godina, ima ih takvih mali milion

2. nemoguce presaditi srce zdravog covjeka (zakonski)


i nemojte se ljutiti molim vas, ALI
koji bi to covjek zrtvovao svoj zivot za partnera???????
Alo????
Pa koji sam ja onda mamlaz od partnera i da uzmem to srce????

Aj kako sam se sad iznervirala.
Naravno, samo, ali SAMO bi to ucinila za svoju djecu i za nikoga vise.
Za muza nikad! Sto on da zivi a ja ne????


uu, jesam sad nervozna
Prvo nije Vas niko pitao odakle je prièa i da li je istinita....

Pitanje je da li bi ste uradili takvo ne¹to za voljenu osobu....Ne mora to biti mu¾ ili momak,ebem mu vraga....
Zakonski je moguæe ako je èovjek poèinio samoubistvo,i djevojka nije mogla biti mamlaz kad nije ni znala èije je srce.....
Zato ne nervirajte se bezveze...Prvo dobro razmislite.....

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#22 Post Postao/la danjel »

Konkretno u prièi se radi o momku ali sam dole rekao voljenoj osobi....Recimo ja bi svom starom ako treba sad dao srce bez razmi¹ljanja...To je osoba kojoj ako bi dao sigurno jedina i zaslu¾ila....
A budite sigurni da ima ljudi koji zbog ljubavi idu u jo¹ veæu krajnost od ove...Zato mi nije bitno da li je prièa istinita ili ne???Jer sigurno na svijetu je bilo sliènih situacija....

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#25 Post Postao/la sabinax »

eto sreca je da u takvim stvarima ne odlucijemo mi nego neka visa sila, ili ako hocete Bog, po nekim svojim kriterijama....nama neznanim :huh:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#26 Post Postao/la danjel »

papaya je napisao/la:
Danjel je napisao/la:Konkretno u prièi se radi o momku ali sam dole rekao voljenoj osobi....Recimo ja bi svom starom ako treba sad dao srce bez razmi¹ljanja...To je osoba kojoj ako bi dao sigurno jedina i zaslu¾ila....
A budite sigurni da ima ljudi koji zbog ljubavi idu u jo¹ veæu krajnost od ove...Zato mi nije bitno da li je prièa istinita ili ne???Jer sigurno na svijetu je bilo sliènih situacija....
Danjel, potpuno te razumijem.
Ali razmisli molim te, mislis li da bi tvoj otac "uzeo" tvoje srce?
Ja cu odgovorit, ne bi. Jer njegova najveca sreca si upravo ti, ziv i zdrav.
Ne bi uzeo ali kad nekome daje¹ ne¹to on to ne mora znati dok mu se to ne uruèi..Ali iskreno mislim da bi stari za mene dao srce...Recimo...

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

Re: Sve za ljubav!!!!!

#29 Post Postao/la pasa74 »

Danjel je napisao/la:Evo skoro sam proèitao prièu pa da napi¹em ovdje par rijeèi kao uvod u temu...Na brzinu upoznali se,izlazili godinu dana i zavolili se nenormalno kad je saznala da ima bolesno srce i da æe morati tra¾iti novo sve joj se okrenulo...Oti¹la je na neku kliniku,na operaciju....Na aerodromu on je nije ni ispratio jer je u kontaktu s njenim roditeljima znao kakva je situacija s njenim srcem i da neæe pre¾ivjeti operaciju...Meðutim na klinici se iznenada pojavio donor i cura je dobila srce.Kad je do¹la kuæi on je opet nije doèekao kao ¹to je nije ni ispratio,pitala je majku gdje je???A ona u suzama rekla,pa zar ne zna¹ ko je donor...Tu je i bio the end....

©ta bi vi uradili???Da li biste osobi koju volite svim srcem u ovakvoj i sliènoj situaciji poklonoli srce tj. svoj ¾ivot...Malo je dugo nadam se da mi moderatori neæe zamjeriti,ali potresla me prièa skroz...

nema sanse da bih to uradio niti je ova prica istinita,cisto sumnjam...
xxx...

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#30 Post Postao/la bosman »

Mislim da nije istina, jer niko nema pravo ni u jednoj drzavi da ga ubiju pa da da svoje srce nekom. Hajde neke organe da (bubreg, dio zeludca, jetra itd), ali srce? To jos nisam cuo izuzev da je mrtav i da se pogode sve krvne grupe, sto neznaci opet da ce organizam primaoca prihvatiti organ davaoca!

Odgovori