Nacionalitet partnera

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
zivinicannn
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 611
Pridružen/a: 02 Nov 2008 00:20
Lokacija: zivi

Re: Nacionalitet partnera

#153 Post Postao/la zivinicannn »

zar je vaznooo???????? stvarno me zaboli za nacionalitetom... ali vazno je kakva je u krevetu :)

Avatar
lezbejkaaa
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 55
Pridružen/a: 10 Sep 2010 21:09

Re: Nacionalitet partnera

#154 Post Postao/la lezbejkaaa »

spanca xD ili spanjolku xD
Lezbejkaaa: Zasto je bolje biti zena i sa zenom * Žene mogu iskoristiti svoj seksepil da dođu do onog što žele
* Postoji veća vjerojatnost da se proguramo preko reda*Ako prijatelj nabavi bolji auto, ne dobivaš slom živaca.

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Nacionalitet partnera

#155 Post Postao/la ra-ja »

zivinicannn je napisao/la:zar je vaznooo???????? stvarno me zaboli za nacionalitetom... ali vazno je kakva je u krevetu :)
Daj uozbilji se..tako govore pubertetlije a ne ljudi koji se spremaju za brak... [icon_flower.gif]

Ü braku je veoma vazan i bitan status...nacionalnost partnera..Ako su oboje fleksibilni da prihvate i usaglase vezu na nekoj prosjecnoj zajednickoj osnovi , a trebali bi biti dok su se upustili u tu vezu..onda brak svakako opstaje... [icon_flower.gif]

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Nacionalitet partnera

#157 Post Postao/la ra-ja »

papaya je napisao/la:ma nije bitan....da je bitan onda bi svi brakovi "nemesani" bili uspesni, a nisu....
LICNO NEMAM NIKAKVIH PROBLEMA; PODRZAVAM SVAKI BRAK ; JER DODJE DO NJEGA JER POSTOJI LJUBAV :!:

Ljudi kod kojih je ta nacionalnost razvijanja od rodjenja tesko da ce i razmisljati o braku druge nacionalnosti.
Ako se desi da se zaljube i sklopi se brak, znaci da su raskrstili sa vjerom dok su se upustili u tu vezu ili brak.
O svemu prije treba razmisliti i razgovarati jer niko neulazi u brak zbog avanture
:!:
Bilo koji brak se nerazvodi samo zbog nacionalnosti..nego postoji milijon razloga za razvod zbog kojih brak nije uspjesan...kao
prevara, razliciti pogledi na zivot, agresivnosti, alkoholizma, neplodnosti, itd itd :!:
Zadnja izmjena: andro, dana/u 28 Sep 2010 01:59, ukupno mijenjano 1 put.
Razlog: off obrisan - identican post

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Nacionalitet partnera

#158 Post Postao/la ra-ja »

Ra-Ja je napisao/la:
papaya je napisao/la:ma nije bitan....da je bitan onda bi svi brakovi "nemesani" bili uspesni, a nisu....
LICNO NEMAM NIKAKVIH PROBLEMA; PODRZAVAM SVAKI BRAK ; JER DODJE DO NJEGA JER POSTOJI LJUBAV :!:

Ljudi kod kojih je ta nacionalnost razvijanja od rodjenja tesko da ce i razmisljati o braku druge nacionalnosti.
Ako se desi da se zaljube i sklopi se brak, znaci da su raskrstili sa vjerom dok su se upustili u tu vezu ili brak.
O svemu prije treba razmisliti i razgovarati jer niko neulazi u brak zbog avanture
:!:
Bilo koji brak se nerazvodi samo zbog nacionalnosti..nego postoji milijon razloga za razvod zbog kojih brak nije uspjesan...kao
prevara, razliciti pogledi na zivot, agresivnosti, alkoholizma, neplodnosti, itd itd :!:

Kao dokaz za moj napisani post da je siguran i tacan :!:

U vrijeme kada nije bila ni misaona imenica da se rodi ljubav a kamoli da se sklopi brak izmedju partnera razlicite nacionalnosti , ali ipak je sklopljen brak izmedju poznatog mog dragog slikara , sugradjanina, inade begovskog porijekla, ISMETA MUJEZINOVICA i MARIJE.. [icon_flower.gif]

Cija je ljubav krunisana brakom!
Ostali su zajedno do kraja zivota. [icon_flower.gif]
Sahranjeni su na ateistickom groblju u Tuzli. :!:

To je dokaz ako imate ljubav kao oruzje ili orudje za rusenje svega onoga sto Vas razdvaja ,kao i za odbranu i zastitu Vase ljubavi... lako ce te sve probleme savladati ,tada Vam je sve pod nogama... !

Upravo zato sto se ljudi nehvataju svog tog oruzja ili orudja kao srestvo, ili im je u manjku volja i zelja; neznam , ali ZNAM , da nemaju dovoljno ljubavi ili je nemaju nikako..!

Ja ih se veoma dobro sjecam!

Avatar
akrep
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 95
Pridružen/a: 18 Jun 2010 16:09
Lokacija: cvrsto na zemlji

Re: Nacionalitet partnera

#159 Post Postao/la akrep »

nekad davno bi´ sigurno rekla za francuza [smile.gif]... jednom vidjela jednog francuza u vozu i bio mi bas sladak, valjda sam zato godinama govorila da su francuzi slatki...
koju godinu kasnije bi´ rekla talijana... i oni mi nesto bili slatki, mada ih nisam vidjala u vozu [smile.gif] ...
jos koju godinu kasnije bi´ rekla, nema veze moze svaki, samo da je "decko sa zapada" ... cinili mi se nesto da bi bili bolji od ovih nasih [smile.gif] ... paze, maze, slusaju [smile.gif] ... ma milina...

sad kontam, ma ja bi opet ba "naseg" ... onako bi mi, cini mi se, falilo meraka...

joj jesam konzerva, boze dragi... al´ et´ sta cu...
samo se jednom zivi...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Nacionalitet partnera

#161 Post Postao/la ra-ja »

zivinicannn je napisao/la:zar je vaznooo???????? stvarno me zaboli za nacionalitetom... ali vazno je kakva je u krevetu :)
Obrisali su post @zivinicanin ti si onaj mladi raznosac pizza..koji je vec odavno ima nekog pored sebe..Mlad si to zaista znam @bebanu nazivas tetom i neznas sta te u zivotu ceka nije ti na odmet par savjeta da cujes... :!:
Ovdje razmjenjujemo misljenje a ti uzmi ili ostavi od volje ti .... :!:
Tamo gdje si me slao zbog ovog posta , znam gdje je to.
Tamo sam isla kao savjetnik ili lijecnik..Probudila sam jednog apsolventa sumarstva jos kao mala djevojcica ..ciji su roditelji danima plakali zbog njegovog stanja ,jer su osjetili da ga gube. :(
Neposredno poslije je poslat na kliniku u Popovacu odakle se vracaju sasvim rijetki primjeri nazad.
Neznam sta je sa njim bilo, svakako nije sigurno vise ziv. [huh.gif]

O kako je tesko gledati onako stasito mladica koji zeli da otvori oci i da razgovara , a nesto ga u tome sprecava .To je borba da iz paralizovanog stanja ozivis..
Isla sam 3 puta tamo i uspjela da ga probudim,na njihovu molbu.
Najednom su mi roditelji stavili zabranu da tamo odlazim!

Da dodam..a Vi studirajte!!!

Djeca rodjena u mjesanom braku su veoma ambiciozna , inteligentna kao rezultat i uspjesna :!:
Zadnja izmjena: ra-ja, dana/u 01 Okt 2010 17:38, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Nacionalitet partnera

#163 Post Postao/la ra-ja »

Ra-Ja je napisao/la:
zivinicannn je napisao/la:zar je vaznooo???????? stvarno me zaboli za nacionalitetom... ali vazno je kakva je u krevetu :)
Obrisali su post @zivinicanin ti si onaj mladi raznosac pizza..koji je vec odavno ima nekog pored sebe..Mlad si to zaista znam @bebanu nazivas tetom i neznas sta te u zivotu ceka nije ti na odmet par savjeta da cujes... :!:
Ovdje razmjenjujemo misljenje a ti uzmi ili ostavi od volje ti .... :!:
Tamo gdje si me slao zbog ovog posta , znam gdje je to.
Tamo sam isla kao savjetnik ili lijecnik..Probudila sam jednog apsolventa sumarstva jos kao mala djevojcica ..ciji su roditelji danima plakali zbog njegovog stanja ,jer su osjetili da ga gube. :(
Neposredno poslije je poslat na kliniku u Popovacu odakle se vracaju sasvim rijetki primjeri nazad.
Neznam sta je sa njim bilo, svakako nije sigurno vise ziv. [huh.gif]

O kako je tesko gledati onako stasito mladica koji zeli da otvori oci i da razgovara , a nesto ga u tome sprecava .To je borba da iz paralizovanog stanja ozivis..
Isla sam 3 puta tamo i uspjela da ga probudim,na njihovu molbu.
Najednom su mi roditelji stavili zabranu da tamo odlazim!

Avatar
Bebana_de
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6786
Pridružen/a: 11 Jan 2009 21:27
Lokacija: put u Ljubicastom

Re: Nacionalitet partnera

#164 Post Postao/la Bebana_de »

Ra-Ja je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la:
zivinicannn je napisao/la:zar je vaznooo???????? stvarno me zaboli za nacionalitetom... ali vazno je kakva je u krevetu :)
Obrisali su post @zivinicanin ti si onaj mladi raznosac pizza..koji je vec odavno ima nekog pored sebe..Mlad si to zaista znam @bebanu nazivas tetom i neznas sta te u zivotu ceka nije ti na odmet par savjeta da cujes... :!:
Ovdje razmjenjujemo misljenje a ti uzmi ili ostavi od volje ti .... :!:
Tamo gdje si me slao zbog ovog posta , znam gdje je to.
Tamo sam isla kao savjetnik ili lijecnik..Probudila sam jednog apsolventa sumarstva jos kao mala djevojcica ..ciji su roditelji danima plakali zbog njegovog stanja ,jer su osjetili da ga gube. :(
Neposredno poslije je poslat na kliniku u Popovacu odakle se vracaju sasvim rijetki primjeri nazad.
Neznam sta je sa njim bilo, svakako nije sigurno vise ziv. [huh.gif]

O kako je tesko gledati onako stasito mladica koji zeli da otvori oci i da razgovara , a nesto ga u tome sprecava .To je borba da iz paralizovanog stanja ozivis..
Isla sam 3 puta tamo i uspjela da ga probudim,na njihovu molbu.
Najednom su mi roditelji stavili zabranu da tamo odlazim!
Pa sta ako me zove Tetom,,Sve ti znas ,,cccc [Happy.gif] ko radio mileva si ovog foruma [icon_flower.gif]

a sta to kazes imas neku snagu li sam ja to pogresno svatila,,tebe je ponekad tesko skontat :!:
Jedan Zivot gde,prestajem Ja,gde pocinjes Ti
jedna Ljubav,gde stali smo Mi gde sad su Drugi


http://www.youtube.com/watch?v=BpgmT9u0fDM

Tatanka
Pocetnik
Postovi: 28
Pridružen/a: 09 Dec 2008 23:54

Re: Nacionalitet partnera

#165 Post Postao/la Tatanka »

meni je nacionalitet jako bitan... npr. ja sam rutav... a ona moze bit' il' rutava il' obrijana... nemoze nikako drugacije... inace nema nista od partnerstva....

Odgovori