VeZa na NeTu -iluzija il stvarnost

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
ADMIN_BOL-CHAT.DE

#17 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

OK...
Ti imas takva iskustva..ne zelim da polemisem.
Za mene su ono sto mogu dohvatiti i ustinuti :)

Takvim i tebi ukoliko se o tebi radi iskreno zelim da se cuvate i da procitate zadnju recenicu moju :P

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#19 Post Postao/la Bijesanpuz »

mogu reci da je u zivotu sve iluzija.. Nista nije 100 % stvarno niti sigurno.. PA bila veza preko neta, bila u zivo ili ne znam ti ja na kakav drugi nacin..

imam prijatelje i live i preko neta koje nisam vidio.. Na neki nacin su me svi iznevjerili... Tako da to ne prestavlja razliku jesi li vidio ili nisi..

zasad imam samo jedno cvrsto prijateljstvo, i jos uvijek me nije iznevjerila. Jedna moja prijateljica koju jos uvijek neznam, mozda nekad upoznam, ali kojoj mogu sve ispricati i od koje mogu trazit bilo kakav savjet, a takodje i ona od mene.. I siguran sam da ce to prijateljstvo dugo trajati...


I jos uvijek gajim obe vrste prijateljstva.. Pa koliko trajalo trajalo.. Covjek ne moze biti sam..

Ali vjerujem da moze trajati dugo dugoo iako se nikad ne vidis sa njima...

A sad za ljubav je malo drugacija situacija... Moze se da se upozna na netu i sve to..ali ako se nebi vidjali... nema od te ljubavi nista.. nemoze opstati. Ne samo zbog pipkanja i stipkanja, sto bi rekao LAFF, nego jednostavno nemoze se izdrzati tako...
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#22 Post Postao/la pasa74 »

papaya je napisao/la:Upoznao sam ¾enu preko Interneta.
Ostavila me je kad mi je pao sistem.

i kako si to preboljela :lol: :lol: :lol: :lol:
xxx...

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#25 Post Postao/la vornevljev »

baustelac-de je napisao/la:Ipak primjetio sam da dosta ljudi na netu pocinju te veze,jer im to fali u zivotu,pa im je ovo kao neka vrsta utjehe!!!!
=D>
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#28 Post Postao/la mrki62 »

Ni¹ta vi haman ne znate - sve je moguæe pa i ta vrsta veze :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#29 Post Postao/la im_ex »

Sve je moguce ... sve bas sve.
Samo, ne razumijem osobe koje se kvartaju u tako nesto a nisu rascistile sa sobom, htijenjem, spremnoscu i smjeloscu.
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
fikra
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 101
Pridružen/a: 08 Mar 2008 02:00
Lokacija: Austria

#30 Post Postao/la fikra »

Pa ja mislim 70% iluzija 30% stvarnost. Jedna moja poznanica(Austrijanka) je upoznala svoga muza preko neta tomu je vec 5 god. A stekli su isto tako preko neta dosta prijatelja sa kojima se danas srecu i druze. Mozda je prijateljstvo lakse ucvrstitii sresti raju sa neta ako su iz iste zemlje, mislim da u istoj zive.Ali bilo iluzija ili ne lijepo je i preko neta nekoga upoznati malo se dopisivati bez ljubomore i neke posesivnosti to prijateljstvo odrzavati, pa ko zna mozda se te osobe nekad i sretnu. Stara poslovica "Nikad ne reci nikad" :wave: :lol:

Odgovori