Da li muskarac moze biti vjeran jednoj zeni ;)

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

Re: Da li muskarac moze biti vjeran jednoj zeni ;)

#47 Post Postao/la belly_dancer »

pa...sad...

može...samo ovisi i o ženi kolko če povoda dat da muško ostane i da je sretan i zadovoljan...
da ne osjeti potrebu...
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Da li muskarac moze biti vjeran jednoj zeni ;)

#49 Post Postao/la mrki62 »

Teoretski da, praktički ne :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

Re: Da li muskarac moze biti vjeran jednoj zeni ;)

#51 Post Postao/la vornevljev »

papaya je napisao/la:
EdeLa67_ je napisao/la:
papaya je napisao/la:Cao balkan princess!!


Opet ja...okej, skontala sam da smo mi zene krive, ajd..

Ali sto bi ti cupala zeni kosu sa glave (u slucaju da te muz ili momak prevari), misli...sta imas da joj cupas bilo sta???? Sta ima ona s tim? Ona je dobila sta je htjela, nema ona nista sa tobom. Nema tebi racun da polaze kako i zasto je to uradila. To se rascisti sa muzem/momkom...


Sto se teme tice, pa da ....mogu biti vjerni...ali koliko dugo ;-)
Zato sto nemozemo momku/muzu, kojeg volimo :o
Kako ne mozemo?
Ima za sta da se vuce, samo treba potraziti
Bravo @Papaya,ovo je suština,pogodak u sridu (da se izrazim alkarskim vokabularom),na tako jednostavan i svima razumljiv način.

Ovo da je izjavio neko od forumaša muškog roda bio bi izvrgnut najgorim pogrdama (muška svinja,seksistički manijak,primitivac i šta sve ne) i razapet od ženskog dijela foruma,ajd da kažemo banovan i bez bana.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
dare__71
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1286
Pridružen/a: 12 Dec 2007 02:00
Lokacija: tuzla

Re: Da li muskarac moze biti vjeran jednoj zeni ;)

#53 Post Postao/la dare__71 »

Ok evo misljenje jednog muskog papka koji kaze da je moguce tek da se ne pomisli da su svi kao @mrki,ah da i neprodajem se tek stitim interese slicnih mada jao njima,tek su pozeljni zenama kada dozive par kvalitetno ruznih iskustava i onda kaze e sada sam spremna za zivot :x

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Da li muskarac moze biti vjeran jednoj zeni ;)

#54 Post Postao/la mrki62 »

dare__71 je napisao/la:Ok evo misljenje jednog muskog papka koji kaze da je moguce tek da se ne pomisli da su svi kao @mrki,ah da i neprodajem se tek stitim interese slicnih mada jao njima,tek su pozeljni zenama kada dozive par kvalitetno ruznih iskustava i onda kaze e sada sam spremna za zivot :x
Jarane, sve što je dobro za ljude, treba koristiti - nema svrhe gladovati od nečega što ti je ćejf raditi a nema ništa bolje od ono u ono raditi :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
dare__71
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1286
Pridružen/a: 12 Dec 2007 02:00
Lokacija: tuzla

Re: Da li muskarac moze biti vjeran jednoj zeni ;)

#56 Post Postao/la dare__71 »

mrki62 je napisao/la:
dare__71 je napisao/la:Ok evo misljenje jednog muskog papka koji kaze da je moguce tek da se ne pomisli da su svi kao @mrki,ah da i neprodajem se tek stitim interese slicnih mada jao njima,tek su pozeljni zenama kada dozive par kvalitetno ruznih iskustava i onda kaze e sada sam spremna za zivot :x
Jarane, sve što je dobro za ljude, treba koristiti - nema svrhe gladovati od nečega što ti je ćejf raditi a nema ništa bolje od ono u ono raditi :lol:
tko zna @mrki mozda tek filozofiram jer vidim da je donjuana polijepa kolicina pa rekoh da probam ovako :mrgreen:

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

Re: Da li muskarac moze biti vjeran jednoj zeni ;)

#57 Post Postao/la vornevljev »

papaya je napisao/la:Ju nou vot aj min
afSKROZ......mislim afkours
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Da li muskarac moze biti vjeran jednoj zeni ;)

#60 Post Postao/la mrki62 »

dare__71 je napisao/la: tko zna @mrki mozda tek filozofiram jer vidim da je donjuana polijepa kolicina pa rekoh da probam ovako :mrgreen:
I ja sam tako mislio , a vrijeme me naučilo da ipak nije tako , treba se sevapiti na svakoj ženi , e moj jarane koliko sam ja sevapa zaradio do sad :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori