Nacionalitet partnera

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
lisko
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1160
Pridružen/a: 13 Okt 2009 16:08

Re: Nacionalitet partnera

#137 Post Postao/la lisko »

vazno je da se ljudi nadju jedno za drugo nacijonalnost nije vazna nikako.....

Avatar
basista
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2094
Pridružen/a: 19 Aug 2009 00:17

Re: Nacionalitet partnera

#138 Post Postao/la basista »

.. Mislim da je ova tema apsurdna.. jer se trazi smisljen odgovor na nesto sto se samo desava i odvija u nama,brzo ili sporo ali sasvim sigurno ne i smisljeno.. [cool.gif]

zivinicannn
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 611
Pridružen/a: 02 Nov 2008 00:20
Lokacija: zivi

Re: Nacionalitet partnera

#139 Post Postao/la zivinicannn »

meni nebitno ili bosanka ili indijanka isto samo neka je zensko :D

mrakacha
Pocetnik
Postovi: 19
Pridružen/a: 28 Jan 2010 19:01

Re: Nacionalitet partnera

#140 Post Postao/la mrakacha »

e kad bi mogli napraviti ono sto mi zelimo hehehe.ja bi svabu vala al da ima kako se ono kaze temparament bosancerosa ;) svabo da je crn visko zgodan i da nije hladan kako kazu ove cure ovde. oni su tolerantni ljudi imaju drugi mentalitet od naseg :)nema ljubomore neke ako imas havera imas ga i svabo ti nikad nece prebaciti sto te zvao sto si pila kafu s njim,ako ga nadje u kuci da sjedi s tobom nece te odma napadat da si se je*ala s njim kao nasi na primjer ppci koji su zatucani...e zato je svabo zakon al nema takvog s ovim opisom hahahah

Avatar
ekrankaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 633
Pridružen/a: 20 Okt 2008 03:26

Re: Nacionalitet partnera

#143 Post Postao/la ekrankaa »

musliman
http://www.youtube.com/watch?v=Rdgmzoqc5xc

Postoji jedna tocka u tvom zivotu kada shvatis- tko je vazan, tko nikad nije bio vazan, tko vise nije vazan i tko ce uvijek biti vazan. ...

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Nacionalitet partnera

#145 Post Postao/la im_ex »

papaya je napisao/la:Harmonikasa....

i na spisku mi fali samo jos hrvat :P
Da si umjesto harmonikasa pomenula gazdu, probala bih te "skuciti" ... ovako, nista, do daljnjeg [icon_flower.gif]
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Nacionalitet partnera

#146 Post Postao/la ra-ja »

Posto se razlikujem od mnogih vjernika inace,a mislim da se ujedno veci vjernik od mnogo kojih koji se ovdje proklamiraju kao vjernici.Te mogu sada kada sam uvidjela i procitala mnoge ljude koji su ovuda prosli, mogu konacno dati svoje misljenje o ovoj temi...

Multinacionalni brak, ako su oboje vjernici da imaju recimo krst u ruci i prati tradicije svoje vjere a drugo isto nosi tespih i prati tradicije svoje vjere , nema sanse da uspije.... :!:
Postavila sam se u obje situacije ali nisam bila to Ja, jer ja nemogu to biti nikada ,tako razradjena po vjeri, zato sam dosla do tog zakljucka... :!:
Recimo u njenom stanu na zidu Bogomolje , Svetci i Krst, crkva [icon_flower.gif]
A u njegov stan Alaturko namjesten sa cilimima ..Kur"an, Tespih, Chaba, dzamija... [icon_flower.gif]
Inace moralo bi jedno pretegnuti..ili odakle si , ma znas odakle mi je zena..ili drugacije odakle mi je covjek... [eusa_think.gif]

Jedino je moguce, sto se nekada desavalo kod nasih iseljenika, koji su se zvali muslimani ali ne tradicionalni..prelazili su na Katolicanstvo zbog partnera/ke koja je to striktno trazila, zbog vjencanja u crkvi ili bilo koje druge tradicije koju je vodila cijeli zivot... tu je brabk sasvim normalno tekao... [icon_flower.gif]

Odgovori