Formule sreće

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#17 Post Postao/la sabinax »

hypnose je napisao/la:po meni kad se dvoje istinski vole sve ide samo od sebe ne znam kod mene i nakon cetvrt stojleca je super jos uvjek kad se pogledamo ima elektriciteta ....jos uvjek smo u stanju satima da razgovaramo,kad ode za bosnu osjecam se ko siroce usamljeno i jadno, nista narocito ne cinimo,samo se volimo.....mozda se moraju naci kako neki kazu srodne duse [smilie=my heart fire up for you.gif]
Sretna si ti Hypnose
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#19 Post Postao/la vornevljev »

EdeLa67_ je napisao/la:
vornevljev je napisao/la:Po¹to je formula matematièki pojam,a matematika je egzaktna (2+2=4,mo¾e nekad biti i 5,ali ja to sad ne znam izraèunati),sreæa nije,nego je samo te¾nja.Dakle sve je to uredu i ti savjeti gore navedeni su ok,ali ako nema "onog" neèega,mo¾e¹ ti i razgovarati i pra¹tati i smijati se,pa èak ako ti se da i dubiti na glavi,ali d¾aba je.

Ej, kako je kod mene u vezi: 1+1=3 :D
i to je sasvim logicno :cool:

Ali upravu si kada kazes da gore navedeni savjeti nisu dovoljni za uspjesnu vezu,, tu treba vise.
"Nas dvoje smo bili TROUGAO SREÆE!!!"

Rambo Amadeus-svjetski mega-car,supersonièni DJ kristalne boje glasa

Je li to kod tebe ovako Edela?
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#20 Post Postao/la sabinax »

hypnose je napisao/la:
sabinaX je napisao/la:
hypnose je napisao/la:po meni kad se dvoje istinski vole sve ide samo od sebe ne znam kod mene i nakon cetvrt stojleca je super jos uvjek kad se pogledamo ima elektriciteta ....jos uvjek smo u stanju satima da razgovaramo,kad ode za bosnu osjecam se ko siroce usamljeno i jadno, nista narocito ne cinimo,samo se volimo.....mozda se moraju naci kako neki kazu srodne duse [smilie=my heart fire up for you.gif]
Sretna si ti Hypnose

Bino tako mi grah pao ili nasla tuta guicu sto je znao reci moj tata :D
Vidis mozda je ovo najveca istina, nema formule srece, nego si jednostavno sretan ili nisi...mozda dobra karma iz proslih zivota...ili je to jednostavno tako :)
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#23 Post Postao/la Bijesanpuz »

Sreca se ne dobija.. ona se gradi i zasluzi..
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Odgovori