Ljubavnik-prijatelj-drustvo

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
ADMIN_BOL-CHAT.DE

Ljubavnik-prijatelj-drustvo

#1 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Ljubavnik kao prijatelj u drustvu
Neke ce izneaditi ali mislim da vama zenama nije stalo da se vas ljubavnik dopadne
kao neka super osoba u smislu prijatelja vasim prijateljicama
vec kao nekog zgodnog sexi simpaticanog uspijesanog frajera i nista vise i pri tome po mogucnosti da ga od njih drzite na rastojanju za svaki slucaj :wave:

Dok mi muski (govorim o savremenom i koliko normalnom muskarcu)
zelimo zene pored sto su sexi super ribe..
imaju i onog da su prijetelji nasim prijateljima i kao osobe pri tome integrisani...
Neke s kim mogu o svemu da razgovaraju neko ko ce svog partnera podrzavati u drustvu i s drustvom.
Ogradjujem se od onih koji traze od djevojaka sjedeci na fotelji zureci u TV da njemu i njegovim prijateljima donose pivo

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#3 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

papaya je napisao/la:Mene, da izvinesh, zabole sta ce moji prijatelji da misle o mom ljubavniku.
Ili kako ga gledaju.

(mislim da bas nisam dobro razumjela temu)
Jesi.... :P vidim da jesi samo je potvrdilo moj stav :chuckel:

Avatar
lien
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 238
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Slovenia

#5 Post Postao/la lien »

pa ja mislim da je LAFF u pravu... evo meni je bila super reakcija jedne prijateljice kad je upoznala mog bivseg: Uau, nije los, uopce nije los...
Ili jedne druge malo kasnije, kad smo bile razocarane: Hajde tvoj je bar bio lijep!
Nazalost prekasno sam shvatila da ljepota nije sva, ustvari pos**** se na njegovu ljepotu...al dobro to je vec druga tema..
ali ipak, godi mi kad vidim da su mi kolegice zadivljene s mojim novim deèkom :D

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#6 Post Postao/la Bijesanpuz »

paaa.. valjda ako ti je ljubavnica.. to je nesto privremeno.. i normalno da neces gledat ni kakva je dusa, kakav joj je karakter niti bilo sta drugo.. nego ces gledat da ima dobro dupe, da ima dobre grudi.. i naravno da je dobrog stasa.. i da je mozes pokazat pred prijateljima...

To je tipicno...
Jer drugo ti nista ne treba :D.....


valjda..

al opet kazem.. nemam ljubavnika... [-X [-X
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#7 Post Postao/la ra-ja »

o ovoj temi nebih bas mogla razgovarati jer je ljubavnik u pitanju ,a ne bracni drug...
Pa svejedno...volim da sam u toku po svim pitanjima sa partnerom.njegovim problemima zivotu i radu....i u svakom slucaju ga podrzavam...Jer naravno mi predstavljamo jedan tim...

Nevolim zene koje glupo sjede i nemaju pojma o stvarima , problemima i
dogadjajima oko njih....a kamoli da se upute u diskusiju...

Ali njeno takvo drzanje moze zavisiti od vise stvari...

Mozda i muz nije zato da se ona reklamira na neki nacin....
Ili je neiteresuje nista vezano...po prirodi je takva
Ili je bas glupa.... za te stvari....
Ili je

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#8 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Ra-Ja je napisao/la:o ovoj temi nebih bas mogla razgovarati jer je ljubavnik u pitanju ,a ne bracni drug...

Ili je
Pa sta sad trebam na navodim za svakog pojedinacno zna se sta se je mislilo ljubavnikom

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#9 Post Postao/la ra-ja »

ljuubavni...je ljubavnik..... :baa:

Muz ...je muz.... :)


Dali sam ja promasila temu ..reci..????

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#10 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

ne pametuj znamo da si pametna
Odgovor je
Jesi



Off izbrisan idemo dalje

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#11 Post Postao/la pasa74 »

mislim da je Laff u pravu,zene su pomalo sebicne i vise oprezne od muskaraca kada je u pitanju upoznavanje ljubavnika ili momka sa prijateljicama,vjerovatno jer znaju kako su zene pokvarene :D :D :D


kod muskaraca je opet druga stvar u pitanju,mi rado pokazujemo ljubavnicu ili djevojku prijateljima,pogotovo ako je sexy i lijepa,jer hocemo da nam drugi pozavide na tome...tipicno muski :lol:
xxx...

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#12 Post Postao/la sabinax »

Ni ja ne razumijem pojam ..... ljubavnik...ljubavnik mi je nesto za koga nitko ne smije znati...osoba s kojom se vodi ljubav i ta se osoba ne pokazuje, mislim da nisam imala tu kategoriju osobe....

a sada ako se radi o deèku, partneru, suprugu...pa volim da je postena osoba koju se moze pokazati...ali nije uvjet...bitno je da se meni svida, ali mi imponira kada se svidi i drugima...

A sto se tice muskaraca...pa mislim da svi oni vole imati ljepoticu za pokazivanje...ali da ona slucajno ne pogleda nikoga...

Opet ja volim da je osoba s kojom sam u drustvu pametna, ali da voli samo mene :D ....onda se moze druziti i s ostalima :P
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#13 Post Postao/la indeks »

I mene buni ovo`ljubavnik` :-k ,ljubavnik se ne pokazuje nikome :lol: ,jer po mom shvatanju,ljubavnik je `zabranjeno voce,ilegala` :lol:
Ako cemo u tom kontekstu,neku noc sam slusala emisiju na radiju,i tema je bila~Ko je podliji u varanju?~Bilo je raznih komentara......osvrnula bih se na komentar @pase74,pa bih rekla da su zene pametnije,iz ovog ili onog razloga,pa ne govore i pokazuju svima da varaju muza,dok muski to rade neoprezno,glupo,ne razmisljajuci,iz razloga koje je on naveo,i budu lako otkriveni i procitani :)
Ali,onda se javila jedna psihologinja,i kao sa stanovista psihologije,muski su podmukliji kad varaju,i navela primjer~Ako je muskarac sa ljubavnicom,najnormalnije ce se javiti na mobitel,jer ga zove zena 8) ,a ako je obrnuta situacija,zena se ne smije javiti muzu,jer ce ljubavnik biti jako ljubomoran~ :-k :D

A ako cemo govoriti u smislu ljubavnik kao momak,suprug........izvini LAFF-e,ali po meni je tvoje razmisljanje plitko razmisljanje,vi ste muski vise `vizualni`tipovi od zena,bitnije vam je imati ribu pored sebe,a ne zenu :lol: :lol:

Riba sigurno ne bi htjela donositi tebi i tvojim prijateljima pivo dok gledate Evropsko fudbalsko prvenstvo,dok bi zena to radila s gustom,cak bi i sjela sa vama i popila koju pivu gledajuci utakmicu,skupa s muzem i njegovim prijateljima :)

I naravno,zasto svog momka,muza ne bih upoznala sa prijateljicama,vremenom ce se iskristalisati njihov odnos,da li ce se slagati ili ne,zavisi od njih,na to ne mogu uticati,ne bih trazila ni od jedne strane da se druze,ako se ne `simpatisu`,a sad razmisljati unaprijed o tome kakav ce biti njihov odnos,uhhhh,i da li ce se to pretvoriti u nesto vise od samog poznanstva i prijateljstva?Ne bih da se zamaram time :D

Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#15 Post Postao/la indeks »

Shvaler ili ljubavnik,obojica vodU ljubav....... :lol: :lol:

Odgovori