Prolazna afera ili (veza)

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#16 Post Postao/la mrki62 »

Drage ¾ene,.... imam ja dobro rame za plakanje :P
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Prolazna afera ili (veza)

#18 Post Postao/la ra-ja »

EdeLa67_ je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la: Dobro sam procitala...i dobro svatila...Mogu za sebe reci..nikada nisam upadala u tudju vezu..pa ni u takvu gdje je privremeno raskinuta;te samim tim nisam imala te probleme koje povlaci takva veza....Momke koje sam poznavala...Neznam da su imali prije mene ikakvu vezu..

Ali sretala sam ljude koji su imali takve probleme.....
To je zaista problem...ako se to rame za plakanje i samo rasplace....
Gdje njih nadje.


I meni se nikada nije desilo da sam bila nekom prolazna afera, da je neko trazio utjehu u meni, da preboli proslu ljubav ili nesto u tom smislu.
Naravno, nemam jos toliko iskustva, i (prave) veze koje sam imala mogu se pobrojati na dvi ruke, ali cini mi se da sam uvijek oprezna
i da nikada ne letim tako brzo u novu veze, jos u bosni pogotovo :chuckel:
Eh sada, kada bi se to nekada desilo, kada bih ja sluzila kao rame za plakanje, i otkrila da kod mog dragog se nije radilo u ljubav prema meni,
nego nacin da preboli drugu, to bi mi tesko lezalo na dusi.
Tesko je kada znas da te osoba ne voli, ali kada saznas da te ne voli i da je te samo iskoristila, onda je jos teze.
Ja kakva sam, bih prema svijetu glumila jaku, ne bih ni suze pustila, bila hladnokrvna i imala stav kao da mi je svejedno, ali u taj tren kada bih bila
sama, onda bih mozda i suzu pustila (mada mislim da ta osoba cak nije ni moje suze vrijedna)
Neznam sta si mislila sa tim kako ih nadjoh....slucajno se nasli...

Mene nikada nije interesovalo...s kime su prije imali vezu...Oni su bili slobodni bez veze kada sam se sa njima upoznala....
Bas mi je glupo pricati o tome...a kamoli biti rame za plakanje..Cuj da ga tjesim...nebih sebi to dozvolila.... :-k

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#19 Post Postao/la mrki62 »

Imal kakva da je tje¹im :P
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Prolazna afera ili (veza)

#20 Post Postao/la beca »

LAFF je napisao/la:Da li vam se je desilo to da ste prolazni Muskarac ili Djevojka u vezi bili??
Ono upadnete u neku vezu sasvim slucajno
ali taj vas partner je imao vec neku dugu vezu i postanete poralzna afera
Ono bili ste rame za plakanje...
saznali sve i svasta podmetali se kao prijatelj...
bili sagovornik zrtvovajuci svoje vrijeme....
da bi na kraju cak mozda vas polili hladnim tusem

Osjecaj da ste bili samo lijek koji je prikraju ispijen
ili kratko receno bili ste... Most vremena

Hm moje misljenje posto u takvim vezama smatram imaju samo dvije solucije
Jedna o tih je i moja hladnopkrvno okrenuti ledja kao da nista nikad nije ni bilo izbrisati memoriju...
Nastaviti svojim putem do onog momneta gdje ste stali jer biti neko drugi od onog sto niste nije vrijedno koliko god ta ljubav bila
meni bas nije jasno to tvoje misljenje, ali hajd....

nisam nikome bila lijek, niti je ko meni bio lijek....

mislim da ta tvoja konstatacija zapravo i ne postoji.....

mozda su ljudi u zabludi, o tome sam vise puta razmisljala, kako neko nekome moze biti lijek.....ne...u toj osobi mora postojati nesto da bi druga osoba bila sa njom....ne vjerujem da ljekovitost ima veze sa tim.....samo je stvar toga da li neko osjeca da je nekoga iskoristio ili da je on iskoristen....

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Prolazna afera ili (veza)

#21 Post Postao/la nella26 »

Nisam hvala Bogu nikome bila rame za plakanje i utjeha niti bih tražila da neko meni bude.
Ne razumijem ljude koji iz nekog očaja otrče drugome u zagrljaj i tu se tješe pa to je samo gore.
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Odgovori