Interesantna tema o muskoj ljubomori

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#61 Post Postao/la ra-ja »

ekranka1 je napisao/la::baa:

ja polazim sa stajalista ,da s nekim koga znas i koga mozes dobro porcjeniti u ponasanju ,gestama ,ocima ,mimici ,itekako dobro znas jel ta masaza odraz necega vise ili nije..
ja sam onda sto posto lakovjerna zena ,posto smatram to normalnim,ali ne uvijek i ne sa svakim..

ono sto vasa svijest signalizira samo je produkt onoga sto imate u podsvijesti..i nacin na koji bi razmisljali da se vama to desi..
nemojte se naci uvredjeni ali tako jest..
Nemamo mi u posvjesti nista...Sama reakcija njenog muza je razlog da to vise neradi...
Ako kolegi treba maser neka ide ..placenom maserki ...pa neka ga uz duz i popreko masira.....
Nisam uopste uvredjena za tvoj komentar...nije prvi puta da se neslazemo u misljenju...a vjerujem niti posljednji....
Ja bih jedino mogla biti maserka u svojoj porodici.... :-k

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#62 Post Postao/la sabinax »

Hebem vam...ispadoh prava nevjernica....sutim i odoh spavati :wave:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#64 Post Postao/la vornevljev »

sabinaX je napisao/la:Hebem vam...ispadoh prava nevjernica....sutim i odoh spavati :wave:

hajde nemoj biti k'o ja.........hehehe

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#65 Post Postao/la bosman »

sabinaX je napisao/la:Hebem vam...ispadoh prava nevjernica....sutim i odoh spavati :wave:

Hajde jos malo, nece vise biti kritika! [-X

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#67 Post Postao/la bosman »

ekranka1 je napisao/la:halo ,dramatizirate sada :D


covjek ima svijest ,karakter ,moral i osnovno pravilo ,ako hocete koje se zove postenje ,koje ne moze jedna masaza ,dvije ,tri za cijelo brdo karamela pomjerit u stranu i maknut osnovu i stav koji imam u vezi toga..tako smatram da je i kod vas..

kakvi ste vi labilni karakteri ,sory na izrazu ,al ne znam nac adekvatniji izraz,kad se poistovjecujete sa zivotinjama ,a iskljucujete osnovno pravilo ,koje je bitno u cijeloj prici..postenje ,zar mislite da nema toga :baa:


ebiga sad razmisljam sta da vam kazem da smo spavali nas cetvoro u istom krevetu ,2 muska 2 zenske..mislim da bi me lincovali :lol:

Nebi ako sam ja jedan od njih dvojice! :D A inace sex je jedini zivotinjski nagon koji je ostao u ljudima! :chuckel:

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#68 Post Postao/la vornevljev »

Ok je to ,ali ja kazem da svaki muskarac na to misli,i siguran sam i u tvoje i sabinino ono da ne biste to uradili,ali svi mu¹karci na to misle,ili mozda grijesim,a to sto svi to ne urade je zbog posljedica,jer jedan sex nije vrijedan braka.

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#70 Post Postao/la bosman »

Uvijek zene pokusavaju da nas naprave ljubomornim i to je cinjenica! A mi nesmiojemo na raskrsnici ni da okrenemo glavu ni na lijevu ni na desnu stranu! I to je tzv. emancipacija zena!

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#72 Post Postao/la vornevljev »

Ne mo¾e meni niko reæi da mu¹karac nije ljubomoran kad mu tako ¾ena ne¹to isprièa,neki mogu i skrivati i govoriti da nisu,ali zapravo jesu,jer vole svoju ¾enu i jer je prirodni nagon da "¹tite svoju teritoriju" i ja kad sam imao djevojku i ne volim plesati,ona ple¹e s mojim prijateljem,ali ja sam tu i to je ok.A i ¾ene su ljubomorne isto,ako ne i gore,ali to je neka druga tema

Odgovori