Kakvu vrstu muskaraca bi zene htjele

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Kakvu vrstu muskaraca bi zene htjele

#1 Post Postao/la sabinax »

sabinaX je napisao/la:Mislim da u svakoj zeni treba biti obje strane njezna i strasna (kod nas blizanki horoskopskih to nije nikakav problem), znate onu staru uzrecicu kakva treba biti zena: "na cesti dama, u kuhinji domacica i u krevetu k****", pa stoga je najbolja kombinacija svega toga (ali naravno na pravim mjestima, hehehhehe da ne bude na cesti k****, u krevetu domacica a u kuhinji dama :lol: )...mislim to je savrsen spoj onoga sto muskarci traze od svoje bolje polovine, zanimljivo je samo to sto zene do sada jos nisu postavili nikakve kriterije za svoje jace polovine :-k
Pa kad sam vec tu, sto da ne....... na cesti zastitnik, u kuci majistor, u krevetu njezan
:P
Hehehhe evo na brzinu postavih temu jer nemam puno vremana, uglavnom Papaya odgovori da bi rado na cesti njeznog, u kuci zastitnika a u krevetu majstora :lol: :lol: :lol:
Da cujem ostale, mozete prosiriti malo....pridruziti cu se kasnije 8)
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#3 Post Postao/la sabinax »

Ma ne trazimo savrsene, ali pricamo (ako vec oni mogu o nama sto mi nebi o njima) kakav bi trebao biti onaj barem priblizno savrsen, evo ja npr.znam da majstora ima jako malo, ima onih stara skola, generacija mog tate sto stvarno znaju sve popraviti u kuci, ali imas ih, brate, kamara ovih mladih sto ne znaju skoro zamjeniti ¾arulju,
zastitnici, hm isto su rijetki...vise bi se reklo da ima grubijana koji se jedva cekaju posvaditi i potuci s nekim, a razlog mozda politika ili kakve prepirke a da zastite svoju polovicu slabo...
sad o njeznima se da jos raspravljati, nazalost sada nemam vremena :D
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#5 Post Postao/la sabinax »

Naravno s godinama se kriteriji mjenjaju...sazrijevamo s godinama, zato i postoji tema, da vidimo kakvi bi vam u ovom trenutku odgovarali
Meni bas onako kako sam napisla.....
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#6 Post Postao/la vornevljev »

papaya je napisao/la:Ne trazim ja savrseno, jer mogu samo da dobijem ono sto i zasluzujem.
Vidis Sabina, mi smo starije, i mi sada drugacije biramo nego sa 20. I zato je i teze, ustvari tebi ne, ti si u vezi/braku. Ali recimo meni jeste.
Ako mi se prije (a jeste) svidjali samo, ali pazi, samo, rokeri sa dugom kosom, koji puse jednu za drugom, piju, koji je cesto sam, kojem je sve ravno, koji ne prica puno...sada stvari stoje dugacije.
nije vrag da si popustljivija sad,smanjujes kriterije.eh ne znam valja li ti to
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#8 Post Postao/la vornevljev »

ja imam dvije od ovih osobina gore nisam religiozan i nisam ¹krt

pitanje:da li sam ja uopæe muskarac
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#9 Post Postao/la sabinax »

E Papaya...pa sada si zbilja pretjerala, hehehhhee najbolje mi ono da voli svoju majku ali da stane na moju stranu :lol: :lol: :lol:
Na zalost, moram ti reci, ako budes trazila bas ovo...da ces ostati sama :huh:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#12 Post Postao/la sabinax »

da ali da cjeni i postuje svoju majku a da stane na njenu stranu i kad nije u pravu...to je po meni kontradiktorno, ali ajte zive bile pa vidjele, da takvog nece naci...nisam pesimista, vec samo optimista s iskustvom :lol:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Odgovori