Ne juri za momkom...

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: Ne juri za momkom...

#17 Post Postao/la badgirl »

papaya je napisao/la:neces ga stici.
Okreni mu ledja
sam ce ti prici.


Sjeti se ja toga...okej bilo kad sam bila 15, vazi li to i sad, u ovim poodmaklim godinama? :-k



to je ziva isitna ....nisam jednom to na vlastitoj kozi dozivjela . ali kad ja to neznam ebiga ...ja sam previse iskrena , brzopleta , i direktna za ovaj ludi svijet.
i za takve igrice nemam ni volje a ni zivaca ....ma bosanac kad loli onda loli , ali zato i pati .

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Ne juri za momkom...

#18 Post Postao/la ra-ja »

BILO MOMAK ILI MUZ ....NETREBA JURITI ZA NJIM.....
NEGO JEDNOSTAVNO NAPRAVIS BURANIJU ILI SPINAT BACIS PRED NJEGA PA AKO HOCE NEKA JEDE..
MISLIM DA PREMA VOLJENOJ OSOBI TREBA BITI PAZLJIV A TO NEZNACI DA JURIS ZA NJIM......

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

Re: Ne juri za momkom...

#19 Post Postao/la belly_dancer »

Hahahah neka fala.Nije mi baš u planu da se ponižavam zato šta je neko došao do zaključka da si nismo baš neke srodne duše.Nema smisla se mjenjat zbog nekog,zato bolje pustit nek ide...
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
_ramayana_
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 654
Pridružen/a: 09 Sep 2008 02:00

Re: Ne juri za momkom...

#20 Post Postao/la _ramayana_ »

Meni mama davno rekla kceri ne juri za deckima izgubices glavu i slomice ti srce heheheh i ja je poslusala :lol:

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

Re: Ne juri za momkom...

#21 Post Postao/la belly_dancer »

_RAMAYANA_ je napisao/la:Meni mama davno rekla kceri ne juri za deckima izgubices glavu i slomice ti srce heheheh i ja je poslusala :lol:
tako treba :) mame su u pravu.u ovom slučaju 100% u pravu :mrgreen:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Ne juri za momkom...

#22 Post Postao/la ra-ja »

belly_dancer je napisao/la:
_RAMAYANA_ je napisao/la:Meni mama davno rekla kceri ne juri za deckima izgubices glavu i slomice ti srce heheheh i ja je poslusala :lol:
tako treba :) mame su u pravu.u ovom slučaju 100% u pravu :mrgreen:
Mame su u pravu ali ne uvijek...Ipak zao mi je sto moja mama nije tu.....

Treba pojuriti za momkom ako to on zasluzuje....Moje licno misljenje....

Dali je mama u ovom slucaju....istinit dogadjaj...
Imala komsinica tri kceri..i to sve tri veoma lijepe...Kako su napunjavale 18 godina iako su imale ljubavi vrsnjage...ona im je ugovarala udaju za veoma starijeg covjeka....ali bogatog....
Prva ljepocica se udala 20 i vise godina starijeg covjeka koji je neposredno poslije rodjenja sina umro...Ostao joj je iz braka sin i to sto je imao u Sarajevu...
Druga isto ...bila zaljubljena u jednog boksera..ali odmah je presjecena veza ...vjeridbom sa jednim dobro stojecim covjekom...Ta djevojka nije imala nikakvog zivota...razvela se i napustila stan sa dva sina....
Treca je bila vjerena isto ali ona je izmuvala roditelje i udala se za mog skolskog kolegu...Mislim da i danas sretno zivi....
To je beli samo jedan primjer..a svako je kovac svoje sudbine,i treba da sam bira....bez uticaja roditelja....moje misljenje...licno...
Cao nemoj se ljutiti za ovo sto sam napisala....jer nije iz zle namjere... :)

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

Re: Ne juri za momkom...

#23 Post Postao/la belly_dancer »

Ra-Ja je napisao/la:
belly_dancer je napisao/la:
_RAMAYANA_ je napisao/la:Meni mama davno rekla kceri ne juri za deckima izgubices glavu i slomice ti srce heheheh i ja je poslusala :lol:
tako treba :) mame su u pravu.u ovom slučaju 100% u pravu :mrgreen:
Mame su u pravu ali ne uvijek...Ipak zao mi je sto moja mama nije tu.....

Treba pojuriti za momkom ako to on zasluzuje....Moje licno misljenje....

Dali je mama u ovom slucaju....istinit dogadjaj...
Imala komsinica tri kceri..i to sve tri veoma lijepe...Kako su napunjavale 18 godina iako su imale ljubavi vrsnjage...ona im je ugovarala udaju za veoma starijeg covjeka....ali bogatog....
Prva ljepocica se udala 20 i vise godina starijeg covjeka koji je neposredno poslije rodjenja sina umro...Ostao joj je iz braka sin i to sto je imao u Sarajevu...
Druga isto ...bila zaljubljena u jednog boksera..ali odmah je presjecena veza ...vjeridbom sa jednim dobro stojecim covjekom...Ta djevojka nije imala nikakvog zivota...razvela se i napustila stan sa dva sina....
Treca je bila vjerena isto ali ona je izmuvala roditelje i udala se za mog skolskog kolegu...Mislim da i danas sretno zivi....
To je beli samo jedan primjer..a svako je kovac svoje sudbine,i treba da sam bira....bez uticaja roditelja....moje misljenje...licno...
Cao nemoj se ljutiti za ovo sto sam napisala....jer nije iz zle namjere... :)
kužim o čem pričaš...ja ne govorim o takvim slučajevima,nego ono kad se mlada cura zaljubi i on ej otpili a ona i dalje jurca za njim i moli ga da je primi natrag...u takvim slučajevima je ipak bolje poslušat mamu nego se ponižavat... :)
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: Ne juri za momkom...

#24 Post Postao/la badgirl »

ja kad se zaljubim hocu da cijeli svjet to zna ....a kamo li voljeni , mada znam da je to pravilo ne trci za njim sam ce doci tacno , pokusavala sam i to ..ali ja to nemogu . hoces.... neces i hajmo dalje :mrgreen:

ali eto sad bas razmisljam kad se meni neko priblizava ...hmm ..ma uvjek su nekako oni interesantni sta te ignoriraju nego oni sta klece pred tobom ...sama neznam zasto , ali fakat je tako :)

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Ne juri za momkom...

#25 Post Postao/la ra-ja »

Neznamdali sam do sada jurila muskarce....mislim ne do poslednje veze....
Dali juriti stvar ukusa....

Avatar
_ramayana_
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 654
Pridružen/a: 09 Sep 2008 02:00

Re: Ne juri za momkom...

#26 Post Postao/la _ramayana_ »

badgirl je napisao/la:ja kad se zaljubim hocu da cijeli svjet to zna ....a kamo li voljeni , mada znam da je to pravilo ne trci za njim sam ce doci tacno , pokusavala sam i to ..ali ja to nemogu . hoces.... neces i hajmo dalje :mrgreen:

ali eto sad bas razmisljam kad se meni neko priblizava ...hmm ..ma uvjek su nekako oni interesantni sta te ignoriraju nego oni sta klece pred tobom ...sama neznam zasto , ali fakat je tako :)
Eh kad je covijek prokleto stvorenje,nikad zadovoljno :(

Odgovori