Da li obiljezvate svoju teritoriju

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#31 Post Postao/la sabinax »

Mothman je napisao/la:
sabinaX je napisao/la: treba li sta brisati :D samo reci, ali ja mislim da smo u okvirima, obiljezavanja :D
ma nemoj sabinice, nista ne diraj, samo ako krenemo (h)asikovat' promijeni naslov topika da ne ulijece svako...

nego kako ide s ovim zvjezdicama, moram' li koga izudarat' il' dat' tele il' janje il' ono stat' u red, pa kad dodje...
Samo nastavi kako si poceo pisati...bit ces ti dobar forumash, osjetim to...dobrodosao
Evo i ja te obiljezila :P
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#38 Post Postao/la im_ex »

hamid-islam je napisao/la:moja teritorija je VOJVODINA preljepa zemlja puna ¹arenila naroda i narodnosti nema republike iz ex-yu kome moja domovina nije pomogla volim je jako i njena teritorija se zna dunav i sava nas dijele od srbije a drina od bosne. to je ravnicapuna ljubavi i tolerancije.
joooj, Hamid-aga ... ako li ti ja dodjem :mad:



Rijetko kad da obiljezavam svoju "teritoriju" - proslo je ono: mladost - ludost ... sad je: sredovjecnost - mudrost :D
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#41 Post Postao/la sabinax »

vidovita_dzemila je napisao/la:ma jok. bolje je pustit ga s lanca da vidimo kako æe daleko otiæi.
Upravo to, a kada ode odvec daleko, bolje mu je da se vise ne zna vratiti kuci :lol: :lol: :lol:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Odgovori