VeZa na NeTu -iluzija il stvarnost

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#46 Post Postao/la sabinax »

LAFF je napisao/la:
papaya je napisao/la:U zivotu nisam dozivjela da me neko kune, i sad da docekam ovdje
[-X
Koja je to idot faca cccc haha zar i toga ima
heheheh ima i mene su ovdje proklinjavali...ali kakve to veze ima s net vezama :-k
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#47 Post Postao/la maida_20 »

Pa sta znamo kakav je razlog bio tog proklinjanja,krajnje je glupo joooj...

Mislim da pojedini traze ovdje sto u realnom svijetu ne mogu da dobiju,shvataju sve ovo previse ozbiljno a ne kao nesto opustajuce,zabavu...

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#48 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

haha mozda su zaljubljive prirode @maida20
pa naravno da je glupo
ali eto ja tako pojedincima opucam ban pa meni prijete
a da mi je ovako nekog sresti pa da ga vidim u lice haha
bilo bi veselo :)
A da se vratim na temu....
Naravno da je iluzija ako nemas neki drugi vid kontakta, napr da opet ponovim da ushtines

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#49 Post Postao/la ra-ja »

papaya je napisao/la:Apsolutno nije bitno ko je to, ali da mi je da se vise ovaj forum shvati kao zezanje i opustanciju.

Ne ide to tako...
Da forum je za zezanciju ...a ne za vrijedjanje...slazem se.....

Neznam ko te je kleo....i zasto...ako si se zezala na svoj racun zasto bih to kome bilo krivo....??? :-k boze sacuvaj.....

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#50 Post Postao/la im_ex »

heeej ... ada se vratimo temi, a? :baa: :D





8)
Naravno da je moguca :baa:
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
dare__71
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1286
Pridružen/a: 12 Dec 2007 02:00
Lokacija: tuzla

#54 Post Postao/la dare__71 »

Dali je moguca,jeli to iluzija ili stvarnost....sta je ljubav uopste.....Moje licno misljenje je da se to moze desiti i jedan sam od onih kojima se to desilo,dovoljno je samo priznati da je moguca i desit ce vam se(pretpostavljam da ce mnogima izazvati podsmijeh na licu taj komentar)...Nestvarna jeste priznajem ali se desava osobama koji su trenutno usamljeni imaju mastu da sve to sastave u cjelinu i zaokruze...koliko ce trajati to samo njih dvoje znaju jer konacni zavrsetak(finale dali sretno ili ne) uvijek trazi fizicku prisutnost ...ali sta je meni to znacilo..tek upoznavanje nekoga nepoznatog ali interesantnog(da rijesim dilemu bila je ona u pitanju :D )i neobavezni razgovor osobe koja je vapila za ljubavi i paznjom a to sam tek kasnije saznao....Fizicki razgovor izmedzu dvoje prisutnih tek upoznatih su ovijeni tenzijama,zeljom i masom sumnji i nekome ko izgubi hrabrost to predze u tek susret sa uzdahom i na tome se zavrsi ali ovdje razgovor ima smisla gdje je za nekoga tek ubijanje vremena ali za nekog ova slova budu note vrhunskog kompozitora pretocene u najljepsu muziku ikada sastavljenu...ta slova i rijeci imaju smisao i dobijaju oblik...Isto se desilo i meni a nemajuci pojma kako i kada,jednostavno tipkas i citas rijec volim te ....i onda panika kada shvatis da to zaista i osjecas.Nije mnogo bolje od fizicke prisutne ljubavi ali ni gore...naravno nadzes nacina da razmijenis slike,odmah kupis kameru ako je nemas i kujete plan kada ce te se sresti i zagrljajem to sve zaciniti.Siguran sam da to i uspijeva ali i ako ne uspije vjerujte bol je ista...naviru suze i molbe,kida vam se utroba i zivot izgubi smisao za vas....Za zajednicki suzivot neupoznati partnera je vec osudzeno na propast ali ako to uradite preko NETA u kome vam on ili ona otvori sve karte o sebi razmisljajuci da vas nikada nece ni vidjeti niti sresti shvatis da je upravo to ta osoba....ccc oprostite malo sam se zadubio i razvukao ali se nadam da sam bar neke uvjerio da je to moguce :ballbounce:

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#56 Post Postao/la sabinax »

Lijep post dare...ali ne rece ti nama kako je to zavrsilo, jeli preslo u vezu ili je ostala iluzija (ako je prekinuto, jeli prekinuto kao i sto bi svaka druga obicna veza pukla ili upravo zbog te svoje internetske komponente)
Mozda sam previse radoznala 8)
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
zapisnicar
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2167
Pridružen/a: 28 Jul 2008 02:00
Lokacija: Burma

#57 Post Postao/la zapisnicar »

Moguca je veza na NETU.


Ja sam zadovoljan svojom vezom :)

Avatar
cooma
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 123
Pridružen/a: 15 Apr 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#60 Post Postao/la cooma »

sve je moguce zasto ne!!!!!!!!
dobro dobrim

Odgovori