Da li obiljezvate svoju teritoriju

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#16 Post Postao/la Bijesanpuz »

slika

To je ono u stilu ovoga... JA sam tu bio... Da se zna kada drugo pasce naidje...



Naravno da i ljudi obiljezavaju svoju teritoriju.. Pogotovo partnera skim je.. nemora to znaciti da napisu plakatu i zalijepe na ledja partnera "ovo je moje" nego na neke druge nacine..
To ti je recimo ono.. KAd setas sa djevojkom i drzite se za ruke, ili ispod ruke.. Ako setas sa prijateljicom setas samo jedno pored drugog..
Znaci dragu uzmes za ruku da bi drugi vidjeli da ste vi par ... I da kazu.. a vidi ih jesu sladak par :D

I slicne situacije....

A naravno da mi pripada osoba s kojom sam u vezi i da ja njoj pripadam.. AKo nije to, pa onda nije ni veza.. Pripada meni a ne nekom drugom.. I uprav zbog te pripadnosti i ne idemo u "izlete" iz veze.. Jer pripadas jednoj zeni odnosno jednom muskarcu... :D
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#28 Post Postao/la sabinax »

Mothman je napisao/la:ma nema ba zene odmah skrenu s teme, vas treba stalno usmjeravat' a nas vuc' za rukav, svega mi al' tako je... ;-)
treba li sta brisati :D samo reci, ali ja mislim da smo u okvirima, obiljezavanja :D
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#29 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Mothman je napisao/la:ma nema ba zene odmah skrenu s teme, vas treba stalno usmjeravat' a nas vuc' za rukav, svega mi al' tako je... ;-)
:lol: =D>

Odgovori